Strona 28 z 341
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 3406

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Cajafuerte ja jeszcze się nie umawiałam na wizyte. Mam nadzieję, że nie będzie problemu z terminem. Gin prywatnie, przyjmuje 2x w tygodniu.
    Planuję pójść do niego tak w 7-8 t.c. wtedy już coś więcej powinnam się dowiedzieć. Może uda się posłuchać serduszka
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    Ja wiem, że najlepiej pójść 6-7 a nawet 8 tydzień, ale raz moja tarczyca, a dwa mam trochę męczącą pracę. Niby nic, ale ciężko wysiedzieć 12h samej w centrum handlowym. I to sikanie. Jak za długo przetrzymam to zaczyna boleć mnie brzuch

Hej, ja dzisiaj na chwilę... ale naskrobałyście przez weekend Witam Nowe Mamy...

Biorę tylko kwas foliowy, a coś dla kobiet w ciąży dopiero od 3 miesiąca... na razie mam wyniki w normie. Nawet wit. D niedawno robiłam... więc stawiam na naturalne witaminy.

Oj, moja Córa mnie wzywa, więc więcej będę pisać kiedy indziej... ale czytam

Junior Member Awatar eMilki
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-17 zobacz kalendarz
    Muszę się wyżalić WAM , tak się wkurzyłam , oczywiście na naszą służbę zdrowia
    Poszłam pierwszy raz prywatnie do nowego lekarza żeby potwierdzić ciążę , bo u mnie przychodnia była zamknięta z powodu urlopu
    (swoją drogą chore żeby cała przychodnie zamykać) Dzisiaj dzwonie i chcę się umówić na NFZ mówię że w ciąży jestem a ona mi termin na 18 pażdziernika,
    suma sumarum mówię dobrze niech pani rejestruje, a ona mi " u nas w przychodni ciężarna ma obowiązek zgłaszać się co miesiąc na wizytę i ze do 10 tygodnia trzeba mieć pierwszą wizytę'' i żebym może prywatnie chodziła do tego co byłam raz. No myślałam że nie wytrzymam.
    Kilka razy się mnie pytała czy na pewno mnie zarejestrować i z wielką łaską to zrobiła
    No po prostu bezczelna, dobrze ze to była rozmowa przez tel bo nie wiem co bym jej zrobila. grrr
    W poprzedniej ciąży chodziłam cały czas prywatnie co miesiąc 140 zl , pod koniec częściej plus wszystkie badania prywatnie,
    jak to policzyć to wyprawkę dla dziecka bym miała i jeszcze by zostało. Myślałam że chociaż będzie lżej w szpitalu no bo syn ordynatora mi prowadził ciąże, a on na miesiąc przed porodem poszedł na zwolnienie nic mi nie mówiąc.
    Ufff wygadałam się
    Pójdę jeszcze prywatnie we wrześniu i potem już państwowo.

Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    U mnie też powiedziała, że październik ale idę moja lekarka dobrze mnie zna więc powinna mnie przyjąć wiedziałam, że tak będzie, dlaczego to mnie nie dziwi? Chociaz jak o tym myśle to mnie telepie

Member Awatar Ania_W
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-04 zobacz kalendarz
    Witam Nowe Mamy;-) świetnie, że jest nas coraz więcej;-)

co do NFZ też jestem bardzo rozczarowana. Termin wizyt u mnie nawet nie taki straszny ale póki co nie dostałam skierowania na żadne badania, a dwie wizyty już za mną. Mimo przygotowanej listy z bardzo wymownym tytułem "Badania jakie trzeba wykonać po PIERWSZEJ wizycie" i wręczeniu jej lekarzowi;-) usłyszałam "nie wszystkie badania są potrzebne (?!) , będą robione w odpowiednim czasie". I znów pewnie skończy się tak jak wcześniej - wszystkie wizyty i badania prywatnie. Pierwszą ciążę jak podliczyłam to wyszło za same wizyty 1.700 zł, + jeszcze badania. Echhh....

Moniczek77 melduję się;-)

Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    Mogę prosić o listę tych badań? Za 3 godziny idę się wprosić

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Ania_W
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Ania_W Zobacz posta
    Badania jakie trzeba zrobić po pierwszej wizycie

• Przeciwciała anty Rh
    • Morfologia krwi
    • Glukoza na czczo
    • TSH
    • Przeciwciała anty-TPO
    • WR
    • HBs
    • HCV
    • HIV
    • Przeciwciała w kierunku toksoplazmozy
    • Przeciwciała w kierunku cytomegalii
    • Przeciwciała w kierunku różyczki
    • Cytologia
    • Badanie ogólne moczu

Skierowanie na badania prenatalne
    Recepta na luteinę, kwas foliowy
    Zaświadczenie do pracy

PS powinna jeszcze być grupa krwi i czynnik Rh ale to już mam zrobione.
    proszę bardzo;-) skierowania na badania prenatalne też nie dostałam

Member Awatar Ania_W
    O mnie
    cajafuerte powodzenia

Junior Member
    Moniczek77

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Ania_W meldunek przyjęty
    ja dziś po usg (prywatnie, bo już się nie mogłam doczekać) i WSZYSTKO widziałam - pęcherzyk, fasolkę, serduszko - 130 uderzeń na minutę... łzy jak grochy
    trochę jestem zdziwiona Waszymi doświadczeniami z NFZ.. ja sobie chwalę. byłam pierwszy raz 12 dni temu. pobadał, pobadał i wyznaczył na za 2 tyg (czyli w tę środę 24.08) niezależnie od tego umówiłam się też do lekarza "polecanego" do prowadzenia ciąż w mocno dojrzałym wieku. I też mi wyznaczyli na środę - i po mam zdecydować, kogo chcę do prowadzenia ciąży. A pewnie łatwo nie będzie, bo dziś na usg okazało się, że mam też 3 mięśniaki na macicy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów