Strona 305 z 1006
Pokaż wyniki od 3,041 do 3,050 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Z tym Clotrimazolum, jak i z każdym lekiem lepiej skonsultować z lekarzem.
    Tak wiem dlatego też mailowo skonsultowałam się z moim lekarzem który sam zalecił mi kupić ten krem Dlatego wam tu pisze bo może ktoś będzie miał jeszcze taki problem - choć nikomu nie życzę.

U nas wczoraj mocno sypał śnieg a dziś niestety nie ale jeszcze trochę śniegu leżu ku uciesze mojego syna.
    Jejciu ostatnio jestem tak padnięta ze o 20 idę spać nawet w 1-szym trymestrze tak nie miałam

2. dzieckozakupy.pl
    Yza nie nie korzystamy z basenów, sauny i tego typu atrakcji. Do męża mam 100% zaufania i wiem że nie ma nikogo na boku także też nie ma skąd coś przynieś a po drugie prawie od początku ciąży nie współżyjemy. Nawet zaczęłam prac moją bieliznę ręcznie w środku do prania dla dzieci i w gorącej wodzie. Nie wiem skąd to cholerstwo się bierze że co chwilę coś. W pierwszej ciązy nie miałam ani jednej infekcji wiadomo bakterie w moczu były może z 2 razy, ale nic poza tym.
    U nas zimno i co chwilę delikatnie prószy śnieg.
    Oj zazdroszcze wam tych wypieków u mnie w domu nie są ,,plackowi i ciastkowi" no z wyjątkiem mnie i mojej mamy i Julki ale ona o woli inne słodycze a nie ciasto. A ja ograniczyłam słodycze do minimum i nie chce robić sobie ochoty na słodkie.

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Cześć mamy!
    Ja dziś mam usg w lux med, zobaczymy co powie lekarz. Jakoś po tym profesjonalnym usg w Boramed chyba nikt mnie już nie powali na kolana. Każde usg będę robić tam, bo lekarz super, opowiadał, odpowiadał na pytania, starannie wszystko mierzył, a ten lux med to jakaś taśmowa robota... no ale idę, bo sobie chociaż Julę podejrzymy jeszcze raz

Przeziębienie mnie chce wciąż złapać, dziś czuję spadek formy na jutro planuję zostać w domu, w czwartek do pracy bo mam poznać osobę, która mnie zastąpi i wprowadzić ją, a w piątek chyba znów w domu. Nie chcę już tak szarżować, bo mam wrażenie, że to jazda komunikacją z kichającymi ludźmi najbardziej mnie naraża.
    Jak można kichać nie zasłaniając ust i nosa chusteczką?? To jest i niehigieniczne i obrzydliwe! Fuuu...

Uprzedzam już przy każdej okazji w pracy, że mimo moich chęci być może z dnia na dzień mnie nie będzie, bo nie będę narażać swojego dziecka. Na szczęście są wyrozumiali i idą mi na rękę ze wszystkim (później wyjść, wcześniej przyjść, pracować z domu itp.).

Co do pierniczków to chętnie bym zrobiła jakieś. Na stronie Moje wypieki są Lebkuchen i ponoć one są najlepszym przepisem ever. Jeśli dam radę to wypróbuję w tym tygodniu i dam znać. Tyle, że to są z tego co pamiętam pierniczki, które muszą poleżeć, żeby nabrać miękkości.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Paulina a może właśnie bo nie końca się "doleczasz" to non stop wraca...
    Ponoć tez - za częste podmywanie tez nie jest za dobre.
    A miałaś robiona Bioceneze pochwy - czystość.
    Ja na przykład mam ciągle mnóstwo śluzu - czasem szlak mnie trafia.. ale to wina tego ze mam małą nadżerke. Przynajmniej tak twierdzą lekarze.

Spaaaaaaaaaać mi się chce. O!
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    oj mój mózg ma chyba wolne już miało być, że mogę wcześniej wyjść lub później przyjść

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez Maminka89 Zobacz posta
    Cześć mamy!
    Ja dziś mam usg w lux med, zobaczymy co powie lekarz. Jakoś po tym profesjonalnym usg w Boramed chyba nikt mnie już nie powali na kolana. Każde usg będę robić tam, bo lekarz super, opowiadał, odpowiadał na pytania, starannie wszystko mierzył, a ten lux med to jakaś taśmowa robota... no ale idę, bo sobie chociaż Julę podejrzymy jeszcze raz
    Trafiasz na jakiś dziwnych lekarzy w tym LuxMedzie.
    Ja bylam raz na al. Jerozolimskich - lekarz poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam - to było 1 usg wiec dla mnie trudne
    Genetyczne miałam na Szernera - super lekarz. Dobry sprzęt byłam w gabinecie 25min. Gaduła taki ze szokteraz w piątek tez do tego lekarza idziemy
    Skoro jest sprawdzony.

P.S trzymam kciuki żeby Julka pozostała Julka
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

No ostatnio byłam na atybiotyku przez tydzień wzięłam jeszcze dodatkowo jeden dzień czułam się ok ale jak odstawiłam to za 3 dni już czułam lekkie podrażnienie. Co do podmywania to robię to dwa razy dziennie raz z płynem do higieny intymnej raz samą wodą. Miałam robioną biocenozę na początku teraz przy wizycie poproszę o to badanie i o cytologie też bo to nie jest normalne żeby ciągle czuć lekki świąd czy pieczenie. Też mam nadżerkę i w I ciązy też miałam i nie miałam infekcji także nie patrzę na to. A czy przy nadżerce więcej śluzu hmm pierwsze słyszę. Zrobiłam posiew moczu czekam na wynik. Rozmawiałam z moja Panią doktor rodzinna na ten tema i on mnie porównała do małego dziecka... Tzn że jak mama lata za dzieckiem żeby nie wzięło nić do buzi i żeby miało wiecznie czyste rączki a przypadkiem weźmie smoczek z podłogi do buzi to od razu pleśniawki, a inne dzieci które nie sa wychowane tak sterylnie mogą jeść z podłogi i nic im nie jest. I stwierdziła że na początku zaburzyłam sobie ta florę bakteryjną i że jest zbyt sterylnie i dlatego to wszystko. No ale co lekarz to opinia...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Palina, z mężem chodziło mi czy on chodzi na basenpewno, o nicpodnoszeniu innego bo faceci często przenoszą różne rzeczy, sami o tym nie wiedzą bo nie mają objawów, a my kobiety później cierpimy.
    Mój dr leczył mnie i.mojego J przed ciążą bo miałam non stop infekcje :/ długo miałam spokój, ale u mnie antybiotyki od razu powodują spustoszenie i później mam TAM problemy :/

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Hej dziewczynki ja juz po polowkowym
    Dzidzia wazy juz 400g i to druga corcia Wszystko jest na swoim miejscu tak jak ma byc Pozniej Was poczytam i napisze

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Hej dziewczynki ja juz po polowkowym
    Dzidzia wazy juz 400g i to druga corcia Wszystko jest na swoim miejscu tak jak ma byc Pozniej Was poczytam i napisze

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów