Strona 278 z 1002
Pokaż wyniki od 2,771 do 2,780 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Hej Wiwern

Ja też studiuję i również moja 1 ciąża
    Nie masz co się przejmować tym, że nie zarabiasz, w końcu są teraz ważniejsze rzeczy. Tym bardziej, że Wam nie brakuje. Zdrowie Twoje i Maleństwa jest teraz najważniejsze
    a jak tam przebiega Twoja ciąża, jak się czujesz?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja dziś w domu. Zwijam się z bólu.
    Boli mnie zaraz pod żebrami. Tak jakby jelita, żołądek... rano ledwo mogłam odprowadzić Gabi do przedszkola.
    Ok 7 wzięłam nospe i ryczałam robiąc każdy krok...
    Teraz leżę... nadal jest takie nie miłe uczucie - ale póki leżę to nie boli...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Okrąglinka, ja bym poszła do Twojej lekarki i powiedziała, że się źle czuję...też Ci łaskę zrobiła... (bo chyba, że sama tak sugerowałaś pracę w mniejszym wymiarze godzin). L4 Ci się należy Moja Droga...nie wiem jaki ona ma problem... są kontrole, wszędzie trąbią...ale wiecie co? wcale w rzeczywistości tak to nie wygląda... więcej krzyku o nic... nikt też nie mówi, że kontrole ciężarnych w dużej mierze kładą nacisk na te kobiety, które płaciły większe składki żeby mieć większe świadczenia ( do niedawna tak można było chyba na działalności). W poprzedniej ciąży też krzyczeli, że kontrolują ciężarne.. byłam w ciąży z kilkoma znajomymi i jakoś o wzmożonych kontrolach nie słyszałam...
    A co do internisty... to ja nie jestem pewna czy on na B (tzn, że masz 100% płatności) może wystawić... i prędzej od niego skontrolują niż od gina. Ale nie rozumiem dlaczego chodząc do ginekologa masz kombinować z internistą... Pogadaj z nią... no kurcze, faktycznie źle się czujesz... musisz odpocząć...

U mnie dzisiaj wiosna normalnie tak ciepło... lubię taką aurę...oby tak zostało... na święta dopiero śnieg może spaść

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez CattiBrie Zobacz posta
    Okrąglinka, ja bym poszła do Twojej lekarki i powiedziała, że się źle czuję...też Ci łaskę zrobiła... (bo chyba, że sama tak sugerowałaś pracę w mniejszym wymiarze godzin). L4 Ci się należy Moja Droga...nie wiem jaki ona ma problem... są kontrole, wszędzie trąbią...ale wiecie co? wcale w rzeczywistości tak to nie wygląda... więcej krzyku o nic... nikt też nie mówi, że kontrole ciężarnych w dużej mierze kładą nacisk na te kobiety, które płaciły większe składki żeby mieć większe świadczenia ( do niedawna tak można było chyba na działalności). W poprzedniej ciąży też krzyczeli, że kontrolują ciężarne.. byłam w ciąży z kilkoma znajomymi i jakoś o wzmożonych kontrolach nie słyszałam...
    A co do internisty... to ja nie jestem pewna czy on na B (tzn, że masz 100% płatności) może wystawić... i prędzej od niego skontrolują niż od gina. Ale nie rozumiem dlaczego chodząc do ginekologa masz kombinować z internistą... Pogadaj z nią... no kurcze, faktycznie źle się czujesz... musisz odpocząć...
    Mojej lekarki dziś nie ma
    Wiec i tak musiałabym iść do kogoś innego.

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Okrąglinka - chyba jednak zwolnienie by się przydało
    A ten ból po środku, czy w boku?
    Mój Filip naciskał na wątrobę i wtedy bolało niesamowicie.
    Odpoczywaj ile możesz.

Wiwiern - witaj!

No, wstaję!
    Muszę się ogarnąć

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Witam Wszystkie Przyszłe Mamusie
    Przepraszam, że piszę na Waszym forum, ja jestem z Majówek, ale Was też podczytuję piszę odnośnie zwolnienia, otóż internista może wystawić zwolnienie na B, ja tak właśnie miałam. Miałam pójść na L4 później, ale byłam przeziebiona i mój lekarz rodzinny wystawił mi zwolnienie właśnie na B, z tym, że na tydzień, bo za tydzień miałam wizytę u gin. Mam nadzieję, że coś pomogłam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    I na środku i lewy bok
    Odpoczywam....
    D. ma wolne wiec szaleje... a ja leżę - jedynie po Gabe będę musiała iść bo D. nie może jej odebrać :/
    Mój ex zrobił awanturę w przedszkolu i mogę tylko ja i moja mama

No na chwilę więc internista da...
    Amoże jak do kogoś innego pójdziesz to Ci da
    Trzymaj się!

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Alex dziękuję za poradę - spróbujemy

Okrąglinka - leż, leż i leż i trzymajcie się z maluszkiem. życzę zdrówka

Wiwern witaj ja nie studiuję, ale moja pierwsza ciąża, więc jestem zielona w temacie

Dziś też pracuję z domu, z łóżka dokończę raport i mogę się poobijać. Idę dziś po ten prezent na chrzciny i po sukienkę jakąś, zobaczymy, czy coś się trafi. Awaryjnie mam jedną oversize ale w cętki i trochę mało jest elegancka, jeszcze jakbym szpilki do niej założyła, może jakąś biżuterię mocniejszą, czerwone usta, to by dała radę, ale na szpilki chyba za zimno, biżuterii brak bo noszę tylko obrączkę z pierścionkiem i cienki łańcuszek, a usta czerwone... nie mój styl do końca - na imprezę owszem, ale na rodzinną uroczystość chyba bym sie czuła zmalowana.
    Takie dylematy mamuśki dziś mam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów