Strona 226 z 1002
Pokaż wyniki od 2,251 do 2,260 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    juz zmieniłam strefe czasową ustawieniach

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    mam problem z zakupem kurtki bo juz sie nie mieszcze w nic swojego, brzusio juz duzy, a nie chce tez wydac duzo kasy bo to tylko na ta zime, jak wy rozwiazujecie ten problem, przytyłam juz 5 kilo i troche mnie to przeraża

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    Witam u nas tez pogoda beznadziejna dzis zrobilam maloemu wagary i zostaliśmy w domu. Wyszłam z założenia ze pewnie w przedszkolu i tak będzie mało dzieci i grupy łaczone a w taka pogodę ubierać się rano i wychodzić wcale a wcale mi sie nie chce.
    Co do tygodni ciazy to ja tez w liczeniu juz sie gubie musze sobie suwaczek w końcu ustawić to będe to kontrolować

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Wiolcia ja tez kupowalam kurtke bo jeszcze troche i w ta co mam sie nie zmieszcze, ale nie kupowalam typowej ciazowej tylko zwykla kurtke zeby i pozniej w niej chodzic kupilam rozmiar wieksza i jest super bo pasuje juz teraz a na pozniej tez bedzie idealna.
    Ostatnio edytowane przez frezyjka ; 02-11-16 o 10:00

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez Wiolcia89 Zobacz posta
    cześć witam w ten deszczowy ponury dzień

co do połówkowego to mam mieć 22 listopada czyli bede w skończonym 22 tyg tak bo sie juz pogubiłam z liczeniem tygodni, teraz jestem w 19 tyg
    Jesteś w 20 tyg
    19 tc i 2 d - 20 tyg

Ja jestem w 16 tc i 3 d
    Czyli 17tc
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Właśnie w radiu mówili że od nowego roku wszystkie dzieci będą miały darmowe szczepionki na pneumokoki.
    Ja się bardzo cieszę - Gaba była szczepiony na wszystko nawet na rota i nie żałuję. Choć trochę to kosztowało.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Ja mam połówkowe 3D/4D w 20 tygodniu.
    Mam jeszcze umówione drugie, zwykłe usg w lux med w pod koniec 21 tyg.

W końcu się przeprowadziliśmy Stoją jeszcze kartony niektóre, głównie z ciuchami, bo wszystko trzeba przeprać, a przy tej pogodzie to schnie mi jedno pranie dziennie.
    Fajnie być już w nowym domku, świeży, pachnący nowością... Kot nawet dość szybko się zaaklimatyzował.
    Jeszcze trochę robót nas czeka przy rozpakowywaniu i meblowaniu, a później chwila oddechu i zabieram się za szukanie powoli asortymentu dla dzidziusia

powiem Wam, że zakładałam na poczatku, że będę pracować do lutego, może i marca, ale teraz po tych kilku dniach wolnych tak się rozleniwiłam... Nie chce mi się wstać rano i iść do pracy, mimo że mam spokojną sytuację i nic stresującego się tu nie dzieje. Chyba łapie mnie leń ciążowy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    A ja kupiłam kurtkę ciążową w Hm, bo nie chciałam kupować normalnej większej, bo jestem na górze drobna i wyglądałam tragicznie...a tak mam S i przechodzą raczej całą ciążę (229 zł)... potem może uda się sprzedać Jestem zadowolona, bo już przetestowana wczoraj...ciepła i wygodna...

Będą w końcu te pneumokoki darmowe? pożyjemy zobaczymy ... cieszę się, bo synka przy córce przedszkolaku będę szczepić od maleńkości... Anię szczepiłam dopiero póżniej... podobnie jak na meningo... ale ja z tych mniej "nowoczesnych" jeśli chodzi o szczepienia... ale ile osób tyle opinii...

Praca... mi się absolutnie nie chce wracać chociaż bardzo lubię... dobrze mi w domu

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Dzieki za odpowiedzi
    Znowu zaladek mnie boli eh Cos zjem i zaczyna bolec..

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    I już mam wyniki.
    FT3 - 5.09 (norma 3.1-6.8)
    FT4 - 14.4 (norma 12.0-22.0)

Z położną stwierdziłyśmy, że mieszczę się w normie. Trochę odetchnęłam.
    Jutro wizyta u gina i okaże się, co on zadecyduje.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów