Strona 205 z 1005
Pokaż wyniki od 2,041 do 2,050 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc Wam!
    U Nas pogoda okropna.. Zimno i leje. Corka zarazila mnie katarem i lezymy i wygrzewamy sie w lozeczku Zjadlam dzis kisiel z zurawin wlasnorecznie robiony
    U mnie dtmrugi trymestr jest bardziej stresujacy i denerwujacy. Czuje delikatne ruchy i poprostu zaczelo do mnie docierac ze w srodku jest maly czlowieczek.. Duzo sie teraz martwie no jest gorzej eh..
    Czesc hugolinka

2. dzieckozakupy.pl
    Hej
    U mnie dzisiaj ponuro, ale jakby ciut cieplej i bez deszczu... wyszłam więc sobie do miasta na chwilkę. I kilka drobiazgów na Synka skradło moje serce
    A wczoraj kupiłam kurtkę na zimę... w HM... powiem Wam że jestem megazadowolona, myślę, że wytrzyma do końca ciąży... teraz ściągam sznureczkami i bardzo ładnie wygląda - wcięcie pod biustem... a potem można je puścic i spory zapas jest... Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	14794106_1099748963407814_1874189087_n.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	43.0 KB
ID:	98908

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Hej hugolina a jak się czujesz?
    Nastka, mi się wydaje, że po prostu oswoiłaś się już z myślą o Dzidziusiu, pierwsza ekscytacja minęła i dlatego czujesz się "nijako", pooglądaj może jakieś stronki z przyborami dla dzieci, wyposażenie pokoju
    Figa, mam brata w tym wieku, z nim jest o tyle dobrze, że jak go coś zainteresuje to lubi coś przeczytać, a zawsze się sprawdza jakaś nowa planszówka. Poza tym to gry, telefon, komputer, gry

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    CattiBrie super ta kurtka! Ja mam dwie opcje, ale na spokojniejszą zimę obydiwe. Jedna to typowa kurtka ze sznurkami w pasie, wiec teraz się ściskam, a później będzie poluzowane. Ma tyle miejsca jeszcze, że trudno sobie wyobrazić, iż można ją wypełnić szczelnie za kilka msc. A żeby było ciekawiej to jest to zwykła kurtka z Zary, w rozmiarze 36 (taka ulga dla duszy kobiety, że mimo ciąży może nosić swój rozmiar)
    Druga opcja to wełniany płaszczyk na suwak co prawda, ale luzu ma sporo - mama mi kupiła, jako elegantszą wersję, bo kurtka jest raczej w stylu luźno-sportowym.

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Ten rozmiar to chodziło mi o to, że jakiś krój dziwny hipsterski, że mimo standardowego rozmiaru w porywach będzie robić za ciążową kurtkę.
    Jak przeczytałam swój post to klepnęłam się w czoło i musiałam napisać sprostowanie

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Hej Dziewczyny
    Ja właśnie wróciłam z usg dzidzia rośnie jak na drożdżach i termin porodu przesunął się na 23 kwietnia. Najważniejsze, że maleństwo zdrowe i bardzo grzeczne, jak stwierdziła Pani doktor, bo bez problemu dała się pomierzyć i zbadać

U nas pada ale chociaż ciepło, tak na pocieszenie

Figa dużo zdrowia dla całej rodzinki, a co do prezentu to może gra na i Xbox .

CatiBrie kurtka bardzo fajna.

A i jeszcze Wam napiszę, że ta kurtka jest po prostu ciepła... bo inne które miałam w ręce to najpierw myślałam że to jesienne... a to były takie zimówki ;/
    Mierzyłam zwykłe takie, nie ciążowe, ale właśnie krój z tym sznurkiem, jednak przez to, że sznurek był niżej obawiałam się, że za chwilę nie będą dobre, a nie chciałam większego rozmiaru, bo górą jestem drobna ... (chociaż po raz drugi w zyciu mam biust hehe)... I wolałam kupić ciążową S Polecam jeśli ktoś szuka...

z 14 latkiem nie pomogę, dla mnie to abstrakcja... sama mam komunię w maju ... i nie wiem co kupić 10 latkowi...a w grudniu są jego urodziny i też zero pomysłu... może ktoś coś Nie wchodzą w grę żadne gry komputerowe itp.,...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Emka77

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    W sprawie prezentów dla nastolatka..
    Zauważyłam, że dzieci cieszy "ilość" prezentów, więc kupuję kilka drobniejszych rzeczy zamiast jednej konkretnej.
    Chłopak w tym wieku z pewnością się ucieszy (pod warunkiem, że jeszcze nie ma) z latarki czołówki, scyzoryka, licznika na rower, latawca (świetne są w Decatlonie). Mój syn ostatnio sam zakupił sobie hamak, rozkłada go wszędzie gdzie tylko może i jest gotowy zrezygnować z łóżka na rzecz hamaka. No ale z pewnością trzeba brać pod uwagę zainteresowania dziecka.
    Pozdrawiam wszystkie mamy.

U nas też znowu pada:/ Juz mam dość tej paskudnej jesieni. Mi też jakoś tak przeszły objawy ciązowe czuję się normalnie czasem rano tylko mnie mdli ale jak zjem śniadanie to już jest ok. Nawet jakoś tak ostatnio brzuch mi zmalał Jutro w końcu wizyta już nie mogę się doczekać bo mam jakieś złe przeczucia.
    CattiBrie fajna kurtka też by mi się taka przydała bo w styczniu jedziemy na narty tzn mąż na narty ja na spacery boję się że moja kurtka może być trochę ciasna i za cienka ale może nie będzie tak źle.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Uff jiż w domu
    Jejku ciężki dzień w pracy...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów