Strona 348 z 1006
Pokaż wyniki od 3,471 do 3,480 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja szczepie Gabrysie na wszystko.
    Ospę mamy juz za sobą (miała wtedy niecałe 3latka) przechodziła delikatnie - kilka kostek.
    Także w Naszym przypadku szczepienia działają.

Decyzja zawsze należy do rodziców.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Meg, jestem zwolennikiem podstawowych szczepień, Uli kupowaliśmy szczepionki 6 w 1 i.bardzo sobie je chwałę ze względu na jedno ukłucie. Dodatkowych nie robiliśmy. Teraz zapewne też się zdecydujemy na wersję płatną by oszczędzić dziecku stresu.

Kiedyś też miałam wątpliwości dot.szczepień, ale po tym jak zaczęły wracać choroby zakaźne, które były prawie wyeliminowane właśnie przez to, że dzieci przestały być szczepione... to już wątpliwości nie mam....
    My też byliśmy szczepieni, takimi rzeczami, które nie były tak badane jak teraz, i jest dobrze - ja przeszłam tylko ospę, na różyczkę mam przeciwciała, reszty nie.
    I powiem szczerze - byłabym się nie szczepić dziecka!

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Zelda - no to już niewiele ci szyjki zostało.
    Leż grzecznie i oby było dobrze.

Dzieci szczepiliśmy.
    Normalnie, darmowymi szczepionkami.
    Z dodatkowych tylko Pneumokoki.
    Teraz jeszcze rota zaszczepię - jednak większość dzieci łagodniej po szczepionce przechodzi to świństwo.

Wiolcia, Palina - zdrowia dla córeczek!

Palina, jak będą dwie też ogarniesz.
    Moi najczęściej łapali jedno po drugim w odstępie kilku dni.
    Tzn jedno zaczynało wychodzić na prostą, gdy drugie właśnie zaczynało chorować.

Miłego wyjścia na balet,!

Ja w ciąży z Filonem na 5 dni przed porodem byłam na weselu - to dopiero było przeżycie
    Orkiestra dawała czadu

Ja grzecznie leżę.
    Czytam, oglądam serial na Netflix i wyciągnęłam druty.
    Zrobię małej sweterek - a co mi tam.

Member
    Fiszka

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    A my wczoraj bylismy na usg i okazalo sie, ze bedziemy mieli coreczke!
    O ile nie mielismy problemu z wyborem imienia dla chłopca, tak dla dziewczynki bedzie to twardy orzech do zgryzienia.
    Najwazniejsze, ze malutka zdrowo sie rozwija.
    Mysle, ze wyprawke bedziemy kompeltowac po swietach. Nie ogarnelismy jeszcze prezentow gwiazdkowych i to jest teraz naszym priorytetem.

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Gratulacje, Fiszka!

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Witam ja szczepilam tylko podsrawowe szczepienia i odpukac. Lukasz uczy sie czytac i juz mam dosc... Ciezko idzie.w szkole literki a w domu cYtanie.. Bez sensu co Ci nauczyciele robia w szkole?

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Ale mi sie maly wypina ze az mnie boli...pupa albo plecy.. Podobno 2 tyg temu byl glowka w dol za tydzien w pt wizyta... I maz wraca juz w przyszly pt ale na wizyte nie zdazy dojechac...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    My byliśmy w ub. tygodniu na Luxtorpedzie ale w klubie w którym byliśmy była antresola na której przebywali głównie rodzice z dzieciakami troche posłuchaliśmy, nogą potupałam a jak się zmęczyłam to było też gdzie usiąść bardzo dobrze się bawiliśmy

Co do szczepień mam bardzo podobny tok rozumowania jak yza

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Witajcie nowe kwietnióweczki

Nie było mnie tu przez kilka dni, a wiadomości tyyyle do nadrobienia gratuluję też wszystkim mamusiom już po połówkowym, które poznały płeć..mnie zżera ciekawość, ale jeszcze 4 dni wytrzymam bobasek strasznie kręci mi się w brzuchu i czuję coraz większe kopniaki. Najważniejsze, że dobrze się czuję, chociaż budzę sie kilka razy w nocy i czasami po 2-3 h nie śpię..apetyt mam ogromny a i brzuszek rośnie

Ja jeszcze nie kupiłam nic dla dzieciątka, ale jak oglądałam ubranka w sklepach to w tesco i pepco są bardzo ładne, bawełniane i niedrogie ciuszki, oczywiście w lumpkach jak ktoś może sobie pozwolić na śmiganie i ma czas to ciuszki można trafić na prawdę świetne. Ja czekam na promocje gru/sty i wybiorę się do tkmaxx, smyka i h&m, bo chcę trochę zaoszczędzić

buziaki!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów