Strona 216 z 1002
Pokaż wyniki od 2,151 do 2,160 z 10016

Kwietniówki 2017

Hej

Okrąglinka, piękna bluzeczka W ogóle link do sklepu sobie zapisałam... dużo bluzek do karmienia itp

A ja dzisiaj za chwilę do miasta lecę, mam na 12 hybrydy...

Któraś z Was kiedyś chyba pisała o koszu na kółeczkach... jest dużo mniejszy od łóżeczka, ale u nas przy Ani służył do czasu jak zaczęła się podnosić... jakieś 5 miesięcy... ale sprawa super... łóżeczko było w sypialni, a kosz miałam przy sobie.... potem miejsce kosza zajęło łóżeczko turystyczne... Przypomniało mi się, bo wczoraj w piwnicy byłam i natknęłam się właśnie na kosz

Moja Córa sobie wczoraj upatrzyła spódniczkę od Mikołaja ... w Smyku... plus chce szczoteczkę elektryczną z księżniczkami, którą już mam Ona ma jeszcze urodziny i gwiazdkę w grudniu ...więc okazji co nie miara

Życzę Wam miłego dnia!

2. dzieckozakupy.pl
    Maminka, ale mi się spodobał przepis na sałatkę z malinami i serem pleśniowym... o jaaaa...ale bym zjadła! Kocham takie zestawienia... my podobną pizzę robimy... tylko bez szpinaku...ale właśnie z niebieskim serem i owocami (maliny, borówki) ... pizza z owocami brzmi może dziwnie, ale coś pysznego...
    A znacie sałatkę na krakersach która wygląda jak ciasto? kapitalna... albo ostatnio odkryłam sałatkę wartswową z białym serem - długo się do niej zabierałam, bo jakoś mi się ser biały nie widział w niej..ale świetna...lekka na śniadanie...
    Ja uwielbiam robić przystawki i sałatki...więc sporo tego robiłam już... ale nie chce ciągle tego samego...
    Na ciepło na pewno mąż zrobi tortille z kurczakiem, sałatami i warzywami... chyba pokuszę się spróbować sałatki "meksykański król imprezy" - taka z chipsami, mięsem mielonym... chyba będzie pasta z awokado na bagietce... i coś jeszcze nie zdecydowałam...

A na muffinki mam sprawdzony przepis od lat i wg niego wszystkie robię różne zestawienia, ale podstawowy przepis zawsze taki sam.

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Cześć. . Widze ze na forum zakrolowalo jedzenie Ja mialam ochote wczoraj na gulasz i musialam go zrobic, ale jeden plus bo na dzis mam obiadek z glowy. Tylko zrobie pieczarki w smietanie i ziemniaczki i gotowe
    Nati sie bawi a ja mysle co tu w domu porobic.. Pogoda sie poprawila, wiec moze spacer
    Milego dnia

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    hej znikłam na jakiś czas ale Was podczytue W czwartek mam wizyte na 19 i juz nie moge sie jej doczekać niestety esy to ten sam okres kiedy ostatnio straciliśmy dzidziusia wieć tym bardzie jestem nerwowa Mam pytanie czujecie już ruchy dzidziusiów? Bo ja ostatnio miałam wrażenie ze coś czuje ale teraz znowu nie i już sama nie wiem.

O mnie
    Hej Magdzia bedzie dobrze :* Ja mam dopiero 8 listopqda wizyte.. Tez tak mialam bo juz z tydzien temu czulam ruchy a raz byla cisza przez dzien i sie wystraszylam ale czytalam ze tak moze dzidzia ma duzo miejsca i moze odwrocic sie pleckami i nie bedzie czuc

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja czuję głównie wtedy kiedy zjem coś słodkiego
    W pracy czasem mam takie "delikatne mizianie" bardzo rozprasza mnie to
    Ja wizytę mam 17.11 - chce juz iść na L4.
    A Wy Dziewczyny pracujące - kiedy planujecie?

Zamówiłam sobie ta bluzeczke
    Czekam na maila z potwierdzeniem ze jest i jadę odebrać - bo mam 20 min drogi tramwajem
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Okrąglinka - super bluzeczka.

CattiBrie - widzę, że się niezła impreza szykuje

Magdzia - będzie dobrze! Musi być!

Myślicie, że ten magnez to bez konsultacji z lekarzem można brać?
    Ja chyba, jak dziś też mnie dopadnie to jutro pójdę na dodatkową wizytę.
    Planowana mam dopiero na 9.11.

Panowie już rozwalają ściany
    A my w kropce z urządzaniem jesteśmy.
    Kuchnia raczej biała z drewnianym blatem.
    Drzwi wewnętrzne miały być ciemne, ale widzieliśmy mieszkanie z białymi i wyglądało to bardzo elegancko.
    Do tego listwy przy suficie i lekkie kolorki na ścianach.
    Ale mi do tego nie pasuja wymarzone lampy i musze od nowa szukać.
    Normalnie idzie sie załamać - dobrze, że mam duzo wolnego to sobie na spokojnie przeglądam rózne opcje.
    Ciekawe ile razy mi sie jeszcze zmieni

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Okrąglinka bluzka super. Ja raczej kupuje takie ubrania żebym mogła je po ciąży jeszcze wykorzystać no z wyjątkiem spodni.
    Figa wydaje mi się że tak bo chyba magnez dziecku nie zaszkodzi zresztą zawsze można zadzwonić do swojego lekarza i się podpytać.
    Ja jeszcze nie czuję ruchów tzn wczoraj czułam takie lekkie mizianie w brzuchu i nie wiem czy to było to czy po prostu moje jelita.
    Ja dzisiaj byłam z Julią na bilansie 2 latka i jutro mamy iśc na pobranie krwi myślałam że bedą pobierać z palca ale nie, jednak z żyły chyba tak się zapłaczę razem z nią. Nie wiem w ogóle czy dam radę ją utrzymać. Jeszcze mam pobrać jej mocz tylko że ona jeszcze sika w pampersa a jak mam się bawić w te przyklejane woreczki to mi gorzej. Ona nie da sobie tam nic przykleić a prze noc przetrzymuję siku a rano jak wyczuję że coś tam ma to napewno nie zrobi.

O mnie
    Dziewczyny a nie wystarczy ten magnez co jest w witaminach? Jakos dodatkowo sie bierze?
    Palina to tak standardowo pobieraja krew i mocz czy cos sie stalo? My nie musielismy ..

Member
    Invis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-29 zobacz kalendarz
    Zazdroszczę Wam dziewczyny że już czujecie ruchy maluszków. Dla mnie to pierwsza ciąża, więc jeszcze trochę to pewnie potrwa - nie wiem nawet, czego się spodziewać. Jestem też raczej szczupła, nie wiem czy to wpływa jakoś na czucie ruchów. Jestem teraz w tym takim etapie gdzie już nie czuję tych bardziej fizycznych objawów pierwszego trymestru, a jeszcze nie mam jakiegoś faktycznego brzuszka i nie czuję ruchów dziecka i to wszystko jest takie surrealistyczne. Jak to możliwe że tam w środku siedzi 7-miocentymetrowe maleństwo?

Okrąglinka ja planuję pracować najdłużej, jak się da; optymistyczna wersja to do końca marca, a potem w kwietniu tylko nadzorowanie. Jestem odpowiedzialna za bardzo dużo rzeczy w mojej pracy i tak naprawdę głównie od mojego zaangażowania teraz zależy, w jakim stanie będzie firma jak wrócę po macierzyńskim - a chcę mieć do czego wracać Poza tym na umowie mam tylko pensję minimalną, ale dostaję dodatkowe wynagrodzenie za przepracowane godziny więc jest to dla mnie również duża różnica finansowa czy pracuję czy nie. Z kolei w drugim miejscu pracy jestem wstępnie umówiona, że będę pracować do końca semestru, czyli do końca stycznia.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów