Strona 225 z 1005
Pokaż wyniki od 2,241 do 2,250 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Dziewczyny w jakim tyg ciazy bedziecie mialy usg polowkowe? Pisza wszedzie ze miedzy 18 a 22 tyg ale poczytalam troche i wychodzi na to ze dobrze widac dzidzie dopiero po 20 tyg skoczonym wczesniej jest nie miarodajne.. Zglupialam..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja dziś najchętniej bym wróciła do łóżka...
    Oj chyba jakieś przesilenie jest...
    Ogólnie czuje się dobrze
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez sysiasia44 Zobacz posta
    Dziewczyny w jakim tyg ciazy bedziecie mialy usg polowkowe? Pisza wszedzie ze miedzy 18 a 22 tyg ale poczytalam troche i wychodzi na to ze dobrze widac dzidzie dopiero po 20 tyg skoczonym wczesniej jest nie miarodajne.. Zglupialam..
    U Nas będzie 21 tyg się kończył
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Witajcie

U nas dziś zimno,deszczowo i ponuro.
    Boli mnie gardło i złapałam lekki katar - oby tylko na tym się skończyło.

Odbieram dziś wyniki ft3 ft4. Ostatnio TSH wyszło mi 0,300, gdzie norma lab.to 0,200.
    To zły wynik?
    Dostałam skierowanie na rozszerzoną diagnostykę, by sprawdzić,czy to rzeczywiście nadczynność.
    Gin mówił, że taki wynik może być na wskutek mdłości i wymiotów, które mnie nie oszczędzają nadal...
    Zobaczymy... mam nadzieję, że będzie ok :/
    Aaaa... w piątek u położnej słuchaliśmy też tętna naszego Bąbelka ruchliwy jest okropnie. Co chwilę zmieniał położenie
    Czasem ciężko było go "złapać"
    Widać, że temperament będzie miał po najstarszej siostrze. Wszędzie jej pełno - od małego

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Witajcie. Oj przetrwalam Wszystkich swietych. Caly dzień wczoraj w samochodzie najpierw objezdzilam cmentarze blisko mnie a póżniej pojechałam do rodzicow. Kurcze 100km w jedna strone. Masakra jeszcze trafiłam w jak najwiekszy ruch. Wiecej razy tak nie zrobie. Wole pojechac dzien wczesniej.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Sysia ja nie wiem jeszcze kiedy bede miec Usg polowkowe ale pamietam ze jak robiłam Usg 3-4 D z drugim synem i robiłam to w 20 tygodniu ciazy to mi lekarz powiedzial ze to juz ostatni moment pozniej dziecko jest duze i wtedy jest zle wszystko zobaczyc.
    Ja mam jutro wizyte ale to bez Usg, chyba ze mi zrobi bo mnie bola jajniki i nie wiem co to moze byc.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Ja karmiłam swoich chlopcow piersia niestety tylko miesiac brak pokarmu a to były straszne głodomory. Zaluje ze dłuzej nie mogłam ale niestety siła wyższa, Zobacze moze tym razem sie uda dluzej.
    Martulka czekamy na wyniki Ft4 i Ft3. Ja naszczescie mam Tsh w normie. Musze powiedziec ze najgorszy okres za mna mam wiecej siły juz tak nie wymiotuje non stop i apetyt mi sie poprawia.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mam wizytę w poniedziałek, będę kończyć właśnie 19 tydzień... w piątek ide tez już na glukozę, bo tak mi zleciła lekarka...

Wczoraj u nas nie padało, więc groby udało się odwiedzić... szkoda, że tak zimno było. Moja Córka szczęśliwa, bo pradziadkowie mają dwa kociaki, więc było mnóstwo radości
    Dzisiaj piję kawę, żeby się obudzić w ten ponury dzień - dla odmiany dzisiaj leje od rana. Miałam iśc coś pozałatwiać, ale ... mi się nie chce z domu ruszać.
    Szukam prezentu na 5 urodziny Córci...ale nie zabawki i ciuchy, bo to dostanie od innych... i prawdopodobnie padnie na sztucce dla dzieci i zrobimy grawer Zaczyna uczyć się jeść nożem i widelcem.. więc myślę, że w sam raz prezent no i pamiątka na lata...

A pisałam Wam, że na styczeń umawiamy się na sesję rodzinną z brzuszkiem? Robiłyście kiedyś? ... planujecie?

Życze Wam dobrych wyników i udanych wizyt!

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    cześć witam w ten deszczowy ponury dzień

co do połówkowego to mam mieć 22 listopada czyli bede w skończonym 22 tyg tak bo sie juz pogubiłam z liczeniem tygodni, teraz jestem w 19 tyg
    Ostatnio edytowane przez Wiolcia89 ; 02-11-16 o 09:27

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    wogóle od jakiegoś czasu suwaczki mi sie zacinają, dzis znów musiałam nowy zrobić,

wiecie jak zmienic czas na forum bo zle pokazuje

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów