Strona 340 z 1002
Pokaż wyniki od 3,391 do 3,400 z 10016

Kwietniówki 2017

Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Ja chodzę po Lumpkach
    Pepco
    Tesco F&F
    No i teraz z grupy na FB odkupuje
    Dokładnie tak samo jak ja Bodziaki z tesco są świetne...
    Na Malucha też uwielbiam ciuszki z Ewa Klucze... i takie w normalnych dziecięcych sklepach, polskie, niedrogie. Dobre jakościowo.

Właśnie zamówiłam kalendarze, strasznie dużo czasu mi zajęły projekty ale już jutro polecą do mnie, ufff... to 4 prezenty I nawet opakowania u nich mogłam zamowic, bo zawsze był problem jak to zapakować - miękkie, A3... takie nieporęczne... a tu już po problemie

A teraz idę się wreszcie położyć i coś pooglądać...

Miłego wieczorka Wam życzę!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Mamy środę...
    Na jutro i piątek wezmę chyba sobie urlop. Jakaś taka zmęczona jestem. Padam spać zaraz po 20...
    Fakt że po pracy chciałabym zrobić sobie drzemkę - ale po 17 trochę już na to za późno...
    Potem tylko 4 dni i wizyta w czwartek o 18
    Jeśli Małpa (Nasza doktor) nie da mi L4 - pójdę do innego.
    Ja juz jestem zmęczona.
    Tym wstawaniem. + bezsensownym siedzeniem w pracy.

To sobie pomarudziłam z Rana
    Przepraszam Was za to...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cześć
    Pamiętam właśnie, że jak kupowałam dla Uli ciuszki, to.polskich firm, fajne jakościowo bawełny i cena normalna
    U mnie niestety nie ma Tesco i Auchan
    A szkoda, bo.mamy kilka rzeczy z F&F i.fajne są.

Okrąglinka, dla mnie jest to dziwne, że dr nie chce dać Ci zwolnienia: po pierwsze przez to, że ciąża jest już dość zaawansowana, a po drugie-straciłaś już jedną ciążę.
    Gdy rozmawiałam z dr na temat zwolnienia z pracy, a też bałam się kontroli etc, to powiedział, że w moim przypadku, to w ogóle nie co się zastanawiać bo tyle strat, a po drugie, że jeśli nawet są kontrole ciężarnych, to proszą wtedy albo kartę ciąży do wglądu, ewentualnie zaświadczenie od lekarza, że w ciąży się jest!!!
    Więc ta Twoja dr robi jakieś szopki na moje oko, może czeka na jakaś "zachętę" by Ci wypisać L4?
    Tak myślę...
    A chodzisz do niej prywatnie czy na fundusz?

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Okrąglinka miłego dnia Ci życzymy z Julą
    My też zmęczone, a od wczoraj jest w pracy osoba, która mnie zastąpi. Myślą, że do końca roku będę w pracy,ale też już nie daję rady. Za tydzień znów mam wizytę u pani dr i wtedy juz mam dostać zwolnienie. Uff
    Pewnie i tak jeszcze zdalnie będę się łączyć,ale to już nie będzie mus, że od 8 rano i na 8 godzin, tylko wtedy kiedy będę mogła.

Trochę mi nieswojo z tym, że już zostawiam ich,ale fizycznie już powoli odpadam, długie dojazdy, tłok w autobusie, ślisko, umysł się rozprasza przez akrobacje Juli...

Czas zwolnić myślę,że powinnaś dostać to zwolnienie bez problemu,bowkraczamy w 6 msc i za to trzymam kciuki.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    A dziś zabieramy się za pierniki
    J ma kupić składniki, a po Uli przedszkolu zabieramy się za pracę
    Uwielbiam ten zapach. Jabłka i pomarańcze suszyłam na choinkę i ten świąteczny aromat
    Uwielbiam święta

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Witam ja juz na badaniach jestem po pierwszym ukłuciu czekam na wypicie glukozy i dalsze pobrania krwi. Głowa mnie zaczyna boleć bo bez kawy jestem Nie pije jej dużo tylko 2 lub 3 łyki bo więcej nie mogę. Co do ubranek to kupuje w Tesco i pepco sporo mam z Anglii.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Trzymaj się frezyjka
    Już niedługo będziesz miała z głowy to badanie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Hej
    Okraglinka juz napewno Ci da zwolnienie..
    Frezyjka powodzenia szybko Ci minie

Ja dzis spalam do 8.30 jak nigdy i dalej bym spala ale Nati juz mi tak dokuczala bo jej sie nudzilo samej.. Ale za to byly 3 pobudki w nocy to moze poprostu nadrabialam noc I dalej czuje sie nie wyspana.. Chyba nigdy sie nie wyspie na tyle zeby nie marudzic he he

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Sysiasia, miło słyszeć, że nie jestem sama z tym spaniem
    Nie wiem ile musiałabym spać by się wyspać. Serio! Zasypiam najczęściej po 20/21, wstaję, tzn.budzik mnie budzi po 7 bo resztę moich śpiochów muszę z łóżka zwlec!

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Ja nie potrzebuję zwolnienia bo mam własną firmę w domu i niestety nie da się iśc na L4 ciągle coś, ciągle telefon, jakieś papiery, klienci, wyjazdy i tak w kółko. Nie liczą obowiązków w domu gotowanie, sprzątanie, pranie i opieka nad Julką dosłownie ciągle urwanie głowy. Muszę się przemęczyć do marca, kwietnia bo wtedy kończy się okres grzewczy heheh (mamy skład opału).
    Co do ubranek to ja najwięcej kupowałam w H&M i powiem ze jestem zadowolona bo po praniu nic sie nie działo, Smyk (po praniu czasem aplikacje schodziły) f&F tez sporo, no i z tych polskich firm tez trochę. Mamy teraz kilak bluz z C&C i też są fajne bo się nie rozciągają i ogólnie są ciepłe tak na zimę.

Dzisiaj mam dzwonić do mojej doktor o wynik biocenozy pochwy oby wyszedł dobry, bo nie chce się kolejny raz faszerować jakimiś lekami.

A ja teraz z innej beczki bo czas szybko leci... Dziewczyny czy macie juz coś zaplanowane co wasze dzieci dają swoim dziadkom i babciom na ich Święto? Bo ja już się zastanawiam i mam kompletną pustkę w głowie. Później w styczniu to zawsze jest problem z zamówieniem czegoś bo terminy itp

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów