Strona 329 z 1002
Pokaż wyniki od 3,281 do 3,290 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Sprawdziliśmy wczoraj wózek Uli i powiem Wam, że jestem bardzo zadowolona bo jest w stanie idealnym wiadomo, że trzeba wyprać go i wyczyścić, ale nic a nic niezniszczony, nic nie piszczy, chodzi leciutko, super jednym słowem. A testowany był przez całe popołudnie przez małą właścicielkę, która jeździła nim po całym mieszkaniu, plus oczywiście musiała w nim usiąść by przypomnieć sobie jak to było ledwo zdążyłam zareagować by nie wchodziła do gondoli

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Ooo i udało się z suwaczkami czyli w zaawansowane musiałam wejść

Dziękuję jeszcze raz za pomoc

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Drzewko Pomarańczowe Zobacz posta
    I jeszcze jedna miła rzecz mnie spotkała dziś. Byłam w rossmannie po jakąś chemię i była meeega kolejka.
    Pani kasjerka wywołała mnie i zaprosiła bez kolejki . Jako, że potrzebowałam do toalety to skorzystałam .
    Słyszałam. ze mają taką politykę wobec ciężarnych, ale myslałam, że trzeba się upomnieć .
    Drzewo mnie też w rossmannie Pani sama wywołała z końca kolejki śmiałam się,że już tak widać, ale miło z ich strony

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Widzę,że brzuszki mamy podobnej wielkości - może słabo widać, ale jest już spory. Ostatnio zrobiłam zakupy w h&m mama, bo w nic się nie mieszczę, a zwłaszcza w spodnie - kupiłam jeansy z panelem, kurtkę, 2 bluzki i podkoszulki z wbudowanymi a'la stanikami
    pozdrowienia dla wszystkich!
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	3.3 KB
ID:	99322
    Ostatnio edytowane przez awrell ; 04-12-16 o 20:28

Ja ciuchowo upodobałam sobie bonprix. Jak już człowiek ogarnie się z rozmiarówką to można znaleźć całkiem przyjemne rzeczy. Mam od nich spodnie ciążowe i 2 bluzki na

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc Ale super brzuszki
    Ja tez juz tesknie za wakkacjami Najchetniej pojechalabym nad morze gdzies na fajna czaysta plaze sie popluskac.. W tym roku bylismy w Zakpanem. Bylo super Ale jednak wole wode Nic dziwnego jak jestem wychowana nad jeziorami
    Tez slyszalam ze torbiele sie wchlaniaja i to nic groznego.. Nie martw sie :*

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Witam fajne brzuszki moj juz tez jest pokazny chociaz wasze to takie malutkie jeszcze. Ja pomimo tego ze brzuszek spory to sie mieszcze w ciuchy i szczegolnie spodnie nosze cały czas te same. jestem w szoku bo przy tamtych ciazach tak nie bylo.
    ja tez tesknie za wakacjami nad morzem najchetniej ale bez tych wielkich upałów. Bo to mnie wykancza.
    Ostatnio zrobilam zakupy dla maluszka i dla siebie tez juz pomalu robie rzeczy potrzebne do szpitala. Maluszkowi to jeszcze tylko zostalo mi kupic wanienke i przewijak usztywniony i w sumie tyle.
    Ostatnio dostalam całe pudło ciuszkow ale to praktycznie spiochy i body takze tego mam pod dostatkiem. Ja kupilam sobie tylko dresiki i bluzeczki i ubranko na wyjscie ze szpitala. Jeszcze chce poszukac jakis fajnych bluz dla maluszka i bede miec gotowa wyprawke.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Awrell, ładny brzuszek

Z zakupami ciążowymi mam spokój, na początku 4 msc zrobiłam trochę zakupów, a ostatnio przyjaciółka dała mi całą torbę rzeczy na ciężarówkę, praktycznie nieużywanych bo miała bardzo mały brzuszek.
    Ale z kurtką to cały czas się zastanawiam, bo niby jeszcze się mieszczę, ale ciasno się robi...

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Frezyjka, ale zaszalałaś! Praktycznie cała wyprawka, nieźle...
    Ale tak.wszystko wszystko już masz, wózek też i kosmetyki i śpiworek/ kombinezon?

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Yza ja kurtke kupowalam zwykła tylko rozmiar wieksza takze mam zapas jeszcze bp faktycznie narazie sie mieszcze w stara ale to juz koncowke jeszce chwila i przez brzuszek sie nie dopne takze ten zakup juz mam zglowy bo niestety cała zima przed nami.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów