Strona 231 z 1002
Pokaż wyniki od 2,301 do 2,310 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Ja od tyg. jestem na L4 ale to z racji wyników i stresów z tym związanych.
    ...a siedzenie w domu wcale nie oznacza, że będziemy się lenić :-p jest masa rzeczy, które wypełnią nam dzień.

Mi kiedyś sąsiadka, starsza kobieta, powiedziała że żałuje tych straconych lat kiedy jej dzieci były małe a ona ganiała do pracy ... bo nikt jej już tych lat nie odda..
    Dziewczyny, tak prawdę mówiąc, ciąża i macierzyństwo to jest tylko na chwilę...czas tak szybko leci..
    nawet niewiem kiedy mi zleciały te trzy lata synusi i te 15 tyg. tej ciąży...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Ann85 Swieta prawda nikt Nam tego nie wroci i jak mozna trzeba korzystac.. Moja kolezanka pracowala do konca ciazy czego pozniej bardzo zalowala bo i tak nikt nie wzial tego pod uwage.. Ja tez moglam wrocic do pracy ale chcialam byc z córka.. Jakos czulam ze bede zalowala jak wroce tak i kolezanki mi mowily ze zalowaly pozniej tego co by mogly spedzic ze swoimi maluchami ..

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Macie rację. Nie chcę czegoś przegapić. Nie chcę też zaszkodzić dziecku.

Ze mnie to akurat ciekawy przypadek jest, bo naprawdę musi mocno boleć, bym uznała, że boli (jakiś dziwny próg wrażliwości na ból mam), musi być jakaś wielka załamka, bym przyznała, że sobie z czymś nie radzę, muszę sprawdzić każdą dostępną opcję/rozwiązanie, zanim uznam, że coś mnie przerasta i poproszę o pomoc. Raczej nie zwykłam panikować, na chłodno wiele rzeczy biorę. Stąd też obawiam się, ze z moim podejściem to bym mogła rodzić, a jeszcze raport kończyć, "bo rozwarcie jeszcze niepełne, to co będę czas tracić"
    To tak z przymrużeniem oka, ale uświadamiam sobie to coraz lepiej ostatnimi czasy.

Już teraz widzę, jak szybko zleciały te tygodnie. Lada chwila święta jedne, później drugie i BANG! Bobas na świecie

Jestem już wewnętrznie przekonana, że po świętach czas spasować, a i przed świętami, jak tylko zaraportuję dane to może pójdę na L4.
    O widzicie, "jak tylko zaraportuję" - ja się muszę leczyć z tego

Mnie będą ścigać, żeby wrócić szybko... i owszem nam by też lżej było, bo finansowo mam wtedy większe możliwości... ale... no właśnie jest WIELKIE ALE
    Zamierzam być na rocznym macierzyńskim, bo tto jedyny czas dla moich dzieci! ... Nigdy nie wróci... a praca będzie... poczeka...

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Ja juz po wizycie. Dzis tylko taka zwykła rutynowa wizyta. Nic ciekawego, oprocz mojego cisnienia oczywiscie ktore znowu skoczyło powyzej 140 gdzie ja jestem niskocisnieniowcem. Nastepna wizyta 1 grudnia i wtedy Usg Genetyczne, Mam nadzieje ze wkoncu dowiem sie kto tam figluje w brzuszku.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Maminka mam wrażenie ze to co piszesz o Twoim progu bolowym to tak jakbys o mnie pisala. Ja mam tak samo. Musi mnie naprawde mocno bolec zebym sie przyznała, no i oczywiscie ja sobie sama ze wszystkim dam rade. Taki juz mam charakter.Moze my spod tego samego znaku jestesmy. Ja spod Wagi.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Dziewczyny ja też mam wysoki prog bólu.
    I bałam się przez to porodu.
    I gdyby nie odejście wód - to bym nie wiedziała że to to.
    Cos poczułam dopiero ok 8cm rozwarcia
    Gaba wyszła po niecałych 5h od odejścia wód.
    Teraz się boje ze nie zdarzę do szpitala
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    A to ja wręcz przeciwnie.. mam bardzo niski próg bólu... :/

Maminka, dojrzejesz do L4 i zobaczysz że docenisz ten czas Mnie by się przed świętami nie chciało pracować hehe... w poprzedniej ciąży zrobiłam kilkadziesiąt bombek na choinkę i dziś cieszy oko nasze i gości...każdego roku wprowadza w zachwyt

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Frezyjka - ja to koziorożec jestem,uparty rogaty znak

Chyba już dojrzał do tego L4, teraz tylko kombinuje kiedy najlepiej iść.

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Dziewczyny widzialam pierwsze kopniczki mojego malenstwa na brzuchu ale super

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów