Strona 343 z 1002
Pokaż wyniki od 3,421 do 3,430 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Ja ostatnio polatałam po mieście za prezentami głównie już pod choinkę, wracałam strasznie padnięta. Miesiąc do tyłu się przeprowadzaliśmy do moich rodziców, bo mieszkanie które wynajmowaliśmy jest wystawione na sprzedaż, oprócz tego budujemy się w innym mieście i mamy młyn hehe... na szczęście z rodzicami nie wchodzimy sobie w drogę bo są to dwa osobne mieszkania. trochę jednak kasy trzeba było włożyć w meble itp.
    Ja tylko witaminki biorę, wcześniej oczywiście kwas foliowy. Magnes raczej jest przereklamowany aby faktycznie działał przeciwskurczowo powinien być również łączony z potasem. Przynajmniej tak mi na farmacji wbijali do głowy

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Jutro czeka mnie glukoza... brrr A w następną środę wizyta u dr zobaczymy co powie... Boję się że znów mnie wyśle na 2-3 dni do szpitala na odpoczynek. A przed świetami to tak mi jakoś nie pasuje...

Junior Member
    zelda

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-04 zobacz kalendarz
    Figa - no niestety repertuar nie jest szeroki: książki, internet, filmy i seriale. Do sklepu raz na tydzień - wtedy co i do lekarza. Ale jakoś udało mi się wpaść w rutynę. Wieczorem wraca chłopak z pracy, to jest przynajmniej do kogo się odezwać. Gotowanie to tylko najprostsze dania, sprzątaniem niestety zajął się chłopak, ale nie ma do tego talentu, więc omijam wzrokiem podłogę i kąty Jak mam gorsze chwile to powtarzam sobie, że to teraz najważniejsze zadanie jakie mam - leżeć i odpoczywać, czasem pomaga.

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Palina mój syn w 21 tyg. był ułożony główka w dół a w 31 jak zasiadł miednicowo tak został do rozwiązania więc wszystko może jeszcze ulec zmianie
    Ostatnio edytowane przez Ann85 ; 07-12-16 o 13:40

O mnie
    Yza okupiłam przede wszystkim syna bluzki od 10 zł. spodnie od 20 zł. bluzy ...
    Młody jest zafascynowany dresówkami w wyścigówki
    Ciążowe rzeczy też były przecenione, ale u nas nic fajnego nie zostało a jak już coś dojrzałam to duże rozmiary.

Muszę kupić jutro to Magne B6, lepiej zapobiegać.
    No widzisz Figa coś te intekcje mnie lubią, już nie mam nawet siły z nimi walczyć. Pewnie będzie 3 antybiotyk w tej ciąży ale te dopochwowo są ponoć bardzo bezpieczne dla maleństwa.
    Ann85 Tak przecież teraz jeszcze praktycznie co wizytę dziecko może zmieniać położenie. Oby później tylko było głową do dołu. Też się boję o moją szyjkę ale oby było lepiej niż poprzednio. O tym zaszywaniu nie słyszałam u nas częściej wkłada się krążek.
    Co do ubrań z PEPCO to czasem jakaś bluzka się trafi w miarę dobra gatunkowo za to leginsy masakra jakaś, dosłownie jednorazowe dla mojej Julki.
    U mnie glukoza dopiero po 10 stycznia.
    Ostatnio edytowane przez palina ; 07-12-16 o 13:59

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    W sobotę na połówkowym pani doktor powiedziała że nasz synek jest ułożony poprzecznie. Kazała się nie martwić bo do 34 tygodnia powinien się ułożyć główką do dołu podobno nawet w ostatnim tygodniu jest to jeszcze możliwe
    Co do przypadłości typu upławy i zapalenie pęcherza mi nie doskwierają. Choć z córką była to masakra ciągle na urosepcie byłam. Zresztą co roku mnie jakaś infekcja dopada więc szczerze współczuję.
    Teraz zwracam uwagę na wszystko piorę tylko w płynach do prania dla dzieci najlepiej lovelli a płyn do płukania musi być biały cocolino lub silan inaczej problemy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Witamy nowe Mamy
    7
    Dziewczynyy, ale miałam nocną przygodę. Generalnie czasem miałam tak, że mnie coś kłuło w klatce piersiowej. Magnes tak sobie pomagał, zazwyczaj poleżałam, odpoczęłam i przechodziło. Wczoraj wieczorem leżeliśmy, oglądaliśmy tv i znowu zaczęło kłuć, no to przybrałam wygodną pozycję i czekam aż przejdzie. W końcu doszło do tego, że zwinięta z bólu płakałam, bo przy każdym najmniejszym oddechu jakby mi ktoś wieeelką igłę w serce wbijał. No to decyzja, jedziemy na pogotowie. Pierwsze co to izba przyjęć, tam kiedy pielęgniarka z łaską zeszła drzwi otworzyć, powiedziała, że lekarz bez skierowania nie przyjmie i mamy iść na nocną. Z nocnej (po wywiadzie przy ktorym lzy mi lecialy z bolu) kazali wziąć paracetamol (na szczęście miałam akurat w torebce, bo oni takich rzeczy nie mają) i jak nie przejdzie to na oddział ginekologiczny. Posiedzieliśmy pół godziny w aucie, lekko puściło, ale jednak dalej bolało, więc idziemy, na ginekologii w końcu jak ludzie się zachowali, zrobili mi usg, tyle dobrze, że z dzieckiem wszystko w porządku, ale jakby nie było klatka piersiowa to nie ginekologiczny problem, więc ze skierowaniem do internisty. Tam lekarz, którego pierwsze słowa to "co wy spania nie macie, że po nocach na pogotowie jeździcie?" I generalnie baaardzo nieprzyjemny. Wręcz mnie wyśmiał, że z takim czymś do szpitala przyjechałam Tyle co się dowiedziałam to to, że to pewnie nerwobóle ("pewnie" bo oczywiście żadnych badań poza ekg mi nie zrobił), że ciąża to nie choroba, mam jechać do domu, zacisnąć zęby, poboli i w końcu przestanie... a dodam, że każdy oddział jest w innym budynku, więc od północy do prawie 3 w nocy latałam z miejsca na miejsce, zgięta w pół z bólu i dowiedziałam się, że mam jechać do domu i czekać aż przestanie. W domu jakoś się zwinęłam w łóżku i w końcu zasnęłam, rano już na szczęście nie bolało.
    Nasza kochana polska służba zdrowia <3

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Ala współczuje takich przeżyć... Niestety tak wygląda nasza polska szpitalna rzeczywistość... Tylko w Leśnej Górze by się Tobą odpowiednio zajeli...

Ja w wakacje podwoziłam męża siostrę z 4 letnią córeczką bo jeżdząc z naszym Pawciem rowerkami przewróciła się i rozwaliła brodę i potrzebne było szycie... Prawie dwie godz. nas rejestrowali... Masakra...

A co do ubrań dla P. to często kupuję w 5-10-15 są całkiem fajne i dobrze się piorą. Czasami jakąś promocje w reserved wychaczę. Czasami coś na bazarku jeśli widzę ze jest dobre gatunkowo.
    A takie niemowlęce to tesco, pepco czasami i jakieś polskich firm.

O mnie
    Mi koleżanka kiedyś powiedziała, że w przypadku np. szycia lepiej zadzwonić po pogotowie niż samemu jechać na izbę przyjęć, wówczas przyjęcie jest bez kolejki.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów