Strona 213 z 1002
Pokaż wyniki od 2,121 do 2,130 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc
    Okraglinka dzieki za pozdrowienia i rowniez Was pozdrawiamy z moim mezem
    Po weekendzie juz niestety na nowo caly tydzien aby do piatku
    Wczoraj ogladalam taki dokument o ciazach i Pani gonekolog mowila ze od 36 tyg ciazy mozna przygotowywac piersi do karmienia a robi sie to tak jakby doilo sie krowe takie ruchy od zewnatrz piersi do brodawki.. Dzwne to troche ale chyba sprobuje.. W pierwszej ciazy nic nie robilam i troszke ciezko bylo z rozkreceniem laktacji. Mam nadzieje ze teraz sie uda.. Gdy naciskam pies z brodawka juz cos tam leci jakies kropelki biale. To chyba siara.
    Co o tym myslicie?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Nastka ale Ci fajnie tez bym posluchala serduszka Na nastepnej wizycie polozna mowila ze juz bedziemy sluchac

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Frezyjka - współczuję bólu głowy.
    Oby dzisiaj było lepiej.

Okrąglinka - słodkie to bardzo, że on się o wszystkie Kwietniówki martwi

Ala - studia w czasie ciąży - podziwiam.
    Chociaż jest do zrobienia.
    Uważaj na siebie!

U nas weekend pod znakiem spotkań towarzyskich.
    Trochę jestem zmęczona, ale dzisiaj w sumie nie muszę wiele załatwiać stacjonarnie więc odpocznę.
    Strasznie mi się brzuch napina na takim zmęczeniu
    Chyba trzeba czasem sobie odpuścić.

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Cześć Mamusie!

U nas weekend minął szybko, W sobotę leniwie, u teściów byliśmy, to sobie poleżałam, teściowa dogadzała
    A w niedzielę zwieźliśmy już większość naszych rzeczy do nowego mieszkania. Byliśmy w IKEI po komodę i inne drobiazgi.
    Cały dzień nam się zeszło i wieczorem ledwo stałam na nogach... I do tego jak wieczorem głowa mnie rozbolała tak się ciągnie do teraz... Myślałam, że może ze zmęczenia, ale rano ledwo żyłam, wzięłam apap i czekałam, aż przejdzie. Na szczęście szefowa jest ok i przyszłam później do pracy.

Dziś czeka nas pakowanie podstawowych drobiazgów, które mamy w mieszkaniu tymczasowym, później trzeba to mieszkanie wysprzątać... Cieżki czas...
    Jeszcze z tą "migreną", bo nie wiem już jak to nazwać, to będzie jakaś masakra...

Member
    Invis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-29 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny, widzę że wszystkie bardzo zajęte, ale też chyba wejście w drugi trymestr w większości nam sprzyja Ja mogę narzekać obecnie na 2 symptomy - zapominalskość (Masakra! Zawsze byłam bardzo zorganizowana i o wszystkim pamiętałam, a teraz jeśli czegoś od razu nie zapiszę to zapomnę!) i emocjonalność objawiająca się na różne sposoby - jestem z jednej strony bardzo płaczliwa, zbiera mi się na płacz na bardzo błahe rzeczy (np. kiedy pomyślałam o maratończykach w moim mieście ) chociaż jeszcze nie płakałam tak naprawdę do tej pory, a z drugiej strony jestem strasznie wrażliwa, wszystko mnie irytuje i niestety tworzę czasem konflikty o nic.

Jestem też już po prenatalnych. Z usg wszystko wyszło w porządku, jedynie w badaniu krwi mam podwyższone wolne beta hcg. Może to być objawem kilku rzeczy, niestety wszystkie są niepokojące, ale może to też być po prostu taki mój urok. Będę na pewno uważać i zobaczymy, jak będzie się dalej sytuacja rozwijać. Jestem już też zapisana na prenatalne w 22 tygodniu ciąży, oraz planowo do mojej ginekolog w międzyczasie. Staram się myśleć pozytywnie, mam też bardzo duże wsparcie ze strony męża.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Invis na pewno wszystko będzie dobrze zobaczysz

Ja juz odliczam czas do wyjścia z pracy - 1h
    Żeby jechać po moja Maleńka Córeczkę
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Okrąglinka podziękuj swojemu D i pozdrów go od nas
    U mnie weekend tak jakoś szybko zleciał, w sobotę roczek u znajomych wczoraj cały dzień lenistwa.
    Za to dzisiaj od rana aktywnie, grabiłam z moją Julką liście tyle zabawy i śmiechu było że aż się boję żeby ją gardo nie bolało.
    Invis nie martw się ja też zrobiłam mojemu męzowi w sobotę awanturę o nic i się do mnie nie odzywał przez całą niedzielę to ryczałam do poduszki. Ale już jest ok. Powtórz badania za jakiś cza może nie potrzebnie się martwisz.
    Okrąglinka podziwiam Cię że wytrzymałaś cały weekend beż córki ja nie mogę wytrzymać jednego dnia a co dopiero 3-4dni.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Okrąglinka podziękuj swojemu D i pozdrów go od nas
    U mnie weekend tak jakoś szybko zleciał, w sobotę roczek u znajomych wczoraj cały dzień lenistwa.
    Za to dzisiaj od rana aktywnie, grabiłam z moją Julką liście tyle zabawy i śmiechu było że aż się boję żeby ją gardo nie bolało.
    Invis nie martw się ja też zrobiłam mojemu męzowi w sobotę awanturę o nic i się do mnie nie odzywał przez całą niedzielę to ryczałam do poduszki. Ale już jest ok. Powtórz badania za jakiś cza może nie potrzebnie się martwisz.
    Okrąglinka podziwiam Cię że wytrzymałaś cały weekend beż córki ja nie mogę wytrzymać jednego dnia a co dopiero 3-4dni.
    Weekend to pikuś - była na wakacjach 9 dni
    To była masakra...

Tęsknię za Nią bardzo.
    Staram się tez nie dzwonić, bo wiem ze będzie płakać.
    A i Ona inna wraca - taka stęskniona, jakby grzeczniejsza.

U mnie jest odwrotnie jak Julka wraca po całym dniu od dziadków i cioci to jest masakra jest wtedy z niej taki łobuz że nie idzie dać rady. Ale wiadomo dziadki i ciocia na wszystko pozwalają, rozpieszczają. Ale zawsze po takim dniu poza domem mam noc z pobudkami bo mała budzi się z płaczem i mnie woła. Wystarczy że ją przytulę i śpi dalej. No ale między Twoją Gabą a moją Julką jest 3,5 roku różnicy więc nie ma co porównywać hehe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Tyle tylko że znikniesz jej na te 3-4 dni bo musisz urodzić
    Także tez jakoś musicie Ja przyzwyczaić, oswoić.

Moja jedziła beze mnie jak miała 3 latka
    Bo wcześniej to był straszny cycuś Mamusi.

Nadal w sumie jest,
    Mamusia lekiem na całe zło
    Ale wiec rozumie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów