Strona 301 z 1005
Pokaż wyniki od 3,001 do 3,010 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Palina, fajny brzuszek już widać, że ciążowy

Bolące boki, ojjj znam... i sama już nie wiem czy to rozciągająca się macica, czy przemęczenie...

Znowu od piątku moje Maleństwo upodobało sobie kopanie/ uciskanie na lewy jajnik :/ wystarczy, że rękę przyłożę na brzuchu i się uspokaja. Pewnie powoli robi się ciasno

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Hej Wam..
    Palina fajny brzuszek Jejka moja tylko 14 kg wazy.. Duza Twoja corcia jest
    Ja juz pozegnalam sie z mezem i ogladam tv ale sprzatniecie mnie czeka glownie odkurzanie.. Ale nie chce mi sie strasznie..
    Musze sie pochwalic ze bigos wyszedl meeeega !!!! Zajadalismy sie caly weekend.. A z piatku na sobote chyba od tej kapusty kiszonej dzidzia cala noc buszowala az nie moglam spac
    Ala No to ze zmeczenia i dlugiego siedzenia w jednej pozycji.. Tez mialam juz wczesniej takie cos podobnego..
    Boje sie juz we wtorek polowkowe .. Tak dziwnie sie czuje bo juz to przechodzilam a gorzej ta ciaze przezywam niz pierwsza

Ja poduchy nie uzywalam.. Ale ciezko ogolenie bylo u mnie z przystawianiem . Piersi mialam ogromne nie wiedzialam jak sie zabrac za to pozniej strasznie sie poranily no ale mam nadzieje ze teraz bedzie lepiej bo chce tak bardzo karmic
    Ja musze juz cos pomyslec o prezencie dla meza .. Szybko ten czas leci strasznie

Yza pewnie macica się rozciąga także spokojnie.
    Sysiasia ile twoja córka ma? moja 2lata i miesiąc, jest raczej z tych dużych, po rodzicach.
    Rozstania się smutne ale powroty są wspaniałe także szybko Ci zleci. A na połówkowych będzie ok także spokojnie.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Paulina ale fakt ze dużą Twoja Julia.
    Moja Gaba ma 6 lat i waży 25kg - fakt ze ona raczej szczuplutka ale wysoka 126cm

Nasz Szkrabek się wierci gdy tylko ja się nie ruszam, raz lżej raz mocniej - jest tylko nisko... ale mi się tak wydaje. Byle do Piątku
    Ja poduchy nie miałam do karmienia.
    Co najśmieszniejsze - ja juz mam mleko... ostatnio się przebieram się - a na brodawkach mam białe "strupy"
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

O mnie
    Palina moja ma 2 lata i 5 miesiecy i ma ok 90 cm wzrostu
    Okraglinka ja tez mialam tak na poczatku ciazy jak naciskalam sutek lecialy kropelki a teraz cisza ustalo.. Hmmmm dziwne..powinno chyba byc odwrotnie he he

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Witam brzuszki...
    A moj lukasz ma 7 lat i 124 i 21 kg wiec drobniutki jest ale ciezko z jedzeniem ale zawsze tak bylo ale wyniki ma ok..
    Maz wraca z czw na pt!! Miesiac rozlaki! Hurra!

Dziewczyny pomyliłam się bo szybko napisałam a nie sprawdziłam co hehe. Moja Julka waży 13 -13,5kg ma 93cm wzrostu. Gdyby ważyła 23kg w wieku 2 lat było by to lekkie kalectwo lub cięzka choroba. Fakt Julka jest z tych większych dzieci ale mieści się w skali także nie mamy się czym przejmować.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hehe palina, to żeś napisała

Moja U to średniego wrostu jest, bo ja jestem niska, a mój J wysoki, a waży malutko bo szczupła jest. 5 lat i mooooooże 18 kg waży. Chociaż u niej grama tłuszczyku nie ma, same mięśnie malye sportowiec z niej

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Palina dobrze że sprostowałaś mój syn ma prawie 3,5 roku a waży 16 kg. i 100 cm.

U nas dziś pada śnieg, miłego poniedziałku ...

O mnie
    Hi hi smiesznie to wyszlo
    U Nas tez troche spadlo ale pewnie do wieczora nie bedzie chyba ze znowu spadnie..
    Przez ta pogode tylko bym spala i spala.. Ugotowalam owsianke na sniadanie a na obiadek bedziemy mialy babke ziemniaczana mmmm juz dawno nie robilam

Nati teraz ogolnie stoi z waga w miejscu moze od skonczenia 2 lat przytyla 1,5 ale w gore bardzo poszla widze po spodniach

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów