Strona 290 z 1002
Pokaż wyniki od 2,891 do 2,900 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    U nas badania w poniedziałek, też odliczam i czekam z nieciecierpliwością. Chyba jak my wszystkie, które są jeszcze przed
    Super, że dzidziusie zdrowo rosną i oby tak dalej.

Ja dziś jadę przymierzyć kurtkę na zimę bo tę co mam to jeszcze z 5 cm luzu tylko, a trafia się okazja bo dziewczyna sprzedaje nową za połowę ceny. Więc oby pasowała
    Zimy niby u mnie nie widać, ale coś czuję, że znowu wszystkich zaskoczy nagłym mrozem.

U mnie dziś na obiad zupa krem z wczoraj i pierogiw z serem i jagodami
    A apetyt też coraz większy, w nocy budzę się głodna i zasnąć nie mogę. W sumie mam dylemat czy wstawać i jeść, czy doczekać do śniadania :/ też tak macie? A zaznaczę, że kolację jem normalną
    Kurczę, bym się w balonik nie zamieniła hehe

2. dzieckozakupy.pl
    Wszystkim chyba się dłuży. Większość z was już jest po 20 tygodniu a ja dopiero 18 to dopiero mi się dłuży.
    Okrąglinka pewnie był zaskoczony bo to super uczucie a jak będzie maleństwo mocniej kopać to dopiero będzie szczęśliwy.
    Echh chyba muszę zmienić ginekologa... Tylko u nas w okolicy nie ma dobrych lekarzy niech ten czas szybciej leci! zabrzmi to strasznie ale już mam dość tej ciąży chciałabym już urodzić i mieć maleństwo przy sobie.

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    A ja czekam do pt... I znowu mojego D nie bedzie juz ponad 3 tyg sama jeszcze tydzien maly w szkole piekna pogoda to wietrze i obiadek robie moj maly kopie. Lukasz poczul pod raczka i cieszy sie strasznie zd 5 mu przybija milego dIonka i brzuszki do gory

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Witajcie!

Okrąglinka - a jednak antybiotyk
    Kuruj się!

Wiolcia, Drzewko Pomarańczowe - gratulacje!
    Cieszę się, że z dzieciaczkami wszystko dobrze

Ja mam połówkowe już w piątek
    A potem w poniedziałek jeszcze raz
    To się napatrzę

Wczoraj byliśmy w MediaMarkt zareklamować blender i całkiem niespodziewanie zakupiliśmy sprzęt do kuchni.
    Cieszę się, że mam to z głowy, bo już chyba pół internetu przeczytałam.
    Ceny były w większości promocyjne i jeszcze za duże zakupy dostaliśmy 7% rabatu.
    Wróciłam jednak nieżywa ze zmęczenia.
    Dziś od rana z Filonem na odczulanie i teraz relaksik na kanapie.
    Czekam na brafiterrkę - ma przyjechać do domu i coś dobrać na mój wypasiony ciążowo biust.

Member
    Invis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-29 zobacz kalendarz
    Moje wspaniałe Współ-ciężarówki

Podczytuję Wasze wpisy regularnie, ale przyznam, że sama nie mam czasu i często nawet energii nic Wam odpisywać. Pracuję jeszcze cały czas tyle, co wcześniej. Mam o tyle nietypową sytuację, że moja praca nie trwa 8 godzin dziennie. Prowadzę zajęcia z angielskiego i moje liczby godzin w pracy są bardzo nieregularne. Są dni, kiedy uczę tylko 3-4 godziny, ale są dni, kiedy tych lekcji mam po 8, 10 albo i więcej... Często mam też 2 cykle dzienne, tzn. najpierw mam zajęcia rano a potem drugi raz po południu. Jest to o tyle męczące, że muszę 2 razy dojeżdżać do pracy i tak naprawdę dopiero wieczorem (a często jestem w domu dopiero ok. 21) mogę naprawdę odetchnąć i odpocząć. Zwłaszcza, że pracuję właściwie w 3 miejscach - w moim normalnym miejscu pracy (szkole językowej - głównie właśnie zajęcia 2 razy dziennie), w szkole policealnej (zjazdy weekendowe 50 km od mojego miejsca zamieszkania) i mam też korepetycje z dojazdem (też albo rano albo wieczorem zajęcia). Powoli kończą mi się kursy w szkole policealnej - niektóre kierunki już skończyły, duża część kierunków skończy w grudniu i na styczeń zostanie mi już tylko jeden zjazd. Dyrektora zresztą wie o mojej "sytuacji" i teraz jeżdżę już tylko na 1 dzień w ciągu zjazdu (a nie na oba jak to było do tej pory).

Okrąglinka, bardzo gratuluję zaręczyn Pamiętam, jaka sama byłam szczęśliwa, gdy mój obecny mąż się oświadczył W grudniu będziemy obchodzić 8 lat, jak jesteśmy razem i w sumie też 5 lat od zaręczyn. A dzień przed rocznicą idziemy na usg oglądać naszą malutką. Ja chyba jestem z Was wszystkich najbardziej "do tyłu", jeśli chodzi o zaawansowanie ciąży Ale w końcu w tym tygodniu zaczął mi rosnąć brzuszek. O tyle ambitnie, że mam wrażenie, że z dnia na dzień jest odrobinę większy Dziękuję przemysłowi modowemu za spodnie ciążowe - są tak wygodne, że mogłabym z nich nie wychodzić! Chyba zaczynam też czuć ruchy mojej kruszynki, ale to moja pierwsza ciąża, więc jeszcze nie jestem pewna, czy to na pewno to.

Za to faktyczne połówkowe badanie mam dopiero przed Świętami - chyba 20.12 - więc jeszcze muszę poczekać. Na szczęście jeszcze po drodze to usg u mojej ginekolog My mamy na każdej wizycie 3D i 4D i ruchy maleństwa widać niesamowicie. Ostatnio chyba ją z lekarką obudziłyśmy, bo zaczęła się przeciągać i zasłaniać sobie buźkę rączkami. Mam też pierwsze zdjęcia 3D w takiej jakości fotograficznej z tego usg. Przez parę ostatnich dni miałam pobolewanie brzuszka, zwłaszcza po wysiłku/po chodzeniu albo pod wieczór, ale ginka powiedziała, żeby wziąć Nospę profilaktycznie i faktycznie od razu pomogło.

Oby do przodu, dziewczyny - idzie nam świetnie! Dopiero co nie mogłyśmy się doczekać prenatalnych, a tu już wielkimi krokami zbliżają się połówkowe

Witajcie
    Nie było mnie, bo najpierw nauka…a potem atrakcje w związku z tym… ale…
    ZDAŁAM! Zdałam najważniejszy egzamin w mojej pracy! Zakończyłam ponad 6 lat szkolenia...teraz zanim zacznę kolejny krok, który już postawiłam w pracy zawodowej…to odpoczynek… i szał prezentowo-wyprawkowy… przydałoby się jeszcze w lotka wygrać

Znalazłam u nas fajny sklep i kupujemy już fotelik z bazą, bo po Nowym Roku mogą być podwyższki takich rzeczy… a my chcemy konkretny kolor i nie chce ryzykować, że mi go z magazynów wykupią…
    Przy okazji odkryłam tam cudowną odzież dla dzieci…cudowną… bawełna organiczna… z Pinokio. Są piękne a w dotyku rewelacja… polski produkt, na pewno tam wrócę…jakie ubranka np. na Chrzest były!!! Cuuuudo…
    Wczoraj wytargaliśmy ciuszki Ani i porządkowaliśmy… trochę na 62 nawet się znalazło, więc tych praktycznie nie będę kupować. 
    Niektóre rzeczy będę wystawiać, zawsze jakaś kasa wpadnie na wyprawkę… niektóre już poszły 

A teraz zabieram się za nadrabianie…

Pisałyście o detektorze… osobiście uważam to za zbędny wydatek… podobnie jak stetoskop, który mam, ale powiem Wam nie kompletnie do tego celu nie używam (poza tym stetostkop też musi być dobry, bo byle jaki tylko nerwów może dodać…)… W tamtej ciąży pod koniec ciąży miałam pożyczony z gabinetu… miłe to było, bo nagraliśmy sobie na pamiątkę serduszko, ale samo szukanie czasem jest stresujące… mi wystarczy że czuję ruchy 
    Okrąglinka, oooo GRATULACJE !!!!  Fajne wieści … i jak zdrówko? Lepiej już…ale Cię położyło… Czasami jak widać antybiotyk jest niezbędny…ale plus dla lekarza, że próbował oczywiście bez…
    Widzę, że coraz więcej połówkowych… coraz więcej znanych płci Fajnie, ze dobre wieści…
    Wczoraj mieliśmy fajny dzień we troje (we czworo) bo mąż miał wolne… Ania nie poszła do przedszkola…pogoda dopisała więc były spacerki  Odpoczywam teraz…

Zabieram się za porządkowanie tych wszystkich ubranek Trzeba niektóre wystawić...porobić foty... więc trochę pracy...
    Ale teraz i tu pewnie będę częściej!!!

Miłego dnia!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    CattiBrie - gratulacje!! Teraz pora na zasłużony odpoczynek.

Ja dziś zamówiłam laktator. Zdecydowałam się na medela. Jestem zielona w temacie ale miał dobre opinie. Mam nadzieje, że będzie się sprawdzał.

To moje pierwsze dziecko i powiem Wam, że karmienia boje się bardziej niż porodu .

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    CattiBrie - GRATULACJE!!!!
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Dzięki, dzięki

A teraz prasuję te stare sukienki, spódniczki... jejku jakie to śliczne....
    Jakoś chłopaków chyba się tak stroić fajnie nie da...ale może się mylę? Dobrze, że mam jedną Córkę... ;p

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów