Strona 280 z 1006
Pokaż wyniki od 2,791 do 2,800 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    hej,

U nas deszczowa sobota a m w pracy i sprzątanie całego mieszkania na mojej głowie bo jutro mamy gości a jeszcze młody wczoraj był na szczepienie i dziś marudzi bo ręka boli ech...
    Co do detektora to tez się zastanawiałam ale m protestuje bo mówi ze bym co 0,5 godz. słuchała a jakby mi sie nie udało to bym świrowała i zapewne co 2 dzień w szpitalu na kontroli była. Może i ma racje hihi

2. dzieckozakupy.pl
    Okrąglinka wydaje mi się że skoro powiesz swojemu ginekologowi że się tak źle czujesz to on ma obowiązek wypisać Ci zwolnienie i niech się nie tłumaczy ZUSem bo jak coś Ci się stanie lub dziecku to później lekarz wyprze się wszystkiego.
    Detektor super sprawa tylko wiem że ja ciaglę bym to przystawiała do brzucha i chyba bym zwariowała hehe
    U nas też pracowita sobota jak zawsze, sprzątanie, gotowanie pieczenie itp. Właśnie skończyłam robić ciasto moja Julka tak mi pomagała że byłam w szoku wszytsko mi podawała i układała owoce na cieście. A wieczorem chwila relaksu mąż zabiera mnie do kina na Pitbulla Niebezpieczne kobiety. Pewnie to ostatnia wizyta w kinie przez długiii czas.
    Miłego weekendu

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Angelsounds jumper. Super sprawa i slychac fajnie bo masz regulacje glosnosci.. Ja slucham rano i wieczorem i to mi wystarczy i wielka frajda dla syna

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Jesteśmy po połówkowym usg.
    Będzie Julia niezbyt chciała współpracować z lekarzem, fochy babskie były, prezentowanie pleców i odwracanie buzi urwis z niej będzie. No i duża jest jak na swój wiek, 310g. Poza tym wszystko ok
    Mogę kupować sukienki!

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Palina, Maminka gratuluję córeczek
    Rośnijcie zdrowo

Ojjjj... widzę, że już zaczynacie kompletować wyprawki.
    Moja narazie jest u siostry w domu na strychu pewno po Świętach zaczniemy przewożenie wszystkiego ~ 5 pudeł z ciuszkami, wanienki i nosidełko.

Na chwilę obecną mam już proszek Lovela, paczkę pampersów, dwa kocyki polarkowe, dwa komplety pościeli(po córciach),dwa łóżeczka(jedno drewniane,drugie turystyczne), wózek.
    Nie mogłam się też oprzeć ostatnio i kupiłam dwie pary bawełnianych spodni niemowlęcych-niebieskie i granatowe
    Takie słodkie to wszystko
    Rozglądam się też za rożkiem/becikiem usztywnianym, bo ten po dziewczynach jest już baaaardzo wysłużony

No i musimy pomyśleć o większej szafie. Przy Kaji i Madzi już jest ścisk, a gdzie podziać ubranka Małego???

No nic... jakoś trzeba ogarnąć to wszystko do kwietnia zdążymy

Martulka u mnie ta dziewczynka nie jest pewna bo maleństwo odwróciło się bokiem albo dupką i nie było dokładnie widać. Choć czuję że będzie dziewczynka, wszyscy się dopytują i w ogóle i wszyscy twierdzą że musi być chłopka jakby to dziewczynka była czymś złym.

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc
    Palina Moja tez zawsze mi pomaga Super pomocnice mamy
    Maminka Gratulacje corci
    Ja jeszcze tyle musze czekac zeby zobaczyc maluszka az do 29 listopada a teraz jak na to czekam to dni strasznie sie dluza..
    Ja narazie na ubrankach wyprawke zakonczylam.. Reszte pozniej kupimy
    Leze wlasnie w wannie he taka chwila relaksu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Aaaaaaaaaaa!!!

Mam Narzeczonego
    Mój Misiek - klękał...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Okraglinka serdeczne gratulacje !!!!

Senior Member Awatar Magdzia