Strona 22 z 341
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 3406

Kwietniówki 2017

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Cajafuerte trzymam kciuki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    My nadal na urlopie - dziś zaplanowana wycieczka w podziemia zalanej fabryki może być wesoło
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    Cześć!
    To i ja się do Was przyłączę. Mam 33 lata i to będzie moje 2 dziecko (4 ciąża). Mam już 9 letniego synka. 2 dni po terminie miesiączki i pozytywnym teście, byłam u lekarza, bo zaniepokoiły mnie jasno brązowe plamienia. Dostałam luteinę i wizytę za 3 dni, bo może już coś będzie widać (pęcherzyk). Byłam wczoraj a tu niespodzianka - oprócz pęcherzyka 2mm kropka :-). Przynajmniej kolejny pusty pęcherzyk mi się nie trafił :-)
    Ostatnio edytowane przez Agusia1983 ; 20-08-16 o 10:31

Member
    Róża85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-18 zobacz kalendarz
    superowo

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Witajcie

Dziś test pokazał mi piękne, upragnione dwie kreseczki
    Postanowiłam więc w związku z tym do Was dołączyć
    Termin z OM to 27.04.17.r. To moja trzecia ciąża. Mam już dwie córeczki - 7 i 5-letnią

Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Martulka ; 20-08-16 o 18:42
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

Member
    Róża85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-18 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aga8411 Zobacz posta
    Ja bylam 19 i jedynie potwierdzil ciaze wizyte mam 2.. Bedzie dobrze staram sie martwic ale tak to juz jest z kobietami.. Martwimy sie na zapas.. Ja cierpie na migreny i leki odstawilam mam nadzieje ze ataku nie bedzie a Ty pedz do lekarza
    Aga ja też choruje na migreny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiem Kochana co przezywasz, ja mialam w dzień przewidywanego okresu (który nie wystąpił) taki niby napad migreny przemeczyłam sie ustąpił jak nigdy, leków nie można Ibupromu nie mozna nawet! tylko paracetamol, moja siostra tez migreniczka całą ciąże przelezała w szpitalu na kroplówkach z paracetamolu...wazne to zeby w razie zmeczenia abo 1 oznak ze coś moze zaraz się wykręcić (czyli napad migrenowy) bardzo dużo się napić wody i pić bardzo często, Aga wez sobie kup zgrzewke wody plus mała butelke i cały dzień pij z małej butelki, noś zawsze pod ręką, bardzo wazne przy migrenie! wiem to od lekarzy prowadzących moja siostre i działa! Druga rzecz Aga mi częstotliwość migrem spadła o 80% po wyeliminowaniu całkowiecie z diety glutaminianu sodu!!! czytaj etykiety, nie dodawaj kostek rosołowych ani wegety, gotowych przypraw nie używaj!
    Zamiast vegety DEKO SMAKU kup firmy runo i wszystkie przyprawy tej firmy są 100% naturalne, spróbuj ja od lutego zero glutaminianu i ataki mi spadły o 80-90% ! Masz pytania to pisz

Junior Member
    Moniczek77

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Ale piszecie dziewczyny... ledwo nadrobilam. Już wróciłam znad morza. Ogólnie wszystko ok, ale ciąża zapowiada się z przygodami.. wczoraj moja córka (uczę ją jeździć autem, bo zaczęła już teorię na prawko) wjechała do rowu i zatrzymala się na brzózce (oczywiscie polna i nieuczęszczana droga) nic nam się nie stało, autko trochę pogniecione i moj m bedzie mial co robic...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Roza dziekuje bardzo okres migreny to Koszmar nikomu tego nie zycze.. Dzieki za wskazowki.. Napewno skorzystam

Junior Member
    Moniczek77

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Aha no i mimo, że wizytę mam we środę a usg pewnie na piątek, to nie wytrzymałam i w pon idę prywatnie podejrzeć fasolka

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Malutka i agusia gratulacje

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów