Strona 316 z 1005
Pokaż wyniki od 3,151 do 3,160 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Okraglinka dam znac jak tylko worce po wizycie do domu ale zaraz po mam zamiar pobuszowac po sklepach z odzieza dla maluszkow. Moze juz sie ujawni kto mieszka w moim brzuszku.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Ja karmiłam syna piersią przez 20 miesięcy więc z butli praktycznie nie korzystałam. Na początku nie było takiej potrzeby a potem jak zaczęliśmy rozszerzać dietę, szybciutko przeszedł na kubki niekapki i kubek 360 st. (polecam).
    ... Ale z racji pierwszej ciąży miałam zakupiony zestaw butelek z avent ze smoczkiem natural Teraz kupię jedną, bo warto mieć na wszelki wypadek, poza tym butle podpina się do laktatora (niewiem czy we wszystkich, ale w moim tak było , też mam z firmy avent) więc warto o takim zakupie pomyśleć.

Sysiasia, nie miałam takich problemów z karmieniem, więc dla mnie to nowość z tą strzykawką... zn. słyszałam o metodzie, ale praktycznie ...abstrakcja. Może teraz nie będzie potrzeby
    Wiele butelek jest rekomendowane jako te niezaburzające karmienia... ale czy tak jest? wyjdzie w praniu... myślę, że to nie jest jedyny czynnik, który ma na to wpływ...

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Maluszki karmi się strzykawką aby się nie przyzwyczaiły do smoczka i butli. Mowa oczywiście o pierwszych dobrach życia maleństwo nie potrzebuje wówczas dużo pokarmu. Wystarczy na języczku położyć strzykawke i pomalutku wstrzykiwać to dzieciątko będzie ssało.
    W niektórych szpitalach, według mnie w większości, w ten sposób pielęgniarki podają glukoze...

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ann85 Zobacz posta
    Maluszki karmi się strzykawką aby się nie przyzwyczaiły do smoczka i butli. Mowa oczywiście o pierwszych dobrach życia maleństwo nie potrzebuje wówczas dużo pokarmu. Wystarczy na języczku położyć strzykawke i pomalutku wstrzykiwać to dzieciątko będzie ssało.
    W niektórych szpitalach, według mnie w większości, w ten sposób pielęgniarki podają glukoze...
    Oj te pielęgniarki... Co ja się z nimi mialam po wcześniejszym porodzie. Prosiłam o niedokarmianie syna bo zabrali go w pierwsza noc abym odpoczeła po cc. Miały go przynieść na karmienie ale tego nie zrobiły. Dawały mu jeść a potem się rozleniwił i nie chciał ssać bo samo nie leciało...
    Co nie kombinowałam żeby ssał nawet mleko odciągałam i w strzykawkę wlewałam i polewałam po sutku aby poczuł mleko... A krzyk na cały szpital był przy tym... W końcu się udało...

Potem niestety musiałam dokarmiać i w pierwszych miesiącach używałam butelki tommee tippee, mają fajny kształt przypominający kobiecą pierś... polecam. Potem przeszliśmy na Avent...

A co do witamin Pregna Plus bo ma małe tabletki... Wcześniej femibion i jeszcze jaki dwu tabletkowy (tab + DHA). Koleżanka farmaceutka powiedziała że ogólnie wszystkie są bardzo zbliżone składem. Tylko cena i wielkość tabletki ich różni...

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ka z Lovi korzystałam podczas karmienia piersią - córka i tak wolała pierś - także z ręką na sercu mogę powiedzieć że u Nas podanie butli nie zaburzyło karmienia piersią.
    Teraz też chcemy kupić Lovi tak na wszelkie "ale" bo nigdy nie wiadomo jak to będzie

Ja właśnie siedzę bezsensu w pracy - nie mam totalnie NIC do roboty a musze minimum do 13 siedzieć...
    Dobre i to ze Dyrektor mi pozwala wychodzić 3h wcześniej...
    Czyli jestem w pracy 5h z czego 1h to przerwa śniadaniowa
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Z butelką nie pomogę, Ulę karmiłam tylko piersią, chociaż urodziła się w sierpniu, nie było potrzeby przepajania jej wodą, gdyż mleko dostosowuje się do potrzeb dziecka. Później zaczęłam gotować dla Małej stałe posiłki i zaczęła korzystać z niekapka Lovi-świetna sprawa
    Teraz też nie kupuję nic na wszelki wielki tak już mam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Okrąglinka, z jednej strony dobrze bo stresu nie masz poczytaj.może, albo poszperaj w necie za rzeczami dla Maluszka

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Eh... chciałam Wam wkleić zdjęcie "kalendarza świątecznego", ale nie umiem... :/

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Jeśli masz go na kompie - telefonie. (Bo ja korzystam tylko z tel) to w mies gdzie piszesz post masz taki "obraz z drzewem" tam go szukasz, (wybierz pilk) później "wgraj plik" i juz...
    Wyświetli się jako komunikat [coś tam coś tam]
    Ale się doda

Mam nadzieję że w miarę zrozumiałe
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów