Strona 335 z 1002
Pokaż wyniki od 3,341 do 3,350 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ja właśnie tez słyszałam, że na plecach najbezpieczniej. Ale z drugiej strony to ulewanie... Moja bratanica strasznie ulewała przez pierwsze m-ce mimo, że zawsze była brana do odbicia.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    U nas będzie Julek

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Też kładliśmy Ulę na boczku, raz jednym, raz drugim. Mimo odbijania, ulewała.
    Wiadomo, że w dzień różnie leżała, w pewnym momencie dużo na brzuszku.

Palina, gratuluję zdrowej córeczki.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    U nas będzie Lucynka

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Palina Gratulacje
    My tez kladlismy raz na jednym boczku raz na drugim aby glowka sie ladnie uformowala bo nasza Nati miala tendencje jak lezala na pleckach zeby glowke ukladac w lewa strone i pamietam bardzo tego pilnowalam..
    A ulewanie to juz inna bajka tez mielismy baardzo duze problemy ale to juz kiedys pisalam
    Ja ani rozka ani spiworkow i otulaczow nie uzywalam i teraz tez bedzie tylko kocyk.. Moze tez z racji tego ze byly upaly straszne wiec nie bylo sensu bo dziecko by sie przegrzalo

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Pawełek chce Helenkę ja Michalinkę... A ostatnio dużo o Alicji rozmawiamy..
    Pawcio wszystkie imiona odrzuca bo tak to koleżanka ta czy tamta się nazywa... Jedynie Ala może być bo to jego ulubiona koleżanka...

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Dzięki Dziewczyny

U Nas Szymuś po moim Ojczymie.
    Moja Mamcia z Nim jest 22 lata.
    Nigdy nie czuł się jak Nasz ojciec - tym bardziej Dziadek
    Więc tak trochę dla Niego i dlatego ze to po prostu Ładne imię

Ja z własnym Ojcem nie mam kontaktu od czasu ciąży (mniej więcej 22tc) z Gabrysia.
    Pokłocilismy się na tyle, ze on dla mnie "nie zyje".
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ala - Twój pracodawca nieźle przegiął z tym zwolnieniem.. ma obowiązek dostarczyć je niezwłocznie, co za niekompetentna baba z tej kadrowej

Figa - ja wczoraj zrobiłam curry, też ostre, ze świeżym imbirem i mleczkiem kokosowym..a dziś wysypka na brzuchu i twarzy..jestem w szoku,bo nigdy tak nie reagowałam, jednak muszę się opanować z tymi przyprawami macie jakieś pomysły jak walczyć z wysypką - oprócz wapna nic mi do głowy nie przychodzi?

yza - zwolnienie od internisty musi zostać opatrzone kodem ciążowym "B", inaczej będzie płatne 70 %

Palina - ogromne gratulacje, ja już się nie mogę doczekać kolejnego usg - w przyszły poniedziałek ahhh już bym chciała się dowiedzieć czy synuś czy córcia..dla córci mamy imię Laura, a dla synka jeszcze nie mam pomysłu żadnego..

Meg - super,że udało Ci się kupić kurtkę, na olx często fajne okazje można upolować

Dziewczyny ja na pewno kupię rożek, albo kocyk z funkcją "zawijania", żeby było wielofunkcyjnie

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Dziękuję za porady dziewczyny!
    Tyle tego jest teraz, że głowa pęka... kocyk taki, śmaki i owaki, rożek, śpiworek, otulacz, te wąskie kokony...

Dobrze, że budżet ograniczony mocno to trzeba będzie rozmyślnie robić zakupy

U nas Julia w drodze męża wybór, ale mi też się podoba. Koleżanki pytają czy nie obawiam się, że teraz to imię jest popularne i będzie dużo Julek w przedszkolu czy szkole. Już mnie tym denerwują. Dla mnie to bez różnicy czy imię popularne czy rzadkie-ważne, że nam się podoba.

Ja byłam bardziej za Kalinką, ale może przy drugiej się uda

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Cytat Zamieszczone przez MegW Zobacz posta
    Mam pytanie do tego jak kładłyście takiego małego niemowlaczka????????? Ja poprzednio układałam na boczku raz na jednym raz na drugim. A ostatnio w jakiejś telewizji śniadaniowej było że na plecach to najbezpieczniejsza pozycja... I trochę straciłam orientację??

Co o tym sądzicie??? I jakie jest wasze zdanie???
    Mi położna mówiła, że noworodek powinien leżeć na pleckach, tylko główkę powinno się odwracać, tzn.raz powinna być skierowana w prawo, a raz w lewo i wtedy nie dojdzie do zreformowania główki. Nie powinno się układać bobaska na boku, gdyż jak się przekreci na brzuszek to może się udusić.

A co do deformacji główki... moja szwagierka kładka dziecko cały czas na wznak i teraz Baśka ma płaską głowę z tyłu. Dobrze, że to dziewczynka, długie włosy trochę to tuszują.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów