Strona 248 z 1005
Pokaż wyniki od 2,471 do 2,480 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    No u mnie też pada snieg
    A ja muszę dzis do lekarza iść.
    Niby nie mam daleko, ale chyba dziś samochodem pojadę

Kakasia - trzymam kciuki!

Okrąglinka - do 17-tego juz na szczęście niedaleko.
    Nie daj się!

Sysiasia - zawsze zostaje też najlepsza tajna broń współczesnych rodziców - telefon.
    Poważnie to jestem w szoku ile czasu takie maluchy spędzają patrząc w ekrany.
    Jesteśmy dość często w CZD i tam w kolejce widok rodzica, który bawi się z dzieckiem, czyta mu itp to naprawdę rzadki widok.
    Z drugiej strony, jak trzeba z dzieckiem czekać sporo czasu to czasem trzeba obniżyć poziom.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Figa tez myslalam o tel ale ja tez jestem przeciw bo takie dzieci pozniej noe umieja sie bawic i nie maja wyobrazni.. Zreszta wstydzilabym sie ze taka ze mnie matka idzie na latwizne i ludzie zaraz taki dziwny wzrok.. Tak samo jest teraz ze slodyczami. Szczerze mowiac zawsze mam cos przy sobie aby moje dziecko przekupic aby siedzialo w wozku inaczej nie dam rady sobie z nia. Strasznie nie lubi jezdzic. No ale tez lubi raczki i nie mam wyjscia i musze jej dac jakis batonik waflowy a wszyscy odrazu taki wzrok jak bym zabijala dziecko..

O mnie
    Akurat moja bardzo lubi ksiazeczki i wczoraj jak mialam godz przerwy miedzy wizytami super sie bawila tylko no trzeba tez caly czas asystowac jej. Akurat dobrze ze na gorze w przychodni jest stoliczek dla wiec nie bedzie mam nadzieje tragedii

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Więc u mnie ok. Poza bólami podbrzusza jakoś ujdzie raz zajmuje lewy jajnik raz prawy .Ale jutro idę już do ginekologa choć bety nie robiłam jeszcze Ale wolę iść po tabletki na podtrzymanie . Bo już straciłam we wrześniu dzidzie .
    Puki co jem wszystko piersi zaczynają mnie boleć . Dużo piję wody niegazowanej bardziej uważam na siebie . I te gazy. . ... Br Ale mina .

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Poza tym chodzę do przedszkola z córką syn do szkoły Ale chodzę powoli nie spieszę się . Mniej dzwigam. Uważam na siebie .
    Ps. Chyba można chodzić na początku ciąży.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Kakasia ja straciłam w maju - od końca sierpnia od 14tc byłam na Duphaston 2x dziennie.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Mój mąż wczoraj puścił "Last christmas", a później inne świąteczne przeboje. Dziś rano jak zobaczyłam snieg to mówię mu "Zobacz co wywołałeś!"

Mnie od tygodnia przeziębienie próbuje złapać, ale jeszcze się trzymam. Piję codziennie dużą szklankę soku z cytrusów (cytryna, grejpfrut, pomarańcze) i jakoś działa. Niech tak zostanie, bo nie wyobrażam sobie chorować, zwłaszcza katar... Zawsze ratowałam się kroplami, a teraz nic nie można, tylko sól. A ta sól to tyle warta...

Kakasia trzymam kciuki, żeby tym razem było ok. Oszczędzaj się

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Moje dziecko zawsze robi sensacje jak na spacerze je surową marchewkę no cóż teraz to rzadki widok... Słodycze uwielbia, głównie żelki, jak znaczna większość dzieciaczków ale staram się nie kupować żeby nie kusiło

Dziś byłam na usg, dzidzia spała sobie smacznie i pani doktor wysłała mnie na gorącą czekoladę potem pobrykała ale najważniejsze że jest ok.

Ja też chcę śnieg!!

O mnie
    Uwielbiam ta piosenke

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cześć. Dołączam do kwietniówek

Newsletter Mjakmama24.pl