Strona 334 z 1002
Pokaż wyniki od 3,331 do 3,340 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Paulina - GRATULACJE!
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Palina - miałaś dobre przeczucie
    Gratulacje!

Dzięki dziewczyny! Tak Figa z Julką też czułam od początku że będzie dziewczynka. Dla mnie to i lepiej całą wyprawkę mam wiadomo jakis drobiazg zostanie. Następna wizyta dopiero 2 stycznia. Teraz zabieram się za przygotowania do świąt i do urządzania pokoju Julii. A od połowy stycznia zaczynam kompletować resztę rzeczy dla maleństwa typu artykuły higieniczne, wiadomo jakiś nowy ciuszek itp.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Palina, gratuluję zdrowej córeczki

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Witam... Ale się rozpisałyście... uff ale wszystko nadrobione...

Co do brzuszka to mam już spory tylko mam lenia i nie chce mi się zdjęcia robić...

Kurtkę odkupiłam z olx. Z Bon prix ciążowa rozmiar większa i jest trochę duża... Tylko ze ma ściągacze więc damy radę... Niestety nie miałam mozliwości jej przymierzyć bo odbierała mi ją siostra męża... Ale tak to ok mimo tego że nie jest jakoś bardzo gruba to całkiem ciepła...

Ja przy pawełku używałam rożka i troszkę przyrzucałam kocykiem gdy było bardzo chłodno. Ale to maj był. I on nie lubił był gdy zbyt ciasno owinęłam. Z resztą tak się kręcił że potrafił się z zawiozanego rożka rozplątać. Do dziś mu to zostało...

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Mam pytanie do tego jak kładłyście takiego małego niemowlaczka????????? Ja poprzednio układałam na boczku raz na jednym raz na drugim. A ostatnio w jakiejś telewizji śniadaniowej było że na plecach to najbezpieczniejsza pozycja... I trochę straciłam orientację??

Co o tym sądzicie??? I jakie jest wasze zdanie???

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Paulina Gratulacje !!!!!

Co do otulaczy ja nie uzywalam przy zadnym jedynie co rożek ale to tez krótko nie długo. oczywiscie jak dla mnie to zbedna rzecz ten otulacz ale kazdy ma swoj gust.
    Co do układania do spania to ja układałam różnie raz na boku jednym czy drugim i na pleckach tez.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Dziewczyny no to chwalcie sie imionami dzieciatek czy juz wybralyscie. jak czytam u Okraglinki bedzie Szymonek. Sliczne imie.
    U nas bedzie Szczepan. Wybralismy takie bo jest bardzo zadko spotykane teraz i nie bedzie powtorek pozniej w klsach w szkole.

Ja też układałam różnie ale najczęściej lekko na boku bo bałam się że dziecku może się odlać czy coś i się zakrztusi. Niby po posiłku trzyma się dziecko do odbicia ale wydaje mi sie że mimo wszystko bezpieczniej na boku wiadomo trzeba zmieniać strony żeby główka dziecka ładnie się formowała.

Chłopiec miał być Marcel A dziewczynka hmm mąż chce Amelkę a mi srednio się podoba to imię, bardziej podoba mi się Natalia, Alicja

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów