Strona 265 z 1002
Pokaż wyniki od 2,641 do 2,650 z 10019

Kwietniówki 2017

Pięknie... cudne są te zestawy. Właśnie wszędzie widzę, że są wieloelementowe...a ja potrzebuję trzech dwie poszewki (poduszka, kołdra) i ochraniacz. Baldachimów ja nie lubię, bo przy alergicznych dzieciach to nic dobrego
    Też jestem zdania, że wolę sobie gromadzić powoli... bo raz, że nie wiadomo jak będzie potem... a dwa, że i konto stopniowo cierpi, a nie na raz...

Wiolcia, to może wybierz się do lekarza... badania ogólne, może Ci USG zrobią...

Mi się ewidentnie włączył syndrom wicia gniazda, bo mam straszną chęć sprzątania... przestawiania itp... ale tydzień, tydzień muszę wytrzymać

2. dzieckozakupy.pl
    Widzę, że w Lidlu masa zabawek te drewniane są ekstra... mamy te różne zestawy z jedzeniem... mamy tablicę... rewelacja...polecam gdyby ktoś potrzebował.

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Mój maluszek zaczął się odczuwalnie poruszać w piątek, w Dzień Niepodległości - przypadek?
    Wczoraj miał chyba trening do you can dance
    Przyłożyłam rękę męża do brzucha, żeby poczuł, bo kilka razy było to dość silne uderzenie, zafascynowany siedział...
    Ale po godzinie czy dwóch mówi do mnie: "wiesz, przyłożyłem też sobie rękę do brzucha i mam podobnie, więc to może tylko był obiad. Jednak czekam na silniejsze kopniaki"

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Szalejesz! My jeszcze nic nie mamy, tzn.mamy to co po córeczce, ale jeszcze nic nie przeglądaliśmy, planujemy w grudniu zacząć coś robić, szczególnie wózek musimy obejrzeć czy się nadaje. Tak jakoś cały czas nie chcemy zapeszyć...

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    W sumie to np.pościel mamy, z Ferreti dwa komplety, poszewki i ochraniacze. Łóżeczko wybrane tak mniej więcej i materac też. Siedząc w domu, to mam czas poszperać w necie, a później zamawiać będziemy. Córka bardzo zaangażowana jest we wszystko i praktycznie każdą rzecz pomaga wybierać
    A po Nowym Roku czeka nas przenoszenie sypialnii do nowego pokoju by dzieciaczki miały pokoje koło siebie. Wiadomo, że Maluszek będzie spał u nas w pokoju na początku.

I zastanawiam się czy Mikołaj powinien coś przynieść dzidziusiowi?

yza, u nas Mikołaj odwiedzi tylko Córkę... a do Synka za rok

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    CattiBrie - ty do nauki wracaj a za tydzień poszalejesz na zakupach
    Na pewno pójdzie ci świetnie!

Fajnie, że już zbieracie wyprawkę.
    Ja nawet nie przymierzam się do gromadzenia czegokolwiek - przed nami przeprowadzka.
    Dopiero jak będziemy na nowym to zacznę myśleć, co mi potrzebne.
    Chociaż wózki sobie powoli oglądam.
    No i mam ochotę kupować te najmniejsze ubranka - są takie słodkie.

Wiolcia - kolki nerkowej z niczym nie pomylisz niestety
    Na ból nerek pomaga mi zawsze no-spa.
    A teraz w ciąży to jeszcze wlaściwa pozycja do spania jest mi niezbedna - tzn boli mnie, jak poleżę na plecach.
    Wogole nie mogę ostatnio leżeć na plecach. Nawet w takiej pozycji półleżącej robi mi sie szybko słabo no i plecy bolą.
    Cóż - starość nie radość

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc
    No super jest wyprawka naprawde fajnie spedzony cczas zakupowy My czekamy z mezem do lutego bo bedzie tutaj mial praktyke z kursu i bedzie tez 2 tyg w domu
    Pamietam ze z Nati za pozno sie za wszystko zabralam bo i tego tamtego mi zabraklo..
    Ostatnio rozmawialismy o wozkach no i z mezem sie zastanawiamy czy moze nowego nie kupic bo i tak nosidelko musimy dokupic wiec odrazu 3w1 bysmy kupili..
    Ja lubie buszowac po lumpeksach i u zbieralam juz caly wor ubranek neutralnych takich perelek za grosze dobrych firm i praktycznie nowe Wiec ubranka mamy
    Nati tez ma praktycznie cala komode orginalnych ciuszkow za grosze he
    Wczoraj wlasnie sobie ogladalam te ciuszki jakie slodkie takie maluszki
    Kocyk jeden kupie bo jeden mam po Nati bardzo fajny w ogole nie zniszczony.. Posciel tez raczej jedna bo bede pozniej korzystac z poscieli po Nati..

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    No musimy kupić dosłownie Wszystko
    Wiec powoli powoli...
    Zresztą jeszcze trzeba pomyśleć - gdzie rzeczy dzidziusia się położy i chyba trzeba domówić dodatkową szafkę
    + komódke.

U Nas w tym roku tylko Mikołaj do Gabci
    Za rok odwiedzi tez Maleństwo
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja tez kocham Lumpeksy - u mnie kolo są takie 2 suoer wyposażone w ciuszki dla dzieci i na prawdę za grosze można kupić dużo fajnych rzeczy

Gabcia ma na strychu 3 worki - za dużych jeszcze ciuchów
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów