Strona 262 z 1002
Pokaż wyniki od 2,611 do 2,620 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    U Nas Gaba bardzo często ogląda zdjęcia z USG.
    Pokazuje głowke, rączki i nóżki.

Mój D. tez wszystko widział na tym USG.
    Fakt ze lakarz dokładny, konkretny
    A to 3D - to tak dla mnie
    Choc słyszałam opinie ze czasem człowiek się nastawia na zbyt wiele a Dzidzius akurat się wtuli w łozysko i Buzki nie widać
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    U nas mały zwierzyniec- dwa koty i szkiełko z rybkami, co do zwierząt klatkowych,to jestem przeciwnikiem. A faktycznie trzeba pamiętać, że chomiki bardzo halasują w nocy, miałam w dzieciństwie dwa i nie mogłam spać w nocy, do tego za bardzo się nie pobawisz z takim zwierzakiem. Miałam też królika miniaturę i szynszylę, trochę łatwiej z ich oswojeniem.

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Figa biore leki tylko teraz bede musiala cale zycie sie z tym zmagac i brac leki tak mnie to zdolowalo troche :/
    Co do chomikow ja mialam i polecam te mala odmiane .. Nie pamietam jak sie nazywaja ale poszukam i napisze.. Tak naprawde jak sie kupi maluszka takiego co noedawno od mamy zabrany i sie dba to zyja dlugo.. One sa bardziej przyjazne no i nie gryza tak jak te duze podobne do szczurkow he .. Mysle ze bardzo fajny pomysl aha no i tak nie brudza i nie smierdza jak te wieksze.. I musi byc jeden bo po jakims czasie moga sie grysc a potrafia az do krwii niestety.. Swinki morskie niestety straszne smierdziuszki..
    Ala Gratulacje Rosna maluszki

O mnie
    Zobacz sobie w google chomik dzungalski

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Dziękujemy

Co do świnek, sama nie miałam, ale koleżanka posiadała i rzeczywiście - krótko żyją. Ta akurat była do przytulania, ale fakt, hałasowała w nocy i zapachu przyjemnego nie miała :P z drugiej strony chomiki tak samo różami nie pachną, ale jest to kwestia nastawienia do zwierząt, mi osobiście taki zapach by przeszkadzał i nie mogłabym mieć klatki ze stworzonkiem w pokoju, za to moja szwagierka mogłaby spać obłożona zwierzętami :P

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    ja jakoś od dziecka nie przepadałam za zwierzętami, miałam jedynie koty ale to na wsi wiec nie bywały raczej w domu, he he ale toxo przeszłam wiec duzy plus,

dziewczyny czy wy czujecie ruchy tak nisko bo ja bardzo i sie zastanawiam czy jest to jest ok na tym etapie, az czasem mam wrazenie ze mi po pęcherzu dzidz skacze,

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    hej co do prezentów na mikołąja i pod choinek to jeszcze nie mam pomysłu co młodemu kupić. Chce jakiś zestaw lego ale sam nie wie co albo tory drewniane ale tych ma już dużo. Jeszcze musimy chrześnicy mojego m coś kupić ale to trzeba jej rodziców podpytać.
    Jeśli chodzi o świnke morska to miałam kiedyś chłopczyka i faktycznie strasznie śmierdział i wszędzie sikał .
    Ja dziś byłam na wizycie u lekarza z NFZ i udało się już usłyszeć serduszko przez ktg więc sie trochę uspokoiłam bo ruchów jeszcze nie czuje niestety. Gorzej ze dostałam skierowanie na USG połówkowe i powinnam je zrobić akurat w okresie świątecznym a wtedy pani pd USG ma urlop na 3 tyg. wrr no i nie mam jak zrobić tego USG.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Wiolcia ja mialam i koty i rozne zwierzaki nawet bojlera mialam oswojonego i spalam z kotami i psami, calowalam i toxo nie przeszlam a nawet koci porod odebralam he
    A xco do ruchow to roznie czuje raz na dole raz na srodku a dzis nawe tak jakby nad pepkiem kopniaki .. A na samym poczatku czucia ruchow to rzeczywiscie bardzo nisko. Chyba sie przemiescila juz dzidzia..
    Magdzia polowkowe do 24 tyg chyba mozna roboc moze jeszcze uda Ci sie dostac akurat w terminie..

Junior Member
    Marta 32

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-25 zobacz kalendarz
    Sysasia ja tez mam bardzo wysokie anty TPO bo 800 i bardzo mnie to martwiła ale moja endo powiedziała że najważniejsze dla rozwoju dziecka jest FT4 i TSH wiec nic sie nie martw :-)

O mnie
    Wiem dziekuje A wiesz moze jak jest takie wysokie anty po to organizm dopiero zaczal zjadac tarczyce czy to juz dlugo trwa to hashimoto?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów