Strona 202 z 1006
Pokaż wyniki od 2,011 do 2,020 z 10052

Kwietniówki 2017

Cześć,
    Melduję się jako nowa przyszła mamusia.
    Aktualnie 14 tydzień, termin na 20 kwietnia. Na usg w 7 tyg. pokazały się 2 maleństwa, więc czeka nas podwójne szczęście.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez Debiutantka Zobacz posta
    Cześć,
    Aktualnie 14 tydzień, termin na 20 kwietnia. Na usg w 7 tyg. pokazały się 2 maleństwa, więc czeka nas podwójne szczęście.
    Gratulacje
    Jak się czujesz?
    Opowiedz coś o sobie
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    Fiszka

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Debiutantka Zobacz posta
    Cześć,
    Gratulacje, Debiutanko! Ja marzyłam o ciąży bliźniaczej, ale na razie czekamy na jedne maleństwo.

Dzięki, dziewczyny, za szybką odpowiedź. Teraz zaczełam stosować provag, bo czuję podrażnienie - założę się, że przyczyną był seks. Sytuacja powtórzyła się i to niejednokrotnie, więc rozważam szlaban dla mojego męża na zbliżenia do zakończenia połogu. Macie jakieś domowe sposoby na złagodzenie takiego podrażnienia?

Co do świądu, myślę, że jest to związanie z szybkim rozciąganiem się skóry, bo w ciągu dwóch miesięcy zmieniłam miseczkę biustonosza z "C" na "E". Trochę mnie to przeraża...

Member
    Fiszka

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    A ja mimo że na L4 z Gaba musze trochę popracować
    Jakoś mi się nie chce.
    Siedzę w wygodnym fotelu i klikam sobie na lapku...
    Okrąglinko, co masz na myśli pisząc o pracy z Gabi?

Witam Debiutantka ale fajnie podwójne szczęście. Udzielaj się na forum jak najwięcej.
    A ja teraz mam takie pytanie czy któraś z Was miała dla swojego dzieciaczka kosz mojżesza lub taką małą kołyskę? bo chyba będziemy musieli kupić coś takiego dla maleństwa i zastanawiam się jak długo mi to posłuży. Z Julką miałam pożyczony ale mało w tym leżała bo miała łóżeczko ale niestety do sypialni nie zmieścimy drugiego łóżeczka i musimy kupić coś mniejszego na początek.

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Witam nowe mamy!

Palina - ja nie miałam, ale moja siostra używała kołyski i do końca 5 miesiąca było spoko.
    Potem przerzucili się na łóżeczko.

Do smarowania używam Bio-Oil - olejku, którym sie na mokro smaruję.
    Kupiłam też balsam Baby dream w R., bo dziewczyny to sobie chwalą, ale mi jeszcze zapach tego przeszkadza.

Odczuwam od wczoraj zdecydowany spadek formy.
    Tylko bym spała.
    Rano po raz pierwszy nie obudziłam się, jak moi wychodzili do pracy i szkoły.
    I cały dzień walczę z drzemkami.
    Ciekawe, co w nocy zrobię?

Intensywnie poszukuje teraz sprzętu do kuchni.
    Lodówke i piekarnik wybrałam.
    Ale nie mam pojecia na co zwrócić uwagę przy wyborze płyty - nie może być gazowa.
    No i jaki zlew będzie lepszy: duża komora, czy dwie mniejsze? metalowy, granitowy, ceramiczny czy konglomerat?
    Oczywiście ile ludzi tyle opinii i nie pozostaje mi nic innego, jak szperać dalej.

No właśnie tak myślę że ta kołyska tak na 5-6 miesięcy a poźniej Julka nauczy się spać na łózku a maleństwo przejmie łóżeczko.
    Pogoda sprzyja senności, ale jeżeli masz możliwość to spij jak najwięcej hehe.
    Co do kuchni to też miałam remont w maju i całe AGD zamówiłam przez internet w Media Markt oczywiście byłam w sklepie zobaczyć jak na żywo to wygląda. Co do płyty to przede wszystkim ile pobiera prądu bo my mamy indukcie i nie możemy dojść z nią do ładu bo żre nam prąd że maskara takie rachunki przychodzą że szkoda gadać.Co jest nie ciekawe w indukcjach że jak masz mokre dłonie to cięzko jest wyłączyć czy zmniejszyć siłę grzania i nasza np jak ma lekko mokry panel to się wyłączy. Co do zlewu to mam granitowy i mam 1,5 komory i jestem zadowolona bardzo, mam beżowy kolor pod kolor blatu i powiem Ci że nie muszę go czyścić często bo na czarnym wszystko widać. Pani w sklepie jedynie odraziła mi kran granitowy bo mówi że szybko się wycierają i psują, więc mam zwykły chromowany.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Debiutantko witamy
    My z mężem mieliśmy duże szanse na bliźniaki i w pierwszej ciąży skrycie na to liczyłam. Druga ciąża cieszę się że jest pojedyncza :-p

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez Fiszka Zobacz posta
    Okrąglinko, co masz na myśli pisząc o pracy z Gabi?
    Hehehehe
    Nie pracy z Gaba
    Tylko pracy z pracy...

Z Gaba na L4 jestem
    Tak to właśnie jest jak się nie używa przecinków
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    Fiszka

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Hehehehe
    Nie pracy z Gaba
    Tylko pracy z pracy...

Z Gaba na L4 jestem
    Tak to właśnie jest jak się nie używa przecinków
    W takim razie życzę dużo zdrówka!

Ponawiam pytanie - czy macie jakieś sprawdzone domowe sposoby na podrażnienie okolic intymnych?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów