Strona 315 z 1002
Pokaż wyniki od 3,141 do 3,150 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Wiolcia, ale się narobiło z tym kamieniem na nerce. Oby siedział tam.sobie i nie dawał o sobie znaku!!!

Litr wody dziennie to mało, min. to z 1.5litra wody plus inne rzeczy. Ja kawy też nie piję, a herbatkę z cytryną i miodem taką delikatną, preferuję wodę i soki tak już mi zostało sprzed ciąży, gdy sporo trenowałam

Z Zusem nie pomogę, ale dziewczyny majae rację, najlepiej do nich jechać i wyjaśnić skoro tyle to już trwa.

My dziś mamy warsztaty zdrowego żywienia w przedszkolu. Bierzemy wyciskarkę do owoców i.warzyw i będziemy soki robić- jabłkowy, jabłkowo- marchewkowy i jabłkowo-marchewkowo-buraczkowy proste, a dobre. No i wszędzie dużo jabłek muszę dodać by słodkie soki były bo wiadomo, że nie wszystkie dzieciaki lubią buraczkowo-żurawinowy sok jak moja Ula

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Mi dr na USG ostatnim powiedziała, żeby z zielonej herbaty zrezygnować, bo niekorzystnie wpływa na pracę serca dziecka.
    Ja w weekend przed badaniem trochę takiej zielonej wypiłam i tętno malutkiej było mniejsze niż zazwyczaj.

Przelewy dostaję regularnie - nawet nie sprawdzałam kto płaci.

Torty piekę sporadycznie ale mój ulubiony to makowy z kremem kawowym lub czekoladowym - pasuje na świeta bardzo.
    Ostatnio na urodziny córki robiłam pomarańczowo-cytrynowy - był super i masa sie pieknie trzymała.
    Przepisy to najczęściej z neta - nie przywiązuję sie do jednego.

Na zgage - migdały.
    W poprzedniej cąży brałam też Reni - nawet nie wiem, czy to jest jeszcze do kupienia. Polecał mi to lekarz prowadzący.

Witaminy od początku biorę te same: Mama DHA Premium+
    Nie są tanie, ale dr powiedziała, że te będą adekwatne do mojego wieku.
    W sumie to sie sprawdzają - dotychczas miałam dobrą morfologię i nie musze brać znienawidzonego żelaza.
    W ostatnim czasie wspomagam sie jeszcze wit C (na zakwaszenie moczu i uszczelienie naczyń krwionośnych) oraz Magne B6 w ilościach hurtowych - na skurcze.

Trzymam kciuki za wasze wizyty!

I mam nadzieje zrobic dziś coś konstruktywnego

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez sysiasia44 Zobacz posta
    Dziewczyny jakie butelki polecacie przy karmieniu piersia? Chodzi o nie zaburzenie ssania zeby dzidzia sie nie rozleniwila.. Nie chce mi sie bawic strzykawkami moze znacie jakies dobre sprawdzone ?
    Ja używałam Lovi
    Gdy Gabcia zaczęła w 4msc jeść powoli coś innego prócz mleko
    Karmiłam Ja rok.
    Także polecam
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Wiolcia oby kamień sobie siedział cicho i dawał Wam w kość :/

Frezyjka czekamy na wieści.

Ala z ZUSem nie pomogę, nie pamiętam jak to było te 6lat temu. A teraz póki co praca...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Ok litr wody mało ale tak dodaj sobie np zupy, owoce. Także jak podliczę to wszystko to wychodzi 2,5l dziennie. I to nie jest tak że wypijam 1 litr czystej wody i koniec jest dzień gdzie wypijam całą butelkę 1,5 litra + te ciepłe napoje typu herbaty różne, kompoty, soki bez cukru czy kawę. Zieloną herbatę piję raz góra dwa razy w tygodniu.

Figa a witaminą C można zakwasić mocz? Bo mi ciągle pH moczu wychodzi albo obojętne albo zasadowe i już ciągle jem żurawinę i biore Pregnofer Uro. Cytrusy odstawiłam bo boje się że od tego te infekcje.
    Co do witamin biorę Femibion natal 2 plus.

Co do butelek to ja miałam Avent ze smoczkiem natural i Julka np mleko piję do tej pory z butelki tylko i wyłącznie z tej firmy smoczków. Zresztą Julka od początku jest butelkowa bo nie umiałam jej dostawić do piersi na początku a później się nauczyła do butli zresztą miałam bardzo mało pokarmu więc bym jej nie wykarmiła.

Witajcie

Od początku zażywam Mama DHA Premium +, ale większość tych preparatów ma podobne składy. Kwestia firmy i co za tym idzie, ceny Dodatkowo biorę też magnez.

Sysiasia, ale do czego chcesz używać strzykawki? Przy karmieniu piersią na początku wcale nie używałam butelki, bo nie było potrzeby...a później jak zaczęła już jeść inne rzeczy, albo częściowo przechodzić na mleko sztuczne to używałam butelek z Lovi i Canpol ... Trzeba też pamiętać, że każde dziecko jest inne i czasami jeden smoczek podpasuje, inny nie...
    Obecnie kupiłam jedną butelkę szklaną, bo mam dość wszędobylskich plastików... teraz akurat z NUK, ale to na wszelki wypadek... mam też wygrane dwie butelki z Canpol Baby, ale to już spokojnie na potem mogą być.

My za tydzień mamy wizytę, moja Córa z nami idzie Przyszły tydzień będzie bogaty w atrakcje dla niej... w sobotę już teraz z pracy męża idziemy na przedstawienie "Królewna Śnieżka" i Mikołaj... potem wtorkowy dzień... potem wizyta i podglądanie brata... a w sobotę już jej przyjęcie urodzinowe

A ja dzisiaj mam ambitny plan... obiad (zupa krem czosnkowa, i kotlety sojowe na drugie), przygotować projekty kalendarzy, i posprzątać gruntownie pokój Ani... więc proszę o kciuki...

Miłego dnia!

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Palina - mam nadzieję, że wit C podziała tak, jak mowiła moja dr.
    Biorę ją od poprzedniej wizyty.
    Badanie robie w przyszłym tygodniu - to sie okaże.
    Na razie obserwując objawy jestm spokojna o wynik badania moczu.
    Ja biorę 3x1 tab (tab po 200mg)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Witajcie, mam sporo do nadrobienia, tak się rozpisałyście oby tak dalej.

Ja biorę femibion 2, opakowanie zawiera 1 tabletkę i 1 kapsułke z kwasem DHA.

Co do zusu, to pracodawca jest obowiązany dostarczyć L4 pracownika do ZUS, jeśli ten przekroczy w roku kalendarzowym 33 dni zwolnienia, ma na to 7 dni. Z wypłatą zasiłku przez zus jest jednak gorzej, mianowicie wypłaca on go dopiero po 30 dniach od wpływu L4 i tylko za tyle dni, ile widnieje na zwolnieniu; czyli nie dostaniemy pełnej pensji jak u pracodawcy tylko np. za 10 dni, wpłynie kolejne L4 to za 14 dni itd....

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Hej
    Okraglinka Wlasnie tez myslalam o Lovi.. Wyszly teraz z serii nie zaburzajacej ssania
    CatBrie Nati musialam dokarmiac na poczatku bo dopiero po tyg rozwinela sie na tyle laktacja aby bylo ok i dziecko nie plakalo z glodu.. W szpitalu sztuczne kazali podawac strzykawka po palcu. Kiedy dziecko ssalo palec powolutku po palcu wstrzykiwac mleko..
    Ale jakby bylo wszystko ok to chcialabym miec taka butle na lato jakby byly straszne upaly zeby dopajac bobasa.. Nati tez dawalismy wode akurat urodzila sie w najgorsze upaly
    Ja slyszalam ze kawy i herbaty wyplukuja skladniki odzywcze z organizmu dlatego nie sa zalecane w ciazy.. A zielona niby w ogole nie zalecana ale czemu to nie mam pojecia..

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Witajcie u nas zima na całego. Sypie śnieg i nie przestaje. masakra.

Co do butelek ja uzywałam z Aventu przy pierwszym a przy drugim z Dr. Brownsa teraz tez zastanawiam sie nad tymi dwoma bo mi sie sprawdziły a ze niestety przewiduje to samo wiec pewnie miesiac tylko pokarmie tak jak wczesniej bo brak pokarmu mialam wiec trzeba sie zabezpieczyc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów