Strona 33 z 341
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 3406

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Cytat Zamieszczone przez Invis Zobacz posta
    Hej dziewczyny, odebrałam wynik, beta wynosi 900
    Śliczna
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Witam nowe Mamy i te które już wcześniej pisały

pesetka, mamy wizytę w ten sam dzień ... i ja mam termin 4.04 oby było dobrze..nie mogę się doczekać, bo po tej wizycie mówimy naszej Córci... i rodzicom i ogólnie nie będzie to już wielką tajemnicą. Wcześniej powiedzieliśmy wcześniej, ale teraz ze względu na Córeczkę, której nie chcelismy mówić zbyt wcześnie... ale też nie chcieliśmy żeby ktoś przypadkowo coś chlapnął przy niej...a to już kumata bestia

Oj, muszę zmykać do niej, bo obiecałam malowanie farbami więc lecimy robić prezent dla niani, z którą już będziemy teraz kończyć przygodę.

hmm ja jeszcze sie niczym nie smaruje , ale niedługo pewnie zaczne. Raczej oliwka dla mam z babydream ma super skład.

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie nowe mamusie.. Ja po pracy.. Syn zostal ba noc u tesciow wiec pranie itd.. Ja juz sie wizyty nie moge doczekac.. Ja sie zaczne smarowac od 2 trymestru.. W pierszej pod koniec ciazy pomimo smarowania wyszly mi chyba po 3 rozstepy po bokach ale coz.. Brzuch mialam jak 3 pilki lekarskie..

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    U nas w końcu dzisiaj zaświeciło słońce od razu mam lepszy nastrój. Za 2 tygodnie idziemy na chrzciny. Zostałam mianowana matką chrzestną. Zaoferowałam się, upiekę ciasta mam nadzieję, że wszystko się uda

Co do rozstępów, to mnie ominęły po pierwszej ciąży pojawiło mi się kilka malenkich na biuście i to wszystko. Po drugiej żadnych"pamiątek".
    Zostanę więc przy balsamie nawilżającym narazie
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

O mnie
    Invis piękna betka
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Powrót do pracy...
    Masakra...
    Ciągle mi nie dobrze i marze juz tylko o łóżeczku... już mojemu Miśkowi zapowiedziałam ze wracam i idę spać
    O masakra, współczuję :/ zastanawiam się jak tym razem będzie u mnie. Narazie cisza. Nawet apetyt mi dopisuje
    W poprzednich ciążach miałam okropne "odloty" , nie miałam na nic ochoty i siły. Ciągle mdłości i wymioty. Bleee...
    Zobaczymy, ponoć każda ciąża inna.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja w pierwszej ciąży używałam Zjaja mamma mia czy coś takiego i byłam zadowolona.
    Nie wiem czy nie będe się musiała się wyprac w czwartek do ginekolog bo chyba zaczyna mi się jakaś infekcja intymna a wiadomo w naszym stanie trzeba uważać. No chyba że to są zwykłe otarcia bo wczoraj z mężem sie ,,przytulaliśmy" i dzisiaj mam lekkie podrażnienie. Poczekam do jutra co się będzie działo oby przeszło.

Member
    Invis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-29 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny za wsparcie. To moja pierwsza ciąża i trochę się stresuję. Nie mam siostry, której mogłabym zapytać o radę, kuzynki też jeszcze nie miały dzieci, a moja Mama zmarła w zeszłym roku. Mam oczywiście koleżanki, które mają już dzieci, ale nie chcemy na razie nikomu mówić - przynajmniej do zobaczenia serduszka na USG. Dzisiaj jak mąż wychodził do pracy (szedł na drugą zmianę i jeszcze nie miałam wyników bety) to prawie się popłakałam, bo przestraszyłam się, że czuję się lepiej niż chociażby w zeszłym tygodniu, nie mam za bardzo nudności (bardzo lekkie, tylko po jedzeniu i szybko przechodzą), nie odrzuca mnie od żadnego jedzenia (wręcz przeciwnie, mogłabym jeść cały czas), piersi mnie aż tak strasznie nie bolą i ten brak objawów trochę mnie zaniepokoił. Będę się wspierać Waszym doświadczeniem. Na przykład nigdy bym nie pomyślała, że już niedługo warto zacząć smarować się kremami na rozstępy. Jakoś myślałam że to dużo później.

O mnie
    Palina ja to w ogóle męża "odstawiłam" od kiedy pojawiły się dwie krechy brzuch mnie pobolewa na dole i boję się, by jakiejś akcji przedwcześnie nie rozkręcić. Dopiero jak zobaczę na usg że wszystko w porządku, to odetchnę narazie abstynencja

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów