Strona 29 z 341
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 3406

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Ja się zapisywałam właśnie na NFZ i termin wizyty 12.09... strasznie daleko.
    Ale jeśli się nie uda dostać wcześniej do Lux Med bo tam planuje prowadzić ciążę to lepiej to niż nic
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Cytat Zamieszczone przez Moniczek77 Zobacz posta
    Ania_W meldunek przyjęty
    ja dziś po usg (prywatnie, bo już się nie mogłam doczekać) i WSZYSTKO widziałam - pęcherzyk, fasolkę, serduszko - 130 uderzeń na minutę... łzy jak grochy
    trochę jestem zdziwiona Waszymi doświadczeniami z NFZ.. ja sobie chwalę. byłam pierwszy raz 12 dni temu. pobadał, pobadał i wyznaczył na za 2 tyg (czyli w tę środę 24.08) niezależnie od tego umówiłam się też do lekarza "polecanego" do prowadzenia ciąż w mocno dojrzałym wieku. I też mi wyznaczyli na środę - i po mam zdecydować, kogo chcę do prowadzenia ciąży. A pewnie łatwo nie będzie, bo dziś na usg okazało się, że mam też 3 mięśniaki na macicy
    Gratulacje.
    Myślę że kieruj się zaufaniem który wzbudził większe i poświęcił Wam więcej czasu
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Moja koleżanka chodzi na nfz i sobie chwali. Też mogłabym się zapisać,bo lekarka ma dobre opinie, ale przeraża mnie to, że na całą ciążę przypada tylko 3 x badanie usg. Nie chcę ryzykować. Przy poprzednich ciążach właśnie te częstsze "podglądanie" okazało się zbawienne. Krwiaki w macicy, zbyt niskie zagnieżdżenie zarodka. Ehh jak nie urok, to...

Dlatego dobrze, że każda kobieta ma wybór. Chodzi do takiego gin, jaki jej odpowiada
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

O mnie
    Moniczek jakie leczenie będzie w przypadku mięśniaków?? Powiedzieli Ci coś? Kurcze, zawsze muszą się pojawić jakieś "rewelacje" :/ Trzymaj się dzielnie .
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g

ja też biore femibion 1

byłam u endo cudem zwolnilo sie miejsce dzis na 11. Dostalam lek euthyrox 50. Jestem troche spokojniejsza.Od jutra zaczynam brać. Dziewczyny ja jeszcze nic nie widzlalam na usg bo to byl wtedy 4 tydz.. i caly czas tak mam w glowie ze tam nic nie ma albo ze będzie pusty pęcherzyk, no ciągle się zamartwiam.

Kawe też odstawiłam, ale czasem wypije.

eMilki masakra z ta nasza sluzba zdrowia, ja chucham na zimne i zastanawiam sie tez nam zmiana lekarza ale kompletnie nie wiem kogo wybrać moj to niby taki najlepszy a moje tsh go nie zaniepokoiło? Dziwne.

Member
    Invis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-29 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny, nieśmiało do Was dołączam Na razie mam za sobą tylko pozytywny test ciążowy, ale mam nadzieję, że zagoszczę tu na stałe

O mnie
    Witaj Invis

Widzę, że mamy podobne terminy Napewno wszystko będzie w porządku To Twoja pierwsza ciąża?
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja do lekarza wybieram się prywatnie bo jak mam iśc na NFZ to dziękuje bardzo moja ginekolog ma takie terminy że może na listopad się załapie. Wiem że to są koszty ale wiem że o każdej porze będe mogła do niej zadzwonić, w poprzedniej ciąży bardzo bolał mnie brzuch i przyjeła mnie prywatnie w godzinach na NFZ. Wiem że tak nie powinno być ale ma dobre podejście do pacjenta.
    Witaj Invis ja też jestem na razie tylko po teście ale trzeba być dobrej myśli

Member
    Invis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-29 zobacz kalendarz
    Martulka, tak, to moja pierwsza ciąża

Jutro planuję zrobić beta HCG i powtórzyć w czwartek, to chyba powinno dać pierwszą informację czy wszystko jest porządku. Potem planuję wizytę u gina w przyszłym tygodniu. Nie wiem jeszcze, czy iść na NFZ czy prywatnie - na NFZ są albo bardzo długie terminy (do polecanych lekarzy) albo lekarze mają bardzo złe opinie. Mam koleżankę, która jest ginekologiem w moim mieście i może wybiorę się do niej - ale chcę najpierw zapytać, czy nie będzie się czuła z tym dziwnie Jeśli nie, to może mi kogoś doradzi.

Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    Cześć Invis Jak tak czytam, to ja mam farta z lekarzem. Wizyty prywatne, ale bezpłatnie bo to znajomy teścia Jeden minus to płatne badania. W poprzedniej ciąży chodziłam jeszcze na NFZ, ale tylko po skierowanie na badania. Jako lekarz prowadzący ciążę ten na NFZ był do niczego. Wizyta wyglądała tak: wszystko dobrze? To tu jest skierowanie na badania i zapraszam na 4 tygodnie. A że tego samego dnia co byłam na wizycie trafiłam do szpitala...to już bez komentarza...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów