Strona 304 z 1006
Pokaż wyniki od 3,031 do 3,040 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez frezyjka Zobacz posta
    Dzien doberek !!!!

Awrell witamy spowrotem. Wyobrazam sobie przez co przechodziłaś ale fajnie ze juz jest lepiej oby sie utrzymało juz tak do konca.

Co do mleka to tak moze sie juz pojawiac w naszych piersiach.Okraglinka u mnie tez juz sa takie strupki. Jedyne co to mam bardzo tkliwe sutki. Nie da sie do nich dotknac bo bola strasznie.
    Okraglinka ja mam we czwartek wizyte takze obie czekamy z utesknieniem .
    Od razu mi lepiej
    Gdy nie jestem sama

No u mnie nawet bardzo delikatny dotyk - sprawia ból... :/
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Yza to super wieści po wizycie tak się bałaś szpitala a tu proszę, niepotrzebnie.
    Co do tych Twoich niefarmakologicznych ,,środków" to ja je wszystkie dokładnie przestrzegam dodatkowo jem dużo nabiału, brak pieszczot z mężem, podmywanie od przodu do tyłu, nie korzystam z toalet nawet u teściów o galeriach nie wspomnę, odstawienie cytrusów, nawet wietrzenie krocza no i co? No i nic i tak łapię te paskudy. A ten krem clotrimazolum to na receptę? Bo ja mam plimafucin i jak coś czuję to sobie smaruję ale to jest z antybiotykiem i nie jest wskazane do częstego stosowania.
    Z tego co wiem to niektórzy lekarze zabraniają clotrimazolum.

Awrell witaj! To musiałaś bardzo cierpieć ważne że już jest lepiej i z maleństwem wszytsko ok.

Drzewko Pomarańczowe napisz po wizycie co u was i czy jesteś zadowolona z nowego wyboru.
    Ja mam wizytę w poniedziałek juz nie mogę się doczekać.

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez frezyjka Zobacz posta
    co do wagi dzieci to moj młodszy syn ma skonczone 8 lat i wazy 22kg a wzrostu tez ma 122cm. juz mu badania rozne robilam i poprostu to jest jego urok taki mam nadzieje ze kiedys urosnie.
    Mój też z tych chudziutkich. Mam 5 i pół roku a waży 18,5 kg. Co ja nie kombinowałam z jedzeniem i nic. Ale on jest z tych ruchliwych i chyba wszystko spala bo 5 minut nie posiedzi.

Awrell
    trzymam kciuki aby choroba do końca ciąży już nie dokuczała. Ja też mam trochę problemy ze stawami ale przy twoich dolegliwościach to pikuś.

A co do infekcji to też pimafucin a do higieny na zmianę Lactacyd i taki fajny tani żel z Tesco ProFormula. (bez parabenów PEG) - Polecam. Mi go poleciła znajoma która stosuje tylko naturalne bez chemii kosmetyki.

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    hej dziewczyny

Dzięki za podpowiedz ja zelu do higieny intymnej używam od dawna teraz kupiłam TANTUM ROSA do podmywania oraz krem Clotrimazolum i okazuje się ze dobrze zrobiłam bo mój lekarz mi odpisał i właśnie zalecał stosowanie tego kremu a jakby nie pomógł to mam sie zgłosić po receptę na globulki dopochwowe
    Dziś już trochę mniej mnie swędzi ale ja i tak mam wizje zakażenia i świruje. Mówię Wam jak przy zdrowych zmysłach dotrwam do kwietnia to będzie cud Moja pierwsza ciąża to było cieszenie się każdym dniem planowanie wyprawki itp. a teraz jakoś boje się o tym myśleć i planować.
    Z przyjamniejszych rzeczy dziś mój syn ma spotkanie Andrzejkowe w przedszkolu i wybieramy się tam na 17

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Ala z Gabrysia miałam już od ok 30tc tak ze musiałam wkładki laktacyjne nosić.
    Teraz też już mam te "strupki" z zaschnietego mleka - także wszystko jest możliwe

Ja juz chce piątek!

Awrell - ciesze się ze lepiej już u Was. Oby taki stan się utrzymał jak najdłużej
    Czujesz jiż swojego Szkrabka?

Dzięki dzięki
    Aaaa czuję maluszka już od 16 tygodnia intensywniej, wcześniej takie "pyknięcia", a teraz drgania
    miłego dnia dziewczyny!

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Z tym Clotrimazolum, jak i z każdym lekiem lepiej skonsultować z lekarzem.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Drzewko Pomarańczowe, trzymam kciuki za udaną wizytę oby ten drco zapewnił Ci spokój i komfort!!! Daj znać po

Palina, a chodzisz na basen? Albo mąż chodzi i Ci przynosi niespodzianki? :/

Jejjj no cieszymy się bardzo z wczorajszej wizyty dziś idziemy don? naszego prowadzącego dr, U idzie z nami, chce, zobaczyć dzidziusia

Powiem Wam, że po wczorajszym dniu i całym dniu poza domem, to dziś nie mam siły :/ poszłabym spać

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jaka u Was pogoda?
    W centrum trochę śniegu jest i mrozik taki "zdrowy" córeczka nie może doczekać się zjedzenia na sankach, ale to jeszcze trochę

Dziewczyny, robicie pierniki? Macie jakiś fajny, sprawdzony przepis? I oczywiście nie wielce pracochłonny

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	15280941_1240841905982582_1158037921_n.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	33.9 KB
ID:	99261

Yza przepis jak widać bardzo wysłużony i stary, co roku z niego robię
    Dzisiaj się zabieram za pierwszą turę, ciasto na noc do lodówki i jutro będę piec. Przed świętami znowu będzie trzeba zrobić :P

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja inwestuje tylko w fajne foremki a cała "brudna" robotę robi Ciocia z Gabrysia
    Nie lubię osobiście pierników - a teraz ich zapach trochę mi przeszkadza.
    Skarbek się kręci jak szalony.
    Misiek mial mieć wolne - właśnie miał :/ Naszczęście jutro ma wolne... choć dziś ciężko będzie z Gabcia w domu - bo obiecał ze z Mamą przyjdzie Tatuś :/
    Trochę posprzątamy to może Nam szybciej zleci...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów