Strona 275 z 1005
Pokaż wyniki od 2,741 do 2,750 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    U nas dziś dzień się ciężko zaczął -córka wielką histerię zrobiła, tzn.wielki płacz, powód teoretycznie nieznany, ale podejrzewam, że chce być cały czas ze mnae i z dzidziusiem w domu. Do przedszkola chodzić bardzo lubi i nie mamy z tym problemu, a dziś od rana nie.mogła sier ode mnie odkleić, mówiła do brzuszka, miziała, przytulała...
    Eh ciężko...bo ja nie dam rady zajmować się nią cały dzień i.przedszkole jest dla nas bardzo pomocne. Mam nadzieję, że to przejściowe
    Skąd ja to znam
    Gaba którego dnia sobie wytłumaczyła ze musi się mną opiekować i pilnować i tez był problem z przedszkolem.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Okraglinka ja mam jeszcze po porodzie z Nati hemoroidy.. No niestety teraz sie nasilily i ostatnio jeden mi pekl i poleciala zywa krew i pomyslalam na poczatku ze to z pochwy ale na szczescie to ten zylak pekl bleee

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    A dzidzia juz daje o sobie dobrze znac Kopie niesamowicie

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Marta trzymaj sie dobrze ze z dzidziusiem wszystko ok.
    Co do płci napewno sie ucieszy corcia, Własnie dlatego moj lekarz wyznaje zasade ze wczesniej nie mowi dopiero po 20 tygodniu zeby nie było żadnej pomyłki.
    Okraglinka daj znac po wizycie.

Junior Member
    Marta 32

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-25 zobacz kalendarz
    No zgadza się strachu najadłam się strasznego jak zobaczyłam cały sedes krwi ale teraz już wiem ze mam się położyć odpocząć i jak będzie słabnąć to nie ma co panikować bo z góry zapowiedziano mi ze mi ze może się to powtarzac

Junior Member
    Marta 32

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-25 zobacz kalendarz
    Frezyjka w tamtej chwili ucieszyłam się ze już wiem teraz z upływem czasu wolałabym dowiedzieć się wtedy gdy jest to pewne. Ale taki problem to nie problem córcia mam fajna czasami aż mnie zaskakuje wyrozumiałością wiec myśle ze pogodzi się z tym

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Martus ja wiem ze to nie problem i dobrze ze corcia jest taka madra. Moji chlopcy tez juz czekaja zeby sie dowiedziec co bedzie oni by chcieli brata zeby miec kolejnego kompana do gry w pilke ale jak bedzie dziewczynka to tez sie beda cieszyc.no niestety musze jeszcze 2 tygodnie poczekac i moze sie dowiemy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Marta odpoczywaj ile tylko mozesz nic na siłe naprawde ja jak nie daje rady to odpoczywam dzieci tez jak widza ze cos jest nie tak to chodza kolo mnie i tylko sie pytaja czy cos mi pomoc.

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Marta super, że wszystko dobrze

Palina, wiem co to znaczy, ja kiedy w maju braliśmy ślub byłam w bodajże 3 miesiącu z tego co słyszałam, bo jak to tak w wieku 20 lat brać ślub bez dziecka hahah nie ma się co przejmować, ludzie gadali i będą gadać

Ja dzisiaj o 16 połówkowe, nie mogę się doczekać

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Marta 32 nie dziwię Ci się, że się strachu najadłaś. Ja zobaczyłam odrobinę krwi i przeżyłam koszmar. Najważniejsze, że z dzieckiem wszystko ok.
    Dla mnie ciążą to w ogóle stan ciągłego niepokoju o dzidzie bo jestem panikara, a do tego sporo pracowałam w I trymestrze więc doszły jeszcze wyrzuty sumienia. Teraz zdecydowanie więcej luzuję. A odkąd mały się rusza jestem trochę spokojniejsza bo czuje, że jest

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów