Strona 206 z 1002
Pokaż wyniki od 2,051 do 2,060 z 10014

Kwietniówki 2017

Junior Member Awatar nastka
    Mieszka w
    Glasgow
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ala_D Zobacz posta
    Nastka, mi się wydaje, że po prostu oswoiłaś się już z myślą o Dzidziusiu, pierwsza ekscytacja minęła i dlatego czujesz się "nijako", pooglądaj może jakieś stronki z przyborami dla dzieci, wyposażenie pokoju
    Wyposazenie to my juz mamy zaplanowane podczas mojej poprzedniej ciazy, ktora niestety stracilam w 8. To byla moja druga ciaza.
    Trzeci raz, wiec oby byl szczesliwy

Ale z planowaniem kupowania lozeczka wstrzymujemy sie do nowego roku.

Ubranka...hmmm...mam ich caly karton, bo mamy takich znajomych ze zaraz jak sie dowiedzieli ze jestem w ciazy zasypywali nas wszystkkim.
    Wiec jedyne co nam zostaje do kupienia do lozeczko, wozek, termometr dla dziecka, chcemy elektroniczna nianie bo mamy domek i dwa psy, wiec bede musiala miec wszystkich na oku
    No i jakies zabawki, gryzaki...reszte bede musiala z polski sprowadzac bo tu nie wiedza co to jest gruszka. Tu jak niemowle ma katar, to ma i niech sie zakicha, no i pieluchy tetrowe, bo ta ich tetra to nawet kolo tetry nie lezala.

Przeprowadzajac sie tutaj myslelismy ze bedziemy i my i planowane wtedy przez nas dzieci bedziemy miec lepiej. Owszem nam sie lepiej zyciowo i finansowo uklada niz w polsce, ale patrzac na to wszystko to dzidzius jedyny plus jaki bedzie mial to to, ze nauczyczy sie perfekt jezyka. To chyba tyle.

Nawet nie wiecie jak bedac teraz w ciazy tesknie za Polska

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja łozeczko juz mam
    Była mega okazja do kupna - wiec skorzystałam

Z ubrankami - zależy od płci, bo na dziewczynkę trochę mam.
    Na chłopca trzeba wszystko kupić.

Najgorszy wózek - kompletnie nie mam typu jaki chce mieć.

Z Córką miałam typowego klasyka 4 kółka (nieskrętne)
    Byłam zadowolona.
    Potem wózek poszedł w świat.
    Bo po rozstaniu z moim ex nie planowałam więcej dzieci.

W sumie tego wózka i tak byśmy nie używali, bo ma wysoką rączke i Gaba nie dałaby rady go prowadzić.
    Wiec szperam i szukam...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Nastka, ja kupno wszystkiego odkładam na przyszły rok, ale jakoś tak się uspokajam jak szperam po internecie i oglądam takie rzeczy a jak po wizycie u położnej?

Ja też zakupy zostawiam na styczeń, luty. Teraz nawet nie miałabym gdzie tego wszystkiego trzymać zresztą niewiele potrzebuję bo tylko przybory higieniczne, ubranka(jeżeli będzie chłopiec) i kilka drobiazgów. Ale takie zakupy to ogromna przyjemność

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja mam strych u siebie i u Mamci wiec miejsca sporo

Gabcia jedzie w piątek do Dziadków (rodziców mojego ex)
    Więc ja sobie odpocznę a Ona się nacieszy - chętniej się z Nimi widuje niż z własnym ojcem.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Witam. U nas dzis znowu zapowiada się ładny dzien.

Co do zakupow dla malenstwa to powiem szczerze ze z ubrankami musze wszystko kupic bo nic nie mam. Jedyne co mam to łozeczko, wozek odkupilam niedawno od znajomej i fotelik do samochodu mam. Reszte musze kupic. Jakos teraz nie mam takiego parcia ze musze miec nowy wozek.CO innego przy pierwszym dziecku.
    Nastka to fakt na wyspach duzo rzeczy nie maja takich jak my tu w Pl. Ja jak rodziłam drugiego syna to tez sprowadzalam z Polski duzo rzeczy. Narazie czekam z kupnem ubranek bo nie wiem co kupowac czekam na Usg ale to dopiero w grudniu.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Wszystkim chorowitkom zdrowka zycze.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar nastka
    Mieszka w
    Glasgow
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ala_D Zobacz posta
    Nastka, ja kupno wszystkiego odkładam na przyszły rok, ale jakoś tak się uspokajam jak szperam po internecie i oglądam takie rzeczy a jak po wizycie u położnej?
    Po wizycie u poloznej? Hmmm...nic nowego mi nie powiedziala, tylko tyle ze powinnam sie cieszyc, bo poprzednie ciaze stracilam w 6 i 8 tygodniu a juz jestem w 14.
    Powiedziala mi tez, ze nie widza potrzeby robic mi wczesniej jakiegokolwiek usg, bo przeciez nic zlego sie ze mna nie dzieje. Dopoki nie krwawie, to jest ok. A jak chce wczesniej zrobic usg niz 6.12 jak mam zaplanowane, to mam isc sobie prywatnie.
    Mysle teraz nad zmiana poloznej, bo nie miala prawa mi tak powiedziec.
    Pojechalam pozniej do szpitala, gdzie poznalam przy poprzedniej ciazy jedna polozna i byla takim moim aniolkiem, w czerwcu na wizycie kontrolnej u niej smialysmy sie ze jeszcze w tym roku sie spotkamy jak juz bede w ciazy. I faktycznie. Jest chyba jedyna polozna z ktora moge o swoich obawach pogadac, ale niestety nie moze prowadzic mojej ciazy, bo pracuje na oddziale wczesnej ciazy (czyli tylko do 12 tyg).
    Tez powiedziala mi, ze moja laskawa polozna nie miala prawa mi tak powiedziec.

Troche tez mna otrzasnela. Nie wiem, pewnie jestem przewrazliwiona. Ale to tylko dlatego, ze to moja 3 ciaza i modle sie kazdego dnia by tym razem moc wziac w rece swoje malenstwo.
    Ale wczoraj z mezem ustalilismy ze trzeba spiac posladki i zabukowac prywatnie usg. Planujemy wizyte na 12.11 z okresleniem plci dziecka. Choc wszyscy wokol mowia, ze to bedzie chlopak i my oboje gdzies tam wewnetrznie czujemy ze bedzie chlopak, to ja zrobie sobie kontrolnie usg a maz dowie sie w koncu czy bedzie mial corcie czy synka

Member
    Fiszka

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nastka Zobacz posta
    Po wizycie u poloznej? Hmmm...nic nowego mi nie powiedziala, tylko tyle ze powinnam sie cieszyc, bo poprzednie ciaze stracilam w 6 i 8 tygodniu a juz jestem w 14.
    (...)

Troche tez mna otrzasnela. Nie wiem, pewnie jestem przewrazliwiona. Ale to tylko dlatego, ze to moja 3 ciaza i modle sie kazdego dnia by tym razem moc wziac w rece swoje malenstwo.
    Ale wczoraj z mezem ustalilismy ze trzeba spiac posladki i zabukowac prywatnie usg. Planujemy wizyte na 12.11 z okresleniem plci dziecka. Choc wszyscy wokol mowia, ze to bedzie chlopak i my oboje gdzies tam wewnetrznie czujemy ze bedzie chlopak, to ja zrobie sobie kontrolnie usg a maz dowie sie w koncu czy bedzie mial corcie czy synka
    Nastko, rozumiem, jak się możesz teraz czuć, z pewnością to nie było przyjemne dla Ciebie usłyszeć takie słowa. Twoja położna okazała się nieco mało delikatna, ale staram się zrozumieć jej intencje. Wydaje się, choć mogę się mylić, że nie miała nic złego na myśli, a raczej chciała Cię podbudować tym, że ciąża rozwija się prawidłowo i trzeba się z tego cieszyć. Głowa do góry i nie skreślaj położnej po jednorazowej, może mało subtelnej, ale jednak wybrukowanej dobrymi intencjami wypowiedzi - nie każdy jest mistrzem językowym i nie zawsze dobiera w sposób odpowiedni słowa. Pozdrawiam!

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Bo są ludzie, którzy pracują z powołania i ci, którzy pracują dla pieniędzy. Zapytaj może tej "dobrej" położnej, może ona Ci kogoś poleci a co do płci to u mnie też tak było, mąż jak zobaczył dwie kreski to "będę miał syna", cała rodzina już imiona dla chłopaka wymyślała, ja nie czułam się ani na chłopaka, ani na dziewczynkę no i wyszło, że nas Córeczka zaskoczyła

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów