Strona 332 z 1006
Pokaż wyniki od 3,311 do 3,320 z 10052

Kwietniówki 2017

Zgadzam się, że pościele to zbędna rzecz na początku... materacyk, prześcieradło i ochraniacz - tak miała moja córka bardzo długo i tak będzie miał jej brat.
    Otulacz, może i fajny gadżet, ale to ...gadżet ja nie kupuję...

Mam kurtkę z HM, ciążową, w moim rozmiarze, polecam...super się nosi, pierze i na pewno wystarczy na całą ciążę I jest ciepla!!! Sprzedawca niech się sam ubiera na cebulkę...no co za głupoty gadał Fakt, że wiele kurtek jest cienkich, ale to wynika z tego ze ktoś kto to robi ...nie myśli wg mnie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Czytałam, że otulacz to fajny gadżet, ale też nie każde dziecko musi się w nim dobrze czuć, myślałam nad tym, ale jednak z niego zrezygnowałam

Co do ciuchów, dziewczyny popatrzcie na używane, nie tylko w lumpeksach. Ja ostatnio na olx dorwałam 5 bluzeczek i dwa sweterki typowo ciążowe w zestawie za 50zł. I to całkiem niedaleko mnie, więc mogłam jeszcze przymierzyc zanim kupiłam znalazłam jeszcze prześliczną sukienkę na święta, też ciążowa i 30zł.

A o kurtce też muszę zacząć myśleć, w moich powoli miejsce ginie :/ a ceny że sklepów powalają

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Awrell, jaki kolor wybrałaś? Nie jest to materiał, do którego wszystko się przyczepia?

A jaki rozmiar wybrałaś, taki jak przed ciążą czy jednak jeden rozmiar większy?
    Ja kupiłam czarną, bo wtedy nie było rozmiarów khaki, wzięłam rozmiar M i na razie jest luźny. Co do materiału to jest taki trochę "mechaty", mogą się paprochy przyczepiać, ale mi to nie przeszkadza, mam kota i już się przyzwyczaiłam do chodzenia wszędzie z rolką

Member Awatar awrell
    O mnie
    Fiszka współczuję z tymi zębami, ale też słyszałam, że można leczyć w ciąży zwłaszcza do końca 2 trymestru, nawet są dobre znieczulenia, ale pewnie ubytek ubytkowi nierówny..

Maminka ja wiele dobrego słyszałam o otulaczach/kokonach - dzieci mogą spać z rodzicami w łóżku, bo mają chronić maluszka, a dzieciaczki lubią w nich spać, bo mają taki "przytulny" kształt. Ja nie kupie osobnego otulacza, ale kupiłam sobie taką dużą poduszkę do spania, która później może pełnić funkcję otulacza i fotelika dla dziecka. Wysyłam linka na allegro http://allegro.pl/zestaw-poduszka-ci...557066372.html

O mnie
    Mamince chyba chodzi o otulacz taki w stylu woombie, bo to jest nowość na rynku o coś takiego:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pol_pl_Otulacz-Woombie-Air-Gray-Zebra-Pink-Trim-683_2.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	17.6 KB
ID:	99325

Member Awatar awrell
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Ala_D Zobacz posta
    Mamince chyba chodzi o otulacz taki w stylu woombie, bo to jest nowość na rynku o coś takiego:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pol_pl_Otulacz-Woombie-Air-Gray-Zebra-Pink-Trim-683_2.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	17.6 KB
ID:	99325
    Możliwe, śmiesznie że mówi się tak samo na dwie różne rzeczy ja na to drugie mówię po prostu woombie, albo śpiworek może dlatego nie skojarzyłam a też zastanawiam się nad zakupem..
    Ostatnio edytowane przez awrell ; 05-12-16 o 15:36

O mnie
    Ale jestem zła... Chociaż tutaj napiszę, bo sama w domu siedzę i się wygadać nie mam komu. Nie wiem czy pamiętacie, pisałam, ze mam problem z tym ZUSem, ze od września jestem na chorobowym, a jeszcze ani jednej wypłaty nie miałam. W końcu się do nich dodzwoniłam i co się okazało? Że jeszcze ani jedno moje zwolnienie do nich nie wpłynęło... Od razu do szefa zadzwoniłam, a on, ze on te zwolnienia kadrowej przekazuje, ona się tym zając powinna, on to juto wyjaśni i takie wykręcanie się... A powinien chyba tego wcześniej dopilnować. A konsultantka z zusu powiedziała, ze mają czas na wypłatę do 30 dni po otrzymaniu kompletu dokumentów. Także mogę się pożegnać ze swoją wypłatą na święta... No masakra

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ja postanowiłam kupić otulacz Tulik. Naczytałam się o tym jak to dzieciaczkom w pierwszym m-cach życia trzeba 'odtwarzać' warunki z brzucha mamy żeby zminimalizować stres związany ze zmianą otoczenia. Pierwsze dziecko to łykam wszystko jak młody pelikan .
    Spróbuje otulania chociaż to sprawia wrażenie takiej ciasnoty trochę .

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Też mam poduchę taką do.spania tylko z innej firmy, sprawdza się rewelacyjnie, nie wiem jak Maleństwo, ale Ula uwielbia w niej spać
    A taki otulacz/woombie to mój J zamówił razem z poduchą, przy Uli nie używałam więc nie wiem. Ale podobno dzieci bardzo ciasno mieć, tak jak w brzuchu.

Ula na.początku spała w rożku albo w śpiworku, dopiero później używaliśmy kołderki. Ochraniacze na łóżeczko mieliśmy od początku, bo jakoś bezpieczniej się czułam, że Malutka nie wtyknie gdzieś rączki czy nóżki.

Awrell, też mam koty, tylko, że dwa (o zgrozo !!!), ale niektóre materiały bardziej absorbują sierść, inne mniej

U mnie problem polega na tym, że jestem uziemiona, a jak wychodzę to w konkretne miejsce i nie sama. Więc latanie po lumpkach odpada, a dojechać gdzieś dalej by coś przymierzyć też w moim przypadku jest nie warte ryzykowania. Dlatego zostaje mi net, ewentualnie najbliższe okolice i to jedno stoisko :/ a wiem, że używane można świetne wyczaić, ale cóż...

Moi pojechali na Mikołaja, J dostał zaproszenie na jakąś imprezę więc się wybrali Ula nawet na szybko zrobiła sobie laskę mikołajową
    A w przedszkolu jutro impreza niespodzianka z okazji Mikołajek dzieciak nic nie wiedzą, ale będzie radocha

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ala, co za papudraki! Nieźle Cię urządził.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów