Strona 236 z 1002
Pokaż wyniki od 2,351 do 2,360 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Kkarolcia - ale super!
    Matko... na początku się wystraszyłam ze coś nie tak
    Będziesz miała wesoło ale Ne zapas nie ma co się martwić - na pewno dacie sobie rade

Ja utwierdza się ze taka różnica wieku - między Gaba a Maleństwem - będzie super - Gaba bardzo troskliwa jest w stosunku do Oliwii (1,2roku) taka słodka.
    Alcia siostra mojego D. specjalnie dla mnie zrobiła dziś na obiad knedle ze śliwkami mmmmmmniami ♡
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Hej..
    Karolcia gratulacje podwojne :-D.
    Maz pojechal a my sie bawimy..
    Ugotowalam zupe pieczarkowa tak za mna chodzila
    Mysle nad fryzura mam zamiar isc do fryzjera w grudniu.. Chociaz to jeszcze tyle czasu to popatrze sobie moze cos mi sie spodoba hmmm mysle nad grzywka na bok.
    Dziewczyny strasznie wypadaja mi wlosy Czy Wy tez macie ten problem? Stosuje odzywke..

Karolcia to super wiadomość. Będzie dobrze nie martw się!
    Wczoraj z mężem byliśmy odwiedzić znajomych którym tydzień temu urodził się synek. Boże nie mogłam się na niego napatrzeć a jest taki malutki i słodki. Bardzo płaczę bo ciągle chce wisieć przy cycu.
    Sysia mi też wypadają ale nie ma tragedii. Pamiętam w ciązy z Julką miałam piękne i mocne włosy a po ciązy prawie wyłysiałam.
    Ale dziewczyny macie zachcianki hehehe, chociaż ja tez miałam smaka na gofry no i co zrobiłam ale zjadłam dwa i juz nie mogłam.
    A ja mam problem bo jestem tydzień na antybiotyku bo mam infekcje intymna i hmm niby jest jakaś poprawa ale ciągle czuję dyskomfort a jutro mam wziąć ostatni antybiotyk :/ boje się że nie wylecze tej infekcji do końca i za kilka dni znowu się przywlecze.

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Sysia, też mam ten problem z włosami, czytałam, że to brak jakichś witamin, mam zamiar na wizycie się dopytać pani doktor co i czy w ogóle można brać coś to, bo wujek Google różnie mówi

Member
    Kkarolcia27

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-03-31 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny ;-) Mi zaczęły wypadać jakieś trzy miesiące po porodzie i cały czas wypadają. W pierwszej ciąży po jakimś czasie przestały ale nie pamiętam kiedy dokładnie. Ja ruchów jeszcze nie czuję, chociaż czasami któraś się wypchnie i wydaje mi się, że ją czuję.

O mnie
    Palina oj fajne sa takie maluszki
    Ala jak sie spytasz to napisz bo ja pytalam sie endo to powiedziala ze moze byc wina hormonow lub samej urody ciazy hmmm....
    Karolcia mi tez 3 mies po porodzie wypadaly okropnie ale pozniej sie unormowaly. Za to cala ciaze mialam geste poekne wlosy i nie wypadaly.. nie to co traz. Strach sie bac

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Okej, tylko wizyta dopiero 14
    a jak tam brzuszki Wasze? Bo u mnie tak jak do tej pory tak sobie pomalutku rósł to od jakiegoś tygodnia jakieś bum i czuję jakby codziennie się zmieniał tak mnie wypchnęło

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    No ju prawie polowa Ja szczerze mowiac myslalam ze szybciej mnie wysadzi jako ze to druga ciaza ale tak nie jest .. Widac juz cos ale nie jest to jeszcze taki typowo ciazowy fajny brzuszek wiec dalej czekam ..

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Poniedziałek
    Co tu dużo pisać...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Karolcia podwójne gratulacje

Mi włosy nie wypadają, urok ciąży, więc korzystam i zapuszczam. Po ciąży i przy karmieniu pewnie znów zaczną i będzie trzeba robić cięcie...

U nas dziś o 17 pasowanie na przedszkolaka a jutro wizyta u gin. Miłego dnia.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów