Strona 341 z 1006
Pokaż wyniki od 3,401 do 3,410 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    U nas dziadki dostaną kalendarze w tym roku. Wcześniej dostawali kubki ze zdjęciami, laurki, zdjęcia w ramkach oraz rzeczy robione własnoręcznie takie drobiazgi

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Ja dziś po wizycie u mojego prowadzącego Ketonami jeszcze się nie martwimy, podobnie jak pisała Palinka (dzięki) poza tym potwierdziło się że rośnie nam kawał dziewczyny bo na chwile obecną dr szacuje ok 450 g czyli "wyprzedza swój czas" o ok. tydzień, ale tym też jeszcze się nie martwimy bo ponoć w tym okresie zdarzają się takie skoki a w normie się jeszcze mieścimy. W przeciągu dwóch tygodni mamy zrobić połówkowe, mamy namiar u kogo Na początku roku, w okolicach 25tc mam zrobić krzywą.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Cześć
    Pamiętam właśnie, że jak kupowałam dla Uli ciuszki, to.polskich firm, fajne jakościowo bawełny i cena normalna
    U mnie niestety nie ma Tesco i Auchan
    A szkoda, bo.mamy kilka rzeczy z F&F i.fajne są.

Okrąglinka, dla mnie jest to dziwne, że dr nie chce dać Ci zwolnienia: po pierwsze przez to, że ciąża jest już dość zaawansowana, a po drugie-straciłaś już jedną ciążę.
    Gdy rozmawiałam z dr na temat zwolnienia z pracy, a też bałam się kontroli etc, to powiedział, że w moim przypadku, to w ogóle nie co się zastanawiać bo tyle strat, a po drugie, że jeśli nawet są kontrole ciężarnych, to proszą wtedy albo kartę ciąży do wglądu, ewentualnie zaświadczenie od lekarza, że w ciąży się jest!!!
    Więc ta Twoja dr robi jakieś szopki na moje oko, może czeka na jakaś "zachętę" by Ci wypisać L4?
    Tak myślę...
    A chodzisz do niej prywatnie czy na fundusz?
    Chodzę do LuxMedu
    Wiec tak jakby na fundusz.

I tak jak Maminka (tez Wam życzymy miłego z Szymkiem)
    Mam dość tego ze na ileś godzin musze przyjść mimo ze nie mam aż tyle pracy.
    Szymuś rozprasza mnie bardzo...
    Do tego wracam tak wykończona ze albo drzemkę łapie albo padam spać ok 20 :/
    A rano i tak wstaje niewyspana...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Yza dokladnie
    Palina u Nas beda napewno laurki bede robila z Nati i kwiaty i cos slodkiego no nic wiecej nie mam pomyslu.. W ogole do prezentow to mam lewe rece..
    Macierzanka Super wiesci

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Frezyjka - przeżyłaś?

Ja dzisiaj też byłam na badaniu obciążenia.
    Pierwsza godzina to był koszmar.
    Druga już lepiej.
    Przy okazji zahaczyłam o położną i w efekcie do dr też poszłam.
    Tydzień "aresztu" domowego - leżeć i wstawanie ograniczyć
    No-spa, magnez, luteina (kiedy ja ją skończę brać?) i jeszcze jeden lek rozkurczowy, ale nie pamiętam nazwy.
    Szyjka sie skraca, ale na razie nie ma tragedii.
    Jak za tydzień znowu bedzie krótsza to trzeba o szwie pomyśleć
    No i leżę sobie.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Macierzanka, super wieści

Figa, to trzymaj się dzielnie i odpoczywaj!!! A jaką długą masz szyjkę?
    Bo u mnie już poniżej 3 cm była, ale się zatrzymało i jesttak dobrze.
    Oby u Ciebie też tak było!!!

Okrąglinka, to pewnie dlatego robi "fochy"ze zwolnieniem, choć mówię- byłam wczoraj po skierowanie u dr na nfz i bez problemu chce mi dawać zwolnienie więc ta Twoja dziwna jest pod tym względem :/

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Junior Member
    zelda

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-04 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny,
    Tak sobie was podczytuję od paru dni i postanowilam się ujawnić U mnie to pierwsza ciąża i ogólnie jestem zielona w temacie, więc chłonę każdą informację od Was.
    Gratuluje Wam wszystkich fajnych dzieciątek, oby je zdrowe donosić
    My spodziewamy się z chłopakiem synka - ma być Andrzej. Szybko rośnie, jest raczej w górnych granicach norm. A ja rosnę razem z nim, bo już prawie 10 kg mi przybyło, ale w sumie tylko tam gdzie powinno, brzuch mam dość duży, jak tak patrzyłam na Wasze, a biust to już w ogóle jak jakaś egzotyczna bogini obfitości
    Dzisiaj czekam na USG szyjki wieczorem, bo mi się niestety skraca, tydzien temu było 21mm, dowiem się, czy czeka mnie szpital, czy tylko "oszczędny tryb życia w domu". Łączę się z figą w szyjkowym temacie - też mam luteinę, nospę i magnez A tak to fajnie poczytać, że jesteście aktywne i działacie, jakoś to podnosi mnie na duchu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Witam Wszystkie mamusie kwietniowe
    Chciałabym do Was dołączyć.
    Mam termin na 19 kwietnia choć z usg wychodzi 13 kwietnia.
    Mam już dużą córę... prawie 15 lat
    Teraz jestem już po połówkowym i będzie chłopczyk Konradek

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Zelda, Katarzynka - witajcie!

Yza - ja dzisiaj mam 2,5 cm, problemem jest skrócenie o ponad 1 cm w przeciągu 10 dni.

Okrąglinka - mam nadzieję, że tym razem lekarz będzie łaskawszy.
    Ja takiego miałam w 2 ciąży - "Ja nie daję zwolnienia"
    Strasznie był nieugięty.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Ja na L4 jestem już od września. Miałam takie mdłości że z łóżka nie byłam wstanie się podnieść coś okropnego brrrr.... na szczęście od miesiąca spokój mogę normalnie funkcjonować i jeść
    Chodzę do lekarza prywatnie co 3 tygodnie i tak mi też zwolnienie wypisuje. Jedynie o czym przestrzegał to wybieranie się w dalsze podróże bo jakby coś się stało to kontrole itp.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów