Strona 331 z 1002
Pokaż wyniki od 3,301 do 3,310 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Właśnie też źle wyglądam w większym rozmiarze więc typowo ciążowa byłaby idealna.

Prezenty zapakowałam, Ula piłkarzyki dostanie - pomysł mojego J hehe

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc
    Palina napisz co tam na wizycie
    Ja jutro ide i dowiem sie ile juz kg na plus
    Nati ma ostry koszel. Gotuje pomidorowa na obiadek i tak mija poniedzialek..

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Awrell, jaki kolor wybrałaś? Nie jest to materiał, do którego wszystko się przyczepia?

A jaki rozmiar wybrałaś, taki jak przed ciążą czy jednak jeden rozmiar większy?

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Sysiasia, taka pogoda, że wirusy szaleją :/
    Zdrówka!!!
    Jutro też idę na wizytę do gina bo potrzebuję nowego skierowania na luty, a mój prowadzący tylko prywatnie przyjmuje.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Member
    Fiszka

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny!

Długo nie pisałam.

W sobotę byłam u stomatologa. Wydawało mi się, że to będzie zwykła wizyta kontrolna, na której okaże się, że zęby są zdrowe i nic nie trzeba robić. Jednak moje oczkiwania szybko zostały pokonane przez brutalną rzeczywistość. Okazało się, że mam dziurawą ósemkę, którą trzeba usunąć, bo jest w takim położeniu, które uniemożliwia jej borowanie i wypełnienie. Gdy uprzedziłam lekarza, ze jestem w 22 tc, stwierdził, że lepiej poczekać z tym do czasu porodu.

Byłam zdumiona tym faktem, bo higiena zębów jest moim priorytetem, co poł roku chodzę na wizyty kontrolne, a ostatnią plombę miałam założoną z 10 lat temu.

Boję się, że ząb nie wytrzyma takiej próby czasu, tym bardziej, że przy nitkowaniu pobolewa mnie.

Boję się przede wszystkim o zdrowie dziecka. Czytałam, że za sprawą chorych zębów może urodzić się wcześniak, albo może dojść do zakażenia któregoś z układów kobiety w ciąży.

Za dwa tygodnie mam wizytę u mojej ginekolog, chciałabym to z nią skonsultować, a tymczasem ostrzegam Was, dziewczyny, sprawdźcie swoje zęby, czy wszystko z nimi w porządku, która jeszczde tego nie zrobiła!

Czy któraś z Was miała/ ma podobny problem, albo mogłaby polecić dobrego, doświadczonego stomatologa z Warszawy, któremu leczenie ciężarnych nie jest obce?

Pozdrawiam!

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Fiszka - ja niestety też muszę z naprawą czekać do porodu.
    Bo mi się ukruszyła 5 i 6 obok siebie...
    Ogólnie mam kruche zęby.
    I po Gabie tez miałam sporo do naprawy. Bo tak ze mnie wyciagała.
    Teraz Szymon nie chce być gorszy od siostry i tez juz ściąga z Mamusi co potrzebuje.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Fiszka, to faktycznie nieciekawie :/
    Słyszałam, że przy obecnej medycynie można leczyć ubytki w ciąży bez zagrożenia dla mamy i dziecka.
    Skonsultuj koniecznie to u swojego gin!!!

Ja wizytę mam w lutym, a byłam w lipcu więc raczej na bieżąco jestem. Kurczę, chyba przyspiesze wizytę na styczeń!!!

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny,
    czy takie coś jak "Kokon/otulacz" dla maleństwa to kolejny marketingowy wymysł czy jednak użyteczny przedmiot?
    Koszt ok 130zł i zastanawiam się, czy dopisać to do wyprawki, czy sobie darować.

Ostatnio czytałam o szeroko pojętym kąciku snu, i była informacja, że poza łóżeczkiem z materacem, rożkiem i śpiworkiem nic wiecej nie jest potrzebne przez pierwszy rok, a nawet dwa. Wszelkie kocyki, kołderki i małe podusie, jak również ochraniacze na łóżeczko były odradzane, ponieważ dziecko może się niechcący tym zasłonić i udusić.

Jako doświadczone mamy co możecie powiedzieć w tym temacie?

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Otulacza kokona nie miałam.
    Nie uważam żebym bez tego się nie mogła obejść.

Gaba miała łozeczko z ochraniaczem i baldachimem.
    Szymuś tez taki będzie miał.
    Mam poszewki na pościel (koldra+podusia) ale to na początku niepotrzebne
    Gabi spała napierdala w rożku później w spiworkach.
    Mysle ze teraz tez tak damy rade.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    Fiszka

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Okrąglinko, współczuję Ci bo wiem, jaki to jest dyskomfort Życzę nam, abyśmy dotrwały z tym do porodu.
    Gratuluję synka, bardzo ładne imię wybrałaś/wybraliście dla niego.
    My jedziemy na usg w środę, może wtedy poznamy płeć maleństwa.

Yza,Ja też ostatnim razem u stomatloga byłamw lipcu i wszystkie zęby były zdrowe, więc lepiej nie zwlekaj z wizytą kontrolną Właśnie taki mam zamiar, najpierw wypytać się ginekolog o leczenie zębów w ciąży. No właśnie jest problem z leczeniem mojej ósemki, nie da się jej borować i wypełnić, bo ubytek jest w niewygodnym miejscu.

Maminka ja zamierzam kupować tylko najpotrzebniejsze rzeczy. Otulacz wydaje się rzeczą drugiej potrzeby. Myślę, że lepiej zaopatrzyć się w ważniejsze przedmioty, a potem w razie potrzeby poszerzać asortyment.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów