Strona 303 z 1002
Pokaż wyniki od 3,021 do 3,030 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Witam nowe Kwietniowki. Super grono sie powieksza.

Ja mam nerwy od tamtego tygodnia ato za sprawa mojego popsutego auta. dosc ze mniE kregosłup boli to jeszcze nie mam auta zeby dzieci zawiezc do szkoły. Masakra a najgorsze ze moje nerwy odbijaja sie na dzieciach. Do tego od wczoraj strasznie placzliwa jestem.

co do wagi dzieci to moj młodszy syn ma skonczone 8 lat i wazy 22kg a wzrostu tez ma 122cm. juz mu badania rozne robilam i poprostu to jest jego urok taki mam nadzieje ze kiedys urosnie.

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz

witajcie po dłuższym czasie

Cytat Zamieszczone przez awrell Zobacz posta
    Cześć dziewczyny!
    Chciałabym się przywitać jako świeżaczek na tym forum lowe
    obecnie jestem w 12 tygodniu ciąży, a mój termin porodu wypada na 24 kwietnia 2017 r., więc chętnie dołączę do Was kwietnióweczki 2017.
    Poczytałam już trochę Waszych postów, resztę nadrobię pozdrawiam serdecznie!
    Cześć dziewczyny, nie było mnie tu dłuższy czas i napisałam na forum tylko raz, więc pewnie mnie nie pamiętacie, dlatego cytuję swoją wiadomość

moja nieobecność była spowodowana niestety moim złym stanem i samopoczuciem. Napiszę Wam trochę więcej o mojej chorobie, może ktoś też miał takie problemy. Przed ciążą leczyłam się przyjmując leki steroidowe, w związku ze zdiagnozowaną niezróżnicowaną chorobą/zapaleniem tkanki łącznej, która u mnie objawiała się głównie obrzękiem i okropnym bólem stawów - różnych stawów, najczęściej kolan, nadgarstków, barków, śródstopia. Kiedy dowiedziałam się, że zaszłam w ciążę odstawiłam leki, oczywiście w porozumieniu z moim reumatologiem. Do 12 tygodnia było super, czułam się ok (oczywiście mdłości i zmęczenie mnie męczyły, ale nie stawy), lekarze stwierdzili, że mam się cieszyć, bo nastąpiła remisja choroby, ale od 12 do 16 tygodnia miałam takie pogorszenie, że nie mogłam ruszać rękami i nogami. Nie chcę brać w ciąży sterydów, więc pozostają mi żele i maści przeciwbólowe, które działają miejscowo. Od ponad tygodnia jest już o wiele lepiej, nawet bardzo dobrze, tak jakby się ustabilizowało, ale boję się,że wróci mi w 3 trymestrze i będzie źle..czy któraś z Was ma może podobny problem?

Dodam, że z maluszkiem wszystko dobrze, rośnie zdrowo i teraz zaczęliśmy 19 tydzień ciąży. Płci jeszcze nie znamy, ale za 2 tyg czeka nas usg i może wreszcie się dowiemy

pozdrawiam wszystkie kwietnióweczki - obiecuję już teraz częściej pisać i nadrobić z czytaniem wszystkich postów

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześć Awrell!

Jesteś bardzo dzielna!
    Fajnie, że jest juz lepiej, oby tak dalej! Trzymam kciuki!

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Witam Nowe Mamusie Kwietniowe
    Awrell, u mnie RZS mam w stanie "uśpienia" i oby nie wróciło więc nie pomogę. Najważniejsze byś była pod stałą opieką reumatologa- a zapewne jesteś. Może teraz zacznie się lepszy czas i choroba odpuści, oby, będę trzymała kciuki!!!

Chłopaki nadrabiają wzrostowo w okresie dorastania, wtedy takie śmieszne poczwarki się robią-ni to dziecko, ni dorosły hehe bo się wyciągają, a ogólny wygląd dzieciaczka

Cieszę się z dobrych wieści z badań najważniejsze by nasze dzieci rosły zdrowo

Ja też po badaniu, uffff odetchnęliśmy z ulgą z Malutką wszystko dobrze, seduszko pięknie bije, zbadane i jest wszystko dobrze. Pani Profesor stwierdziła, że rokowania na drugą połowę ciąży są pomyślne Nasza Dzidzia dość wysoka bo na 22tydzień według badania, a jesteśmy w 21. Najśmieszniejszy wynik z dzisiejszego badania to wymiar uszka - 1,5cm
    No i potwierdza się, że dziewczynka
    Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wszystko dobrze

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Co do nawracających infekcji intymnych bo niestety też mam tę tendencję :/ stosuję takie środki (nie licząc farmakologicznych ze wskazaniem od dr): bawełniana bielizna, częste zmiany wkładki / bielizny, delikatny płyny do higieny intymnej, ograniczenie/ zero słodyczy, duża ilość wypijanej wody, prysznic zamiast kąpieli. Do tego dr zalecił mi bym dwa razy na tydzień zastosowała tamtum rosa.
    Zaś przy samej infekcji zastosowałam ze wskazaniem przez lekarza m.in. maść clotrimazolum.
    Żurawinę też można jeść albo pić, ale ja jakoś w ciąży nie mam na nią ochoty

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Dziękuję za wsparcie, ja też mam nadzieję,że będzie tylko lepiej, zwłaszcza, że to moja 1 ciąża.. przytyłam już prawie 8 kilo i jestem w szoku, ale już nie mam tak ogromnego apetytu jak na początku ciąży - ciągle jadłam po prostu wszystko, żeby nie mieć mdłości, brzuszek mi już rośnie ciążowo

Na infekcje intymne lekarz mi już 2 razy przepisał globulki pimafucin, stosuję też żel do higieny intymnej dla kobiet w ciąży z ziai, a czasem maść clotrimazolum zewnętrznie. Ostatnio jest wszystko ok.
    Ostatnio edytowane przez awrell ; 28-11-16 o 20:34 Powód: literówka

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Witamy nowe kwietnióweczki
    I Ciebie Awrell ponownie Trzymamy kciuki, zeby to "dobrze" utrzymało się już do końca, nie tylko ciąży, ale i później

I mam takie pytanko, przed chwilą po kąpieli kiedy się smarowałam zauważyłam jak z brodawki leci mi taki przezroczysty płyn. Niedużo, może z 3 kropelki. To możliwe, żeby tak szybko coś zaczynała "lecieć"?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Yza, gratuluję pomyślnych badań!
    Ja jutro idę na wizytę kontrolną do nowej ginekolog. Jednak zdecydowałam się na zmianę. Poprzednia nie dawała mi poczucia bezpieczeństwa.

Ala, gruczoły zaczynaja produkować niewielkie ilości mleka chyba już w połowie ciąży wiec to możliwe.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ala z Gabrysia miałam już od ok 30tc tak ze musiałam wkładki laktacyjne nosić.
    Teraz też już mam te "strupki" z zaschnietego mleka - także wszystko jest możliwe

Ja juz chce piątek!

Awrell - ciesze się ze lepiej już u Was. Oby taki stan się utrzymał jak najdłużej
    Czujesz jiż swojego Szkrabka?
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Dzien doberek !!!!

Awrell witamy spowrotem. Wyobrazam sobie przez co przechodziłaś ale fajnie ze juz jest lepiej oby sie utrzymało juz tak do konca.

Co do mleka to tak moze sie juz pojawiac w naszych piersiach.Okraglinka u mnie tez juz sa takie strupki. Jedyne co to mam bardzo tkliwe sutki. Nie da sie do nich dotknac bo bola strasznie.
    Okraglinka ja mam we czwartek wizyte takze obie czekamy z utesknieniem .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów