Strona 330 z 1002
Pokaż wyniki od 3,291 do 3,300 z 10014

Kwietniówki 2017

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Yza tak wszystko juz mam kosmetyki zakupione wozek jest odkupiony od znajomej uzywany bo ws umie nie opłaca mi sie nowego kupowac na pare miesiecy wole pozniej kupic nowa spacerówke bo ona mi troche pozłuzy, Jedyne co to wanienka bo mam stara po chlopakach ale chce sobie ułatwic zycie po cesarce i kupuje ta z korkiem zebym nie musiala jej dzwigac i wylewac wode tylko podstawie wiaderko albo odrazu rurke do brodzika od wanienki i bedzie sama woda splywała.no i przewijak bo tego przy chlopakach nie miałam.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Ja chyba w tym.tygodniu podjadę po kurtkę, bo u mnie w mieście h&m zlikwidował dział dla ciężarnych :/ i zostało mi takie stoisko od prywatnej osoby, ceny fajne i rzeczy też. Nawet ta kurtka to dobrze wygląda bez ciąży bo we wrześniu przymierzałam i super leżała
    A właśnie to, że całą zimę trzeba przechodzić do marca/ kwietnia, to wątpię, że obecna kurtka będzie dobra

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    U nas akcja szykowania zacznie się po nowym roku: najpierw przenosimy swoją sypialnię do większego pokoju, a ten mniejszy będzie dzidziusia i dopiero jak się z tym uporamy, wtedy zaczniemy kompletować wyprawkę.
    W sumie teraz wszystko jest w sklepach, problemu z dostaniem nie ma więc jakoś nie jest mi spieszno do tego
    W połowie lutego mam kolejną konsultację w Matce Polce i w sumie większość rzeczy chcę mieć wtedy gotowe bo nigdy nie wiadomo co i jak

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jutro Mikołajki, zaraz zabieram się za pakowanie prezentów

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Szymuś rozrabia
    Ach... uwielbiam ♡ Poniedziałek w pracy...
    Dobrze ze pracy za bardzo nie ma...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

A my dzisiaj mamy wizytę u lekarza juz nie mogę się doczekać ale to dopiero o 15 także niech ten czas płynie szybciej!
    Co do wyprawki wszystkie większe rzeczy mam po Julce została sama drobnica i kosmetyki, artykuły higieniczne dla mnie i maleństwa. Ubranka też mam ale wszystkie dla dziewczynka, mam nadzieję że dzisiaj dowiem się kto mieszka u mnie w brzuszku obstawiam dziewczynkę choć fajnie by było gdyby był chłopiec ale najważniejsze żeby było zdrowe!

Ooo widze, że wyprawki ruszyły

Jastrzębia Góra - pięknie tam jest, zn. cudne plaże klifowe, ale ja wolę te w Karwii... łatwiejsze zejścia, bo płasko, a plaże duuuuużo szersze Chociaż te w Jastrzębiej dużo bardziej urokliwe i odwiedzamy ...
    Wczoraj na chwilę zerknęłam na noclegi w Zakopanem i straszna lipa, bo my możemy jechać w drugiej połowie sierpnia... i sporo pokoi już zarezerwowane
    Być może więc o wrzesień zahaczymy, bo pewnie 15 sierpnia ma wpływ na taki ruch wtedy...

A ja dzisiaj jadę do galerii za chwilę, bo muszę spokojnie połazić za drobiazgami...
    Ania w przedszkolu, bombkę na konkurs do muzeum zrobiłyśmy Ale dumna poniosła

W sobotę u nas urodziny Małej więc tydzień dość mocno pracowity, a w czwartek wizyta.
    Kalendarzy dalej nie zrobiłam na prezenty... ehhh... i w tym tygodniu pewnie nie będę miała czasu. Ja nie wiem... niby w domu siedzę, a mi dni uciekają strasznie

Miłego dnia!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny! jestem pod wrażeniem zakupów i wyprawek, ja jeszcze nie kupiłam ani jednej rzeczy dla maluszka ani dla siebie na wyprawkę..nie mam nic i juz się zaczynam martwić
    mi też dni strasznie uciekają, już zaraz mikołajki, za chwilę święta..prezenty muszę kupić

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Kurtki nie kupiłam na Marywilskiej. Był tylko jeden sklep (w dwóch lokalizacjach), a tam cieniutkie kurtki po 280zł. Czy to prawda (tak mówił sprzedawca), że dla ciężarnych nie robi się zimowych kurtek tylko lekkie, bo mają się ubierać na cebulkę? Dla mnie to kosmos jakiś... Przecież jak wrzucę na siebie 4-5 warstw (a tyle zapewne bym musiała przy tego typu kurtce) to nie będę mogła się ruszyć, nie mówiąc o tym, że po dotarciu na miejsce musiałabym robić striptiz z połowy warstw...
    Zostają mi lumpeksy, może dziś mama coś mi znajdzie, a jak nie to ruszam w środę na łowy. Mój płaszyczk z tamtego roku już coraz ciaśniejszy, jak siedzę to muszę rozpiąć, bo czuję się jak mumia

Chciałam dodać zdjęcie brzuszka, ale coś mi nie wychodzi.. Popróbuję później.
    Zazdroszę tym z Was, które jeszcze mieszczą się w stare ciuchy.
    Ja musiałam już zainwestować w spodnie (mam 3 pary). Z bluzek to kupiłam jedną zwykłą bawełnianą z rekawem 2/4 i jeden sweterek. Resztę wyciagam z szafy, choć z drugiej strony przyjaciółka radzi, by tego nie robić, bo nie będę miała później z tych ciuchów pożytku jak je teraz porozciągam.
    No ale jak widzę ceny ciążowych bluzek to jednak trochę mnie wzdryga...

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    W lumpkach można znaleźć fajne ciuchy, ale trzeba mieć szczęście ja kurtkę zamówiłam w hm online
    http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0394001004.html
    też nie jest bardzo gruba czy puchowa, ale w miarę ciepła, akurat udało mi się z jakąś promocją i kupiłam ją za połowę ceny, przesadzają z tymi cenami, ale chciałam typowo ciążową z możliwością powiększania kurtki jak brzuch rośnie bo jak mierzyłam większe rozmiary zwykłych kurtek to były jakoś niewymiarowo wielkie ja kupiłam tylko dwie bluzki ciążowe, resztę mam ze zwykłych sklepów i lumpków, lubię oversizeowe kroje więc ich nie porozciągam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów