Strona 307 z 1002
Pokaż wyniki od 3,061 do 3,070 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez Drzewko Pomarańczowe Zobacz posta
    Sysiasia, gratuluje badań, super, ze wszystko ok. 400 gram to już jest trochę dziewczynki

Palina, mnie mój gin przestrzegał przed zbyt gorliwą higieną miejsc intymnych. Można się pozbawiać naturalnej ochrony. Spróbuj może trochę wrzucić na luz. Ja tylko raz w życiu miałam infekcję a powodem był stres, który powodował osłabienie organizmu.

Jestem już po wizycie u nowej gin. Miałam zrobione rutynowe badanie, usg szyjki, posłuchałyśmy serduszka . Bez proszenia i upominania się, Jestem zadowolona ze zmiany, a dodam, że obie panie doktor z medicoveru wiec też zależy jak się trafi.
    Jedyne co mnie zmartwiło to to, że mi się łożysko obniża (?), ale gin twierdzi, że się za chwilę ułoży dobrze i na razie nie ma się czym przejmować, trzeba obserwować. Łatwo powiedzieć . Zalecała mi L4. Jutro porozmawiam z pracodawcę o skróceniu czasu pracy i jak nie będzie takiej możliwości to pójdę w końcu na to zwolnienie.
    W tej sytuacji odpoczywaj dużo. W sensie leż.
    Wiesz łozysko musi Nam jeszcze trochę posłużyć.

Jak dobrze czytać same dobre wieści.
    Ja juz czuje po sobie ze mamy dość (oboje)
    Przy kompie jednorazowo mogę siedzieć max 20-30min bo tak się wierci ze musze wstać i pochodzić.
    Przecież to jest bez sensu... :/
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Okrąglinka, zdecydowanie łożysko się jeszcze przyda .

Z komputerem mam podobnie, jak tylko przyjmę pozycję w której dosięgam klawiatury to dostaję kuksańca i muszę się wyciągać na fotelu. I to ciągnięcie pod koniec dnia...

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Drzewko Pomarańczowe, fajnie że jesteś zadowolona z wizyty. Jednak komfort psychiczny to bardzo dużo i mam nadzieję, że już do końca ciąży będziesz zadowolona ze zmiany dr
    I trzyma kciuki za pomyślną rozmowę z pracodawcą, by było po Twojej myśli
    Tymczasem, kiedy możesz odpoczywaj i się oszczędzaj.

Witajcie...
    Przepraszam, nie nawiążę do Waszych postów, bo się rozpisałyście, a ja miałam mega zaległości.
    Moja Córka w piątek przyniosła rotawirusa.... więc było ciekawie. Ona zniosła dobrze, ja to jakaś masakra... i nawet nie jelitowo, ale bóle stawów małam tak okropne... mąż też zachorował...ale już po i to najważniejsze...

Dzisiaj konto lżejsze... ale mamy fotelik... i trochę wyprawki Drobnica teraz na necie... no i ciuszki jakieś, ale to już póżniej, bo muszę się zająć grudniowymi prezentami...
    Dzisiaj u nas pierwsze świąteczne ozdoby powstały

Padam, więc życzę miłego wieczoru!

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Jaka u Was pogoda?
    W centrum trochę śniegu jest i mrozik taki "zdrowy" córeczka nie może doczekać się zjedzenia na sankach, ale to jeszcze trochę

Dziewczyny, robicie pierniki? Macie jakiś fajny, sprawdzony przepis? I oczywiście nie wielce pracochłonny
    Ja pierniczki w weekend piekłam, mam sprawdzony przepis, który jutro mogę podać

Junior Member
    nowalijka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Witam serdecznie wszystkie kwietniowe mamusie! Fajnie,że istnieje takie miejsce, gdzie możemy się dzielić swoimi lękami, wątpliwościami i szczęściem bez niepotrzebnych złośliwości (jak przeglądałam różne fora, to naprawdę kobiety potrafią być okrutne wobec siebie). Jestem w ciąży po raz pierwszy i na pewno przyda mi się wsparcie,a i ja również postaram się wspierać na miarę możliwości życzę zdrówka!

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Dziewczyny gratuluję zdrowych bobasków

Witam nowe kwietniowe mamusie!

Ja w tej ciąży nie miałam żadnej infekcji, sama jestem zaskoczona jak się uchowałam
    płynu do higieny intymnej nie zmieniałam z racji ciąży więc od kilku lat jestem na ziaji z kwasem mlekowym.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Wrrr znów mi się trafił marny lekarz, chyba wykrakalam. Usg trwało 6minut. Jak porównam co mi lekarz w boramed pomierzyl, a co ten w lux med to niebo a ziemia. W szoku jeszcze się upewnilam, czy lekarz na pewno ogarnia,że to połówkowe, a on tylko zapytał czy się dobrze czuję i czy miałam jakieś problemy. Jak nie to wszystko jest ok.
    Eh... źle trafiam,ale to może dlatego,że wizyty wybieram pod kątem lokalizacji i godzin a nie sprawdzam opinii o lekarzu.

W każdym razie Julka pozostała Julką 40g przytyla przez te 10dni, termin mi wyliczył teraz na 17kwietnia.

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Witamy nowalijka opowiedz coś, jak przebiega Twoja ciąża?

Sysia, gratulacje! A tyle się stresowałaś

Junior Member
    nowalijka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Do 4 miesiąca ostro wymiotowalam i moje zycie przypominalo scenę z "Egzorcysty". Na szczęście minęło i teraz wrócił apetyt,energia i mogę w pełni cieszyć sie ciążą Dzidzia rośnie i rusza się coraz śmielej. Prawdopodobnie dziewczynka ,cytując lekarza: " raczej nic nie dynda między nóżkami". Też męczą mnie infekcje niestety. Na szczęście bez jakichś ostrych objawów. Mam globulki clotrimazolum, a mąż też dostał maść.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów