Strona 230 z 1006
Pokaż wyniki od 2,291 do 2,300 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    CattiBrie dziękuję za te pokrzepiające słowa

lenić się! to jest to

Faktycznie teraz ciągle mam niedosyt, niedoczas itp. Wczoraj pierwszy raz od dawna po prostu położyłam się na łózku wieczorem i oglądałam seriale. I trochę miałam wyrzuty sumienia, bo jest jeszcze trochę kartonów z przeprowadzki do rozpakowania, a ja sobie leniuchuję! Ale to było takie cudowne!
    Muszę się spiąć, szybko ogarnąć to co zostało i zaczynam leżenie

2. dzieckozakupy.pl
    Maminka, ja przed pójściem na zwolnienie teraz miałam taki SAJGON w pracy, że nie wiedziałam jak się nazywam... czasu brakowało mi na wszystko...ale przede wszystkim dla samej siebie...popadałam już we frustrację... a nie chciałam tego fundować ani sobie, ani dziecku które noszę, a tym bardziej Ani i mężowi ... uważam, że lepszej decyzji nie mogłam podjać... nie żałowałam ani chwili... teraz dalej się uczę, więc tak całkiem "bezrobotna" nie jestem... ale robię to na spokojnie, siedząc w domu.. kiedy jestem sama, a potem mam czas dla rodziny...

Idziemy na sesję 10 stycznia! nie mogę się doczekać

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja z Gaba poszłam na L4 w 16tc
    Teraz jak będę u lekarza będzie 19tc i uważam że już wystarczy!
    Tym bardziej ze pogoda wcale nie pomaga.
    Jest paskudnie.
    Po pracy nie mam już na nic ochoty, a w domu Gabrysia ktira chce się pobawić itp.
    Trzeba zrobić obiad czy posprzątać.
    Mam też psa który też jest upierdliwy i chce żeby z Nim się bawić.
    Także będę miała czas dla siebie, dla domu, dla Gabrysi i D. + Naszej Bajki.
    Dla Maluszka który z tygodnia na tydzień będzie coraz większy i będzie się wiercił.
    Będe sobie do niego/jej gadać.
    Śpiewać.
    Lub po prostu poczytam książeczkę
    Więcej ciąż nie planuje. A to taki wyjątkowy czas!
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    ja jestem w domu od narodzin pierwszej córci i choc rozmyslałam nad tym czy decydowac sie na kolejne dziecko czy szukac pracy to jednak ciagłe wizyty w poradniach i szpitalach z córką zdecydowały za mnie ze teraz czas na dopilnowanie córci w leczeniu i odchowanie dzieci a mam nadzieje ze jeszcze kiedys spełnie sie w jakiejs pracy, bo tak całkiem to sobie tego siedzenia w domku nie wyobrazam, zobaczymy oby drugie było zdrowe tylko o tym jestem w stanie mysleć, zaraz jadę córcie zaszczepic przeciw grypie póki jest zdrowa,

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Ja juz w domu po wizycie u Endo.
    Wszystko ok.
    Mamy brać dalej tak jak brałam do tej pory Euthyrox.

Panie w rejestracji były zdziwione ze ja jeszcze do pracy chodzę. .. " ze pani tak się chce i to w taką pogode"
    Hehe
    Ale się w temat wbiły.

Member
    Fiszka

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Okraglinka, super, ze wszystko pod kontrolą jeśli chodzi o l4, to myślę, że warto wsłuchać się w swój organizm i posłuchać go. Jesli, czujesz, że juz nie dajesz rady, poproś lekarza o zwolnienie. Dużo zależy od rodzaju i ilości obowiązków. Ktore na Tobie spoczywają. Ja też chciałam być "lojalna" i pracować jak najdłużej, ale w obliczu choroby z gorączką, podjęłam decyzje o przejsciu na zwolnienie. I wydaje się, ze nie powinno się patrzeć w kategoriach lojalności , bo ciąża jest czymś, co jest wyjątkowe i należy o to dbać z niesamowitą pieczołowitością, praca schodzi na drugi plan. Trzymam kciuki! Dziewczyny, pozbawcie się jakichkolwiek skrupułów, bo to jest Was czas, za ktory jesteście odpowiedzialne Wy, a nie Wasz szef.

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Maminka, też zawsze miałam takie altruistyczne podejście do wszystkiego, jak to ktoś pranie ma za mnie powiesić albo zakupy przenieść, ale w końcu uznałam, że muszę zacząć myśleć o sobie, bo myśląc o sobie myślę też o dziecku a uwierz, na zwolnieniu też jest co robić, możesz zawsze się domem lepiej zająć, i odpoczywasz kiedy chcesz i robisz tyle ile dasz radę, na co nie możesz liczyć w pracy, że spaniem też prawda, lepiej się człowiekowi żyje kiedy codziennie jest wyspany

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Fiszka

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Co do usg, badanie mam dopiero 7 grudnia - będę wtedy w 22 tc i 3 d. Lekarka kazała zrobić usg miedzy 20 a 22 tc. Gdzieś czytałam, ze nawet w 23 tygodniu warto robić badanie.

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Widzę, że sie forum rozkręci
    Jak więcej z nas bedzie na L4, tu na pewno będzie jeszcze gwarniej

Ja nie narzekam na siedzenie w domu - odnalazłam swój rytm.
    Dużo czasu pochłaniają mi rzeczy związane z nowym mieszkaniem - kredyt, ubezpieczenie, zaświadczenia i no i zakupy.
    Ogarniam obiady i podstawowe zakupy.
    No i mogę sobie poleżeć, polenić sie, dużo czytam.
    Ale wstaje rano razem ze wszystkimi i razem jemy śniadanie.
    Taki powolny rytm dobrze na mnie wpływa - jestem dużo spokojniejsza niż zazwyczaj.

Jak byłam w poprzednich ciążach (młodsza) nie czułam potrzeby takiego oszczedzania się.
    Z Gabrysią poszłam na zwolnienie 1.11, a urodziła sie 26.11
    Z Filipem miałam termin na sierpien i plan pracować do końca czerwca (pracuję w szkole), ale on był wyrywny i w maju mnie do zwolnienia przymusił.
    Potwierdzam, że nie warto zmuszać się za wszelka cenę i pokazywać, że jestem siłaczką (chociaż moja dyr pamiętała).
    Pogoda nie sprzyja, rosnący brzuch w zimowych ciuchach będzie bardziej męczył, zrobi się ślisko - biorąc to wszystko pod uwagę, lepiej odpocząć - no albo nawet polenić się

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Wszystko przemawia za LENIUCHOWANIEM

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów