Strona 217 z 1002
Pokaż wyniki od 2,161 do 2,170 z 10014

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Paulina ja też kupuje ubrania które będę mogła nosić po.
    Ale chorowałam na taką bluzkę całą ciążę z Gabcia - taka właśnie typowo tylko na ten czas + fajna aplikacja.
    No i teraz właśnie odchoruje

A co się dzieje ze taka badania musisz Jej robić?
    Powiem Ci ze Gaba ma prawie 6 lat i ani razu nie miała pobieranej krwi ani moczu.
    Nie było takiej potrzeby.
    Bardzo rzadko choruje.

Figa na pewno nie raz jeszcze Ci się zmieni
    Ale zazdroszczę Ci tego urządzania itp
    Ja uwielbiam remonty - gorzej po nim sprzątać heheh

A moje M1 Maluszka znowu się stawia - oj nie fajnie...
    Martwię się... ale dopiero 2x dawki magnezu wiec za mało żeby oczekiwać zmian.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Invis Zobacz posta
    Zazdroszczę Wam dziewczyny że już czujecie ruchy maluszków. Dla mnie to pierwsza ciąża, więc jeszcze trochę to pewnie potrwa - nie wiem nawet, czego się spodziewać. Jestem też raczej szczupła, nie wiem czy to wpływa jakoś na czucie ruchów. Jestem teraz w tym takim etapie gdzie już nie czuję tych bardziej fizycznych objawów pierwszego trymestru, a jeszcze nie mam jakiegoś faktycznego brzuszka i nie czuję ruchów dziecka i to wszystko jest takie surrealistyczne. Jak to możliwe że tam w środku siedzi 7-miocentymetrowe maleństwo?

Okrąglinka ja planuję pracować najdłużej, jak się da; optymistyczna wersja to do końca marca, a potem w kwietniu tylko nadzorowanie. Jestem odpowiedzialna za bardzo dużo rzeczy w mojej pracy i tak naprawdę głównie od mojego zaangażowania teraz zależy, w jakim stanie będzie firma jak wrócę po macierzyńskim - a chcę mieć do czego wracać Poza tym na umowie mam tylko pensję minimalną, ale dostaję dodatkowe wynagrodzenie za przepracowane godziny więc jest to dla mnie również duża różnica finansowa czy pracuję czy nie. Z kolei w drugim miejscu pracy jestem wstępnie umówiona, że będę pracować do końca semestru, czyli do końca stycznia.
    Ja robie kilka rzeczy w pracy ale wszystko na kompie - wiec jeśli nie będą sobie radzić zawsze mogę to robić w domu.
    Ja mam jedną stała pensje + premie wiec jakoś tego bardzo nie odczuje, tym bardziej gdy będę pracować w domu

Member
    Invis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-29 zobacz kalendarz
    Okrąglinka prawda jest taka, że jeżeli się w przyszłości zdecydujemy na kolejne dziecko to też na pewno bardziej sobie odpuszczę, żeby być w domu z pierwszym. Na razie wiem, że jest to ostatni moment, żeby faktycznie dać z siebie tak dużo w życiu zawodowym. Mój szef jest bardzo w porządku i powiedział, że mogę wrócić do pracy kiedy chcę; jeśli będę chciała wrócić tylko na część godzin to też nie będzie z tym problemu - w związku z tym chcę jak najlepiej przygotować mojego następcę (a może nawet 2, jeśli będzie taka konieczność) żeby mieć świadomość, że zostanie dłużej w domu nie będzie się wiązało z żadnymi problemami w pracy.

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Figa magnez Wam nie zaszkodzi.
    Ja już jestem po pierwszej dawce Asmagu Forte nie konsultowałam się z lekarzem, ale w poprzednich ciążach kazał mi stosować właśnie taki na stawianie się brzucha, skurcze łydek itp. Wzmacnia mięśnie i uodparnia cały organizm, nic tylko brać

A ja dziś poczułam na samym dole brzuszka delikatne wywijasy
    Na 100% to TO
    W końcu

U nas Pani pediatra zawsze zleca morfologie i mocz na bilansie. Wiadomo jak nie chce się robić to się to olewa ale dlaczego tego nie zrobić skoro są takie zalecenia. Tylko martwi mnie to pobieranie krwi z żyły a właściwie żyłki boję się że pilęgniarka będzie ją kuła kilka razy a wiadomo matka cierpi gdy dziecko cierpi. Julka w tamtym roku czesto łapała infekcje a w tym roku jakoś tak mniej.(odpukać)

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Gratuluję Martulka

Paulina - to trzymam kciuki za jutro! Żeby gładko poszło i żebyście bardzo nie płakały

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Całe popołudnie stawia mi się brzuch...
    Mam też silne ciągnięcie raz z jednego boku raz z drugiego.
    Nie wiem - bo juz nie pamiętam czy z Gaba tez tak miałam.
    Choć powiem Wam ze to twardniecie brzusia zaczęło mi się po odstawieniu Duphastonu...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    Co do pracy to od okolo 7 tc jestem na l4 no ale ja mialam krwawienia potem tez jeszcze 2 dniowa wizyta na oddziale bo miałam bóle jak na okres wiec to uzasadnione l4. Pozatym pracuje w takim miejscu gdzie szybko moge złapać infekcje a i droga zajmuje mi 1,5 godz. autobusem więc w taka jesień jak mamy to 0 przyemność .
    Mnie jakieś chorubsko dopadło ale jak w pon. byłąm rejestrować sie do lekarki ogolnej to termin mam na jutro na 10.20 :P paranoja jakas wrr

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Hej
    A ja dzis zaszalalam zmiana poscieli okna pranie sprzatanie zabawek i segregacja prasowanie i umieram plecyvi nogi mnie bola mam chciala mi pomoc ale bez przesady tylko ze ja taka jestem ze wszystko narazw pt wizyta juz docEkac sie nie moge szkoda ze mojego D nie ma ale wraca w sb w nocy
    Milego wieczorkut
    Tdzymajcis sie mamusie

Witajcie...
    Też nie pracuje już... pracuję w szpitalu i nie mam zamiaru narażać siebie i dziecka na infekcje, plus niemiłą atmosferę pracy... a że po drodze i tak miałam egzaminy to wolne i tak czy siak bym brała... Nie wrócę już do pracy przed porodem.

Wczoraj też zaczęłam ogarniać zabawki Córki...ale z nią to ciężko. Dzisiaj piję kawkę i zabieram się znów...
    Umówiłam ją na szczepienie, bo nam pneumo uciekły... przez wcześniejsze choróbska... za tydzień nie będzie zachwycona :/ ale mus to mus...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów