Strona 27 z 327
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 3267

Kwietniówki 2017

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Mi w pierwszej ciazy tez tarczyca wychodzila ok 4, ale gin nic na to nie zareagowal.. I nic sie nie stalo, ale nie mam pojecia nic o tarczycy.. Dlatego jak lekarz nic nie mowil to myslalam ze jest ok

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar eMilki
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-17 zobacz kalendarz
    Witam Dziewczyny !!!

TSH mam 0,76 i lekarz powiedział,że bardzo ładnie, w poprzedniej ciąży też miałam koło 1

Mnie mdłości dzisiaj też dopadły..masakra, po kawie mnie złapało.

Co do pracy to przejdę z urlopu macierzyńskiego na chorobowe, a potem znowu na macierzyńskie....chorobowe płacą 100%,
    ciekawe czy mogłabym przerwać urlop macierzyński przed rokiem i pójść na chorobowe??.....zagmatwane to.

Smarujecie się czymś, w sensie brzuszki? ja kupiłam Elancyl bo w poprzedniej ciąży co jakiś czas smarowałam (ciężko mi było się zmotywować codziennie )
    i wystarczyło - 0 rozstępów. Dzisiaj jak smarowałam to wiecie co , zobaczyłam , że jeszcze kreseczka ciążowa na brzuszku mi nie zniknęła. ) Wszystko takie świeże.

Witaminy - biorę femibion 1 , ze względu na to, że nie zawiera witaminy D, biorę dodatkowo. tak mi lekarz zalecił.

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Tez wlasnie zastanawiam sie nad femibion 1. W pierwszej ciazy w ogole nie bralam witamin tylko kwas foliowy przez cala ciaze..

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Ja mam febion 1 po poprzedniej ciąży.
    Wiec teraz go zjem.
    Padnięta jestem po podróży wiec lecę spać.

Odnośnie TSH to też zależy w którym tc miało się to 4.
    Ja miałam niecałe 5 na początku i niestety w dużej mierze ona się przyczyniła do Naszej straty. - maleństwo nie wykształtowało wszystkich potrzebnych narządów.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Ja w pierwszej ciąży też brałam Femibion 1 i może skocze do apteki po południu i kupie sobie wiadomo witamin w naszym stanie nigdy dość!
    A pijecie już ok 2l dziennie? Bo ja ogólnie mało piję ale teraz już zaczynam się zmuszać do picia. No i nie potrafię zrezygnować z kawy rano, oczywiście po śniadaniu. Ogólnie oglądałam kiedyś jakiś program śniadniowy i ginekolog się wypowiadał że dwie kawy dziennie nie zaszkodzą tylko żeby nie pić na pusty żołądek no i mówił że im mniej kawa jest przerobiona tym jest lepsza. Nie wiem ile w tym prawdy bo co lekarz to inna opinia
    Ostatnio edytowane przez palina ; 22-08-16 o 09:07

Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    Hej Palina. Ja ogólnie od zawsze piję przynajmniej dwa litry wody plus herbaty. Też mam problem z kawą, były nawet 3 dziennie. Gdy okres zaczął się spóźniać odstawiłam, ale wczoraj jak już w robocie zasypiałam na stojąco musiałam wypic.
    Próbowałam się zapisać do lekarza, mówiłam, że jestem w ciązy i mam niedoczynność tarczycy to pani w rejestracji powiedziała, że zapisują na październik!! Śmiech na sali.
    Poza tym już półtora tygodnia mam katar i czasem boli mnie gardełko, chyba lecę do internisty w te pędy

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Byłam rano na TSH.
    Teraz juz po śniadanku obowiązkowa 1 kawka
    Zaraz musze spakować Gabrysie bo jedzie na tydzień do Dziadków
    Potem tylko 3 dni i przedszkole, nie wiem kiedy te wakacje zleciały... jakoś strasznie szybko

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    Jak zrobić suwaczek?:P

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Na stronie z suwaczkami robisz suwaczek, kopiujesz link URL i wklejała go w ustawieniach-edytuj sygnature

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    No i w końcu zamówiłam Femibion 1 Poczytałam Wasze opinie, skład ma dobry, nawet lepszy od Prenatalu
    Sprubujemy

Okrąglinka nam też wakacje niesamowicie szybko zleciały. Kolejny rok szkolny i przedszkolny przed nami. Ehh.
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów