Strona 34 z 327
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 3267

Kwietniówki 2017

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Hej Witam nowe mamusie Znowu dzis mdlosci.. Powiem Wam, ze ta ciaza jest w ogole inna niz z corka.. W pierwszej mialam mega bole zaladka.. Fajnie ze niektore z Was beda mialy juz usg prenatalne z glowy.. U Nas tez nikt nie wie oprocz mojej mamy i brata..poprostu jakos sie domyslili, bo nie chcialam kawy, a jestem kawoszem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Ja poki co to sobie nie zaluje w pierwszej sie wstrzymywalam i podobno nie potrzebnie..

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Invis strasznie mnie wzruszylas.. Wal ze wszystkimi pytaniami napewno pomozemy... I napewno bedzie ok staram sie tez nie nakrecac bo oszaleje wiec powoli do przodu

Member
    pesetka

Mieszka w
    Białystok
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-08 zobacz kalendarz
    Dla mnie ta ciąża jest również zupełnie inna. Z synem czułam się cudownie od samego początku do końca, żadnych dolegliwości, nawet skurczy;p bo miałam cesarke w 42 tyg. A teraz męczą mnie mdłości i ścisk żołądka i nie mogę patrzeć na słodycze po usg prenatalnym przekaże dobrą nowinę w pracy, oj będzie to bardzo ciężka przeprawa.

Member
    Invis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-29 zobacz kalendarz
    Fascynujące jest dla mnie to, jak każda z nas może mieć zupełnie inne objawy (albo ich nie mieć), a nawet że można mieć dwie zupełnie inne ciąże! Oby szło nam gładko! W przenośni i dosłownie - żeby oliwki i maści działały!

A ja się smarować będę jak do tej pory tylko zwykłym balsamem ... nie wierzę w to że jakiś balsam może uchronić przed rozstępami... są kobiety które mają do nich predyspozycje i będą je miały... a inne znów tej predyspozycji nie mają i paski się nie pojawią...
    Aczkolwiek samo dbanie o siebie uważam za niezbędne, a te wszystkie balsamy nawilżające na pewno nie zaszkodzą... ale nieraz jak widzę ceny tych preparatów (które mają podobny skład jak obok stojący zwykły balsam) ale pisze, że są na rozstępy... ba w dla kobiet w ciąży i nagle cena skacze w górę... No kurcze, ja w to nie wierzę
    W poprzedniej ciąży nie smarowałam się niczym, poza nieregularnym używaniem balsamu... i nie miałam ani pół rozstępu...moja mama, babcia też nigdy nie miały...

A moja druga ciąża póki co przebiega identycznie ...zero dolegliwości poza sennością...zachcianki ciut inne... ale nie do końca, bo pizzę mogłabym jeść codziennie ... Chciałabym mieć taką ciąże jak poprzednia... i takie dziecko jak Pierworodna Każdej z Was życzę... ... całe noce spała jak miała 4 miesiące, jadła pięknie, zero kolek.. a na początek czego można chcieć więcej? Ciekawe czy drugie też takie się trafi czy ... wręcz odwrotnie... zobaczymy...

Miłego wieczora Dziewczyny!

Junior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Hej.

Mam zagłostkę i liczę, że mnie wspomożecie wiedzą i wsparciem.

ostatnią @ miałam 9.07 trwała 5 dni od 3 do 7 dc brałam clo 1 tab i 23.07 byłam na usg i był pecherzyk owulacyjny 21 mm pan dr obstawiał, że pęknie 25 bądź 26.07.
    23.07 poszaleliśmy i to był ostatni dzień do dnia dzisiejszego kiedy przytulaliśmy się.
    24.07 wyjechaliśmy na wczasy. Po powrocie 2.08 zrobiłam test i wyszlo słabo pozytywnie beta z 3.08 wynosiła 20.33 wskazujący na 3 tydzień beta z 5,07 57,86 czyli przyrost ok.
    Beta z 12.08 wynosiła 304.
    Poszłam do lekarza 17.078 i stwierdził że wszystko jest ok na usg pecherzyk 16mm ale pusty powiedział, że narazie jest ok i kazał przyjść 31.08.
    Powtorzyłam bete 17.08 i wynosiła 564 przy normie wskazujący 5 badź 6 tydzień. (robione gddzie indziej niz wcześniejsze). Lekarz jej nie widział.

Potem wczoraj jakoś słabo się czułam. Zobaczyłam rano lekko beżowy śluz i od razu wziełam nospe i luteine.
    Ustąpiło ale poszłam do innej ginekolog. Zbadała mnie i mówi że widzi krwisty śluz i że za chwile poronie. Na usg pecherzyk 4 mm. Wsadziła głowice i nawet nią nie ruszyła tylko trzymała rece na klawiaturze.

Załamałam się;/.

Pojechałam do szpitala. Tam Pani dr zbadała mnie powiedziała, że macica ładnie rozpulchniona śluz ładny bialutki i usg jest pęcherzyk 0,56 cm ale zdecydowanie jej zdaniem ciąża młodsza bo wyszło 5 tydzień a nie 6 tak jak z ostatniej miesiączki wynika.

Jest pecherzyk ale powiedziała, że labo wszystko będzie dobrze i jest jeszcze za wcześnie albo samo się poroni. Dała nadzieje.

Dziś zrobiłam bete i wynosi 794 wskazujący na 4-5 tydzień bo norma od 101 do 4500.

Na zdjęciu z wczorajszego usg dopatrzyłam się czegoś. Zerknijcie i wypowiedzcie się proszę;/

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	USG.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	85.2 KB
ID:	98428Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	USG1.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	93.6 KB
ID:	98429

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Kkarolcia27

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-03-31 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny. Jestem nowa na tej grupie i chciałabym do Was dołączyć :-)
    Jestem już mamą 5 miesięcznego synka i ta ciąża to nasza wpadka :-D Planowaliśmy drugie dziecko ale dopiero za jakiś czas. W zeszły czwartek zrobiłam test i wyszły dwie wyraźne kreski i w piątek rano powtórzyłam i sytuacja się ponowiła :-D Byliśmy z mężem trochę załamani, bo to jednak trochę szybko na kolejną ciążę no ale cóż stało się i teraz się z tego śmiejemy i liczymy na zdrowego dzidziusia. W piątek byłam już u lekarza który coś widział ale kazał zgłosić się dzisiaj i dzisiaj potwierdził ciążę i dał już skierowania na badania. Jest to 6 tydzień i z miesiączki wychodzi termin porodu 21.04.2017, mój pierwszy syn urodził się 28.03, a teraz liczymy na córeczkę. :-D Pewnie dużo wypowiadać się tu nie będę, bo mam małe dziecko ale czasem zajrzę. ;-)

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Witam stokrotka z tego co piszesz z bety winika ciaza i ze zdjecia widac dzidziusia przykro mi ze lakarz z gory prawie zalozyl poronienie poki co ja trzymam mocno kciuki ze bedzie dobrze bierz luteine i kwas i duzo wypoczywaj i jak najmniej stresu chociaz fajnie sie pisze

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Karolcia gratuluje bobasa u Ciebie mala roznica wieku a u mnie bedzie ponad 7 lat wiec moze i lepiej ze teraz

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów