Strona 345 z 1002
Pokaż wyniki od 3,441 do 3,450 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cześć.
    Wiolcia, zdrowia dla córeczki oby szybko przeszło bez konieczności hospitalizacji!!!

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Katarzynka, my mamy lateks... (zarówno mały do łóżeczka jak i nasz... i nie zamieniłabym na inny) Jest droższy niż te najczęściej kupowane, ale z racji naszych alergii i ... przewidywanych alergii u dziecka (które ma )... wybraliśmy taki... Mamy z Hevea...

Też zażywam Magne B6 - tak jak było napisane, ważne żeby brać lek, nie suplement - jest ich kilka w aptece doradzą.

Z Pepco mam dobre doświadczenia, ale w kwestii większych ubrań dla córki - i mówię głownie o bluzkach, spodniach, spódniczkach, majtki, rastopy, skarpetki - legginsy to jakaś porażka Kupiłam ostatno 2 bodziaki i rampersy- ale przyznam, że mam obiekcje co do jakości - nie wiem co z nich zostanie po praniu. Bawełna bawełnie nierówna... i jak biorę do ręki te i np. takie polskie bawełniane - inna bajka.
    5-10-15 lubię... chociaż teraz mi sklep zamknęli i niestety już nie kupuję, bo online to nie ma szans - nie znam sklepu który miałby tak pochrzanioną rozmiarówkę ten sam rozmiar a dwa ciuchy zupełnie inne

Ala, współczuję przeżyć... szkoda, ze takie sytuacje mają miejsce...niestety często. Nie rozumiem tego..,.

Wiolcia, zdrówka dla Córki...

Okrąglinka, nie rozumiem kompletnie dlaczego masz się martwić zwolnieniem... nie wiem o co tej lekarce chodzi. Proś o zwolnienie i koniec... a jak nie to zmień lekarza. To już 6 miesiąc i naprawdę można już wrzucić na luz...

A ja dzisiaj mam wizytę... doczekałam się. Niestety lecą mi parametry czerwonokrwinkowe...w poprzedniej ciąży nie miałam anemii. Nie ma tragedii póki co...
    Lecę teraz obiadek przygotować i włosy umyć ...

Miłego dnia!

Wiolcia oby obyło się bez szpitala.
    A mnie dzisiaj Julia obudziła po 6 i marudziła po czym zwymiotowała i czułam że jest ciepła ale zasnęła teraz wstała znowu wymiotuje i ma temp 37,8 dałam jej syrop na temperaturę i czekamy co sie rozwinie, jak nie to do lekarza.
    Mąż i tata prawie zdrowi, mamie też przechodzi to teraz złapało coś Julkę ale nie przeziębienie tylko coś innego. Ciekawe co będzie ze mną...

Member
    Róża85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-18 zobacz kalendarz
    Pozdrawiam wszystkie Kwietnióweczki dawno mnie nie było, musze nadrobić zaległości

Palina, a może to jakiś rotawirus... teraz tego mnóstwo wszędzie... poobserwuj ją na razie, dawaj pić... moja właśnie dwa razy zwymiotowała, skarżyła się dodatkowo na nudności i skurcze brzuszka... plus miała stan podgorączkowy...

Tzn ona nie miała czym zwymiotować to było dosłownie odrobina wody. Tak jest tego mnóstwo poczekam do wieczora albo do jutra jak nic się nie poprawi to do lekarza. Choć pediatra zawsze daje antybiotyk choć nie jest on potrzebny bo przecież na wirusy nie bierze się antybiotyku. Wypiła teraz pół szklanki herbaty i zjadła trochę drożdżówki bo suchej bułki nie chciała. Juz gotuję jej rosół którego pewnie nie będzie chciała. Już się boję jak to będzie z dwójką dzieci jak obie będą chore

Jak nie chce jeść to niech nie je... ale niech pije, pije, pije...
    Trzeba poszukać pediatry innego może... bo faktycznie przechlapane jak na byle co lekarz daje antybiotyk - efekt zwykle jest ...ale pytanie czy dzięki antybiotykowi... niestety tacy lekarze nie myślą o konsekwencjach... a swoją drogą z doświadczenia wiem, ze niestety dużo rodziców też jest przekonanych o znakomitości takiego postępowania ... baa, sami czasem podają... o zgrozo!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Wiola, Palina, CattiBrie - zdrowia dla Waszych pociech!!

Drzewko Pomarańczowe Dzięki, moja jest już zdrowa... tydzień temu mieliśmy ciężko, ale już ok ;p

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Hej Wam..
    Okraglinka dzieki oby sie spelnilo
    Wiolcia Zdrowka.. U nas tez Nati ma taki z flegma. W dzien jest ok ale wieczorami najgorzej.. Nie moge spac tylko caly czas patrze aby sie nie zadlawila przypadkiem..
    Palina No ze wzgledu na pogode pelno jest wirusowek.. U nas na szczescie bez temperatury.. Ale tez z jedzeniem kiepsko ale pilnuje aby duzo pila plynow.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów