Strona 240 z 1002
Pokaż wyniki od 2,391 do 2,400 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Sysia mogłabys rzucic linka na ta wysciólke do gondoli

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Sysia moji chlopcy tez ulewali choc dla mnie to nie było ulewanie tylko mocne wymioty niestety.Lekarze nam nie wierzyli ze dziecko tak moze wymiotowac po jedzeniu az kiedys bylismy na wizycie i sie zaczela akcja i wtedy uwierzyli.

No czyli właśnie ulewanie itp... a ogólnie płasko
    Osobiście nie lubię rzeczy przeładowanych bajerami, typu podnoszenie zagłówka (który właśnie można obejść czymś pod główkę)... te dodatki to potencjalne rzeczy do zepsucia

My łóżeczko, materac latekosowy, pościel mamy (poszewki jedne kupimy)...
    Fotelik stary sprzedałam, więc na kawałek na nowy fotelik plus baza jest ...
    Kosz Mojżesza jest...
    Bujaczek i takie właśnie większe atrakcje... drobnica cała do kupienia...

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja mieszkam na 4 piętrze bez windy do pokonania mam 96 schodów.
    Ale mam możliwość zostawić wózek na dole
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Frezyja o cos takiego mi chodzi http://allegro.pl/wklad-do-gondoli-m...431872221.html
    Jest sporo tego na allegro i trzeba popatrzec i najfajniejsze wybrac.. Mysle ze to dobre rozwiazanie do uzywanej juz gondolki :>
    Na szczescie Nati nie wymiotowala takim typowym no jak to powiedziec.. no napeno bym czula ze to nie tylko mleczko i napewno by ja to bolalo i by plakala.. Tak miala do ok5 mies a pozniej jak juz stale pokarmy jakies wesly jak reka odjal minelo :>
    Okraglinka to tak jak ja, ale nie mam mozliwosci zostawiania na dole wozka jedynie stelaz w bagazniku a w gondolce znosilam bobaska.. No troche uciazliwe to bylo..

Boże dziewczyny Wy już o wózkach a ja dopiero jestem w 16 tygodniu. Ja mam wózek po Julce jest w dobrym stanie, nie jest w ogóle zniszczony i jestem zadowolona z gondoli ale ze spacerówki nie bardzo. My mamy wózek camarelo carera i jest fajny wszędzie się nim wjedzie. Co do podnoszonego zagłówka to my mamy taki i sprawdził się jak Julka miała pół roku bo wszędzie po domu nim jezdziłam a mała była ciekawa świata i chciała wszystko widziec, także to super sprawa. mamy tez adaptery do nosidełka z innej firmy. Spacerówka bardzo duża i dziwaczna ale wszytskie wózki 2w1 takie są. Teraz JUlka ma spacerówkę Jole na 4 kółkach i jestem bardzo zadowolna bo nie chciałam parasolki bo dla mnie te wózki są niewygodne dla dziecka. U nas jest do kupienia kosz Mojżesza i drobnica wiadomo jak będzie chłopak to dużo tego bedzie hehe. No i czekaja nas zakupy związane z pokojem Julki czyli meble i w ogóle wszystkie rzeczy.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Nie można ciągle o pogodzie i tej szarości zza okna
    To chociaż taki przyjemy temat
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Wózek ważna rzecz - my jeszcze nie myślimy.
    Ale jak sie poczyta to można sobie zdanie wyrobić.
    12 lat temu (jak wybierałam poprzedni wózek) nie w głowie mi były skrętne koła, podnoszone zagłówki.
    Wybraliśmy Roana - duże pompowane koła, ładnie sie prezentował i był w miarę dostępny cenowo.
    Generalnie teraz jeszcze nie w głowie mi zakupy dla dziecka.
    Na razie myślę jakie lampy kupić do salonu - potrzebuję nad stół, główne oświetlenie, lampkę i oświetlenie na granicy korytarz wejściowy, salon, kuchnia i to wszystko powinno do siebie jakoś pasować

Dziewczyny a takie pytanie z innej beczki. Co moża kupić na Mikołaja dla dwóch chłopców jeden 2,5 roku drugi 14miesięcy. Jest problem bo zabawki muszą być trochę podobne ze względu na kłotnie i płacz między nimi. Nie mam kompletnie pomysłu. Może coś doradzicie?

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Ja mam wózek po synu bebetto luca, byłam z niego zadowolona więc zostawiłam dla kolejnego bobaska, kolor popiel więc uniwersalny
    Wózek kupowałam w sklepie gdzie był bardzo duży wybór więc można było pooglądać na żywo a kobieta, która nas obsługiwała, mega kompetentna.
    Gondola zgrabna, lekko zwężana w nóżkach z budą z moskitiera-idealna na lato.
    Rodziłam w lipcu więc dla mnie ważna była spacerówka, ponieważ przesiadaliśmy się na nią w zimę. Była więc dobrze obudowana, rozkladająca się na płasko, z powiekszaną budą. Koła duże pompowane i mimo, że mieszkam w mieście to na krzywych chodnikach i śniegu sprawdzał się świetnie a wózek jeden z lżejszych, stelaż koło 9 kg ważył.
    Szczerze cieszę się, że mam już za sobą wybór wózka, choć zostanie do zakupu wózek parasolka ale to trochę później
    Ostatnio edytowane przez Ann85 ; 07-11-16 o 18:01

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów