Strona 209 z 1005
Pokaż wyniki od 2,081 do 2,090 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Gratuluję udanej wizyty.
    Jak się czujesz???
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Martulka Super wiesci Ja tak samo zapomnialam zapytac o plec z tych emocjemocji

Ja też po wizycie i moje dziecko jest już niegrzeczne hehehe. Bo odwróciło się dupskiem do USG i nie było widać kości nosowej i czegoś tam jeszcze dopiero jak wstałam pochodziłam to się odwróciło.
    Wszystko ok także jestem mega szczęśliwa. A tak się bałam.
    Jedyne co mnie martwi to to że nadal mam te małe krwiaki lub małe torbiele z płynem - lekarka nie mogła tego stwierdzić bo jest to takie malutkie. I nadal mam brać luteinę. Kolejna wizyta 14.11 także już wtedy dowiem się czy będzie chłopczyk czy dziewczynka.

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Palina super a widzisz tak sie martwilas Ja leze juz w lozeczku i wsluchuje sie w brzuszek

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Palina, super nie ma to, jak dobre wieści!
    Ja kolejną wizytę mam już 3.11, bo pózniej mój gin ma operację i go nie będzie. Zrobi mi wtedy też cytologię.

Okrąglinka najgorzej mam rano. Wystarczy, że się obudzę, a już czuję mdłości. Przygotowując dziewczynki rano do szkoły - muszę zaliczyć "zwrot". I tak jest codziennie. Nawet po śniadaniu mi się zdarza :/ w ciągu dnia jest już ok. Przez to też mogę mieć tsh troszkę niskie. Ale to takie gdybanie. Mamy zbadać je szerzej przy następnych wkłuciach. Zobaczymy.
    Jak Was czytam, to widzę, że chyba tylko ja zostałam tu z problemami nudnościowymi :/ ehhh te hormony :/

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Sysiasia ale Ci fajnie też tak chcę

Palina bierzesz coś na te krwiaczki?
    U mnie się to wszystko wchłonęło.
    Byłam od początku"obstawiona"progesteronem przez to dziadostwo.
    Teraz Duphaston mogę już bezpiecznie odstawić. Zostawił mi jeszcze luteinę-jedną na noc.

Martulka tak biorę luteinę(progesteron) dopochwowo 2x1 tylko że ona sama nie wie co to jest bo jest takie malutkie więc się tak zastanawiam skoro takie malutkie to może nie ma potrzeby brać tej luteiny bo mój naczyniowiec powiedziała żeby brać tylko jak zajdzie pilna potrzeba a wychodzi na to że będę ją teraz już brała 2 miesiąc. Oby na następnej wizycie już tego nie było.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Róża85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-18 zobacz kalendarz
    Witam po dłuższej nieobecności jak się macie? mi nadal doskwierają migreny i nudności :/ brzuszek juz nieźle widać jakoś tak nagle wyskoczył pokażcie swoje brzuszki, może się pochwalimy

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    M1 Naszego Maluszka było dziś tak twarde ze Darek chciał dzwonić na pogotowie... :/
    Wzięłam nospe i trochę przeszło.
    Myślę że to te skurcze...
    No nic musze obserwować - gdyby się powtórzyło pójdę na dodatkowa wizyte do ginki.

Ja też już w łóżeczku.
    Gabcia spakowana do Dziadków
    Cieszy się bardzo.

Pendraczek się wierci wiec chociaż tak mnie uspokaja.
    Ja zmykam zaraz spać bo po 5 trzeba wstać...

P.S znowu mam etap "nic mi nie smakuje, wszystko smierdzi"
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Dzień dobry Mamusie!

Jak to dobrze, że już piątek. Ten tydzień wymęczył mnie, coraz gorzej mi się wstaje rano do pracy...
    W weekend zwozimy powoli nasze rzeczy do nowego mieszkania, i liczę, że w przyszłym tygodniu się już wprowadzimy!!!

Co do ciążowych dolegliwości to dla odmiany męczy mnie teraz zgaga... Trudno mi zweryfikować, po czym dokładnie. Wydaje mi się, że wszystko tak działa.
    Brzuszek w tym tygodniu się bardziej uwydatnił, już raczej nie powiem, że to efekt grochówki :P Chociaż efekt fasolki można rozumieć dwojako

Efekt w załączeniu Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20161020_204001a.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	92.1 KB
ID:	98914

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów