Strona 261 z 1002
Pokaż wyniki od 2,601 do 2,610 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Okraglinka idziemy do BORAMED, do dr Kozłowskiego.
    Dobre opinie, dobry sprzęt, a lekarz z tym certyfikatem FMF.

Dam znać jak będziemy "po", czy warto.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Właśnie po Nowym Roku myślałam by iść na 3d, by dzidziuś już troszkę był grubiutku i tłuściutki, chcemy ze sobą córkę zabrać bo bardzo jest wszystkiego ciekawa, a na takim zwykłym Usg, czy też na takim wydruku, to niewiele rozpoznaje.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Co do sklepów z odzieżą ciążową to i h&m ma taką serię, i c&a, to z sieciówek. U mnie w mieście to jedna babeczka prowadzi sklep dla ciężarówek, ciuchy fajne, no i ceny połowę niższe niż te "firmowe".

Prezent na chrzest- ostatnio kupiliśmy wózek z klockami Fisher Price, to był prezent dla chłopca. A ogólnie to uwielbiam dzbanuszek na klocuszek czy szczeniaczek-uczniaczek, z tej samej firmy, albo lego duplo. Fajne jakościowo rzeczy i dzieciaki lubią się tym bawić.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    A co do prezentów, to u nas zaczął się szał zakupów przedświątecznych, tzn.wszystko już zamówione, albo przynajmniej pomysły są, teraz albo czekanie aż dojdzie, ewentualnie ślubny pojedzie kupić bo w tym roku wszystko na niego spadło.
    Jedynie co, to nie wiem co Małej kupić: zastanawiamy się nad lego bo uwielbia, nawet na upatrzone jakieś super zestawy, albo nad barbie z jednorożcem bo też jej się marzy. Teoretycznie moglibyśmy kupić jej to i to, bo jeden prezent jest od moich rodziców, ale co roku dostaje strasznie dużo prezentów i jakoś nie widzę sensu przyzwyczajać ją do takiej ilości...

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Hej, ja już po wizycie, Mała oczywiście rozwija się wzorowo, już prawie 300g ma

Sysia, co do tych wypadających włosów, u mnie jest taka sytuacja, że mam niską hemoglobinę i od zawsze jestem na skraju anemii, pani doktor przepisała mi dodatkowe żelazo, może pomoże. Ale pytała czy mam chora tarczycę, bo od tego tez moga wypadać, więc może w Twoim przypadku to jest to.

My na 3d wybieramy się pod koniec stycznia, siostra mojego K była w 26 tygodniu i powiedziała, że tylko takie "małe ufo" widziała, więc jak wolę trochę poczekać

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Widzę, że jesteśmy w temacie chrzcin.
    Yza z tymi zabawkami dobry pomysł.
    Ja na chrzest mojego siostrzeńca zamówiłam srebrny obrazek z aniołem stróżem w ramce.
    Na odwrocie zażyczyłam sobie grawer z życzeniami i dedykacją
    Zrobiłam też tort z dwóch paczek pampersów w rozm.4, dokupiłam zestaw kaszek ryżowych i mleczno-ryżowych, chusteczki nawilżane, butelke i smoczek. Całość postawiłam na wikilnowej tacy, zapakowałam w przezroczystą folię na prezenty i zawiązałam niebieską kokardę
    Od naszych dziewczynek dostał wielkiego pluszowego misia

Powiem Wam, że nabiegałam się za tym wszystkim, ale uśmiech mojej siostry na widok takiego prezentu był bezcenny Warto było

We wrześniu tego roku dostałam nominację na chrzestną u szwagierki(siostry mojego M).
    Upiekłam 5 ciast-sama wyszłam z taką inicjatywą. Kupiłam pamiątkę, ślicznego porcelanowego aniołka i do tego kopertę.
    Stwierdziłam, że akurat w tym przypadku baaaaardzo ciężko trafić w ich gusta jeśli chodzi o zabawki dla małej, ubranka itp.
    Wybrałam więc bezpieczniejsze wyjście-co będą chcieli, to kupią małej za te pieniążki i już.

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    A mikołajkowe prezenty... hmmm

Naszym dziewczynkom chcemy kupić chomiczka
    Od wakacji ciągle tylko o tym trajkotają. Kaja ma już 8 lat, jest odpowiedzialna, więc napewno się nim zajmie.
    Na początku myśleliśmy o śwince morskiej, ale znajomi nam odradzili.

Miałyście kiedyś styczność z tymi zwierzakami? Może któraś z Was coś doradzi?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    My 3d mamy u Hameli na połówkowym i drugiego nie będę umawiać.

Na chrzest: medalik albo pamiątkowa monetę - mój Filip dostał dwie monety z papieżem i do tej pory ma pamiątkę (lubi je oglądać).
    Nie mówiąc o tym, że jeśli to krótka seria to potem może bardzo zyskać na wartości.
    DO tego kartka z życzeniami i już.

AlaD - kawał bobasa już nosisz

Sysiasia - chyba lekami da się to ustabilizować, co?
    Staraj się nie myśleć na zapas.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez Martulka Zobacz posta
    A mikołajkowe prezenty... hmmm

Naszym dziewczynkom chcemy kupić chomiczka
    Od wakacji ciągle tylko o tym trajkotają. Kaja ma już 8 lat, jest odpowiedzialna, więc napewno się nim zajmie.
    Na początku myśleliśmy o śwince morskiej, ale znajomi nam odradzili.

Miałyście kiedyś styczność z tymi zwierzakami? Może któraś z Was coś doradzi?
    Miałam jak byłam mała.
    Nie wiem czy jest wart polecenia - krótko żyją.
    Nie są to raczej zwięzła do "przytulania"

Jeśli masz możliwości lokalowe - to króliczki baranki - z uszami do dołu. Są mega do dzieci.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Ja kiedyś w klasie miałam chomika.
    Milutki był, ale nie lubię jego zapachu - ponoć jest mniejszy, jak się często sprząta.
    I nasz był psotnikiem - często w nocy uciekał z klatki i go rano szukaliśmy.
    Najczęściej siedział za meblami.

I musisz pamiętać, że chomiki są bardziej aktywne nocą więc nie zawsze sprawdza się, żeby klatka stała w sypialni.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów