Strona 20 z 327
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 3267

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Iwa 29 ja bym zaczekała z wizytą do conajmniej do konca 6 tygodnia a mysle ze najlepszy byłby 7, ja tak byłam i lekarz mnie pochwalił ze przyszłam optymalnie, choć mega juz przebierałam nogami z niecierpliwości

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Róża85 Zobacz posta
    Witam wszystkie kobietki!
    Potrzebuje Waszej rady! Właśnie dowiedziałam się, że jestem w ciąży!!!! jednak lekarz powiedział ze za wcześnie zeby cokolwiek mówic i mam przyjść za 2 tygodnie a nie wiem jak to wytrzymam... ciąża jest wczesna ale poprawnie ten pęcherzyk się umiejscowił , tyle wiem. Okres ostatni miałam 12 lipca 2016, 1 bete zrobiłam 16 sierpnia wynik to 7 032 trzy dni później czyli dziś zrobiłam ponownie betę i 16 857 a czytałam że powinna wzrosnąć o 114% a u mnie jakby więcej chyba jestem w 5 tygodniu i 3 dniu ciąży bo cykle różnie 30-32 dni miałam...co o tym myślicie? je sli dobrze wyliczam % to dziś powinno być 15 048,48 a jest 16 857 , czy jest się czym martwić????? Mam 31 lat to moja 1 ciąża
    ja mysle ze nie ma sie czym martwic, ciąza jest i chyba nie ma co az tak dokładnie przeliczac, ja np nie robiłam bety wcale, tam są spore widelki i myśle że to bardzo indywidualna sprawa, ciesz sie i spoojnie poczekaj do wizyty a na pewno doczekasz sie bijącego serduszka

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    No ja też znacznie częściej chodzę do toalety no i bardzo boli mnie podbrzusze. A w nocy to takie pierdoły mi się śnią że co chwilę się budzę i zastanawiam się czego się naćpałam. Moja Julka waży 12,5kg i staram się jej nie nosić ale wiecie jak to jest z dziećmi czasem trzeba wziąć na ręce i koniec.
    to noszenie dokładnie rozumiem bo choć moja starsza ma juz latka to nieraz jest mamo rączki i tulenie i ciezko odmówić, takiego pieszczoszka mam,

Junior Member Awatar Iwa29
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-29 zobacz kalendarz
    Ala D ja studiowałam podczas ciąży Byłam na dziennych i egzaminy zdawałam z brzuszkiem Bardzo miło to wspominam Potem urodziłam i gdy mały miał 2 miesiąc wróciłam na studia ale wtedy już zaoczne. Na weekendy zostawiałam dziecko mamie albo męzowi i na początku , nie powiem, łzy mi ciurkiem leciały. Mleko ściągałam w toalecie bo jeszcze wtedy nie było u nas na uczelni pomieszczenia dla mamy z dzieckiem ale powiem Ci , że dałam radę więc i Ty kochana dasz na pewno
    PS GRATULUJĘ !

Maminka , hehehe kochany kocur

Wiolcia szacun dla Ciebie.....wytrzymać do 7 tygodnia?! :O nie wiem czy podołam takiemu wyzwaniu

Póki co kupiłam drugi test i rano zrobię bo okresu brak

Pamiętam jak w pierwszej ciąży marzyły mi się duże piersi i wiecie, że nic z tego?? Powiększyły mi się minimalnie a po karmieniu jeszcze bardziej ZMALAŁY ! ciekawe jak będzie w tej ciąży..

Junior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    U mnie już 6tc i 3 dzień.

Dziś mi strasznie nogi spuchły. Puchłam strasznie ale pod końcówkę ciąży a nie na początku. Czy któraś z Was mamuśki wie co może się dziać, że tak puchnę??

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Hej Roza ja tez robilam 16 bete i mialam ponad tysiac a 2 dni oozniej oinad 2 i zabilas nnie troche swoja beta.. U mnie napewno wszystko ok bo zaczelam sie martwic...

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Okres mialam 11 lipca

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Iwa29 he he to w sumie od okresu był nawet 8 tydzień z moich wyliczeń ale lekarz na wizycie stwierdził ze ciaza jest młodsza pewnie przez opóźniona ow, wiec powiedział że jakbym przyszła wcześniej to mogłoby nie byc widac serduszka, ale łatwo wytrzymać nie było,

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aga8411 Zobacz posta
    Hej Roza ja tez robilam 16 bete i mialam ponad tysiac a 2 dni oozniej oinad 2 i zabilas nnie troche swoja beta.. U mnie napewno wszystko ok bo zaczelam sie martwic...
    dziewczyny nie wkręcajcie sobie nic, beta rośnie wiec musi byc ok, mieścicie sie w parametrach, przecież nic w życiu nie idzie książkowo a mimo to jest ok

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-05 zobacz kalendarz
    Dzięki za rady, chyba nie ma co rezygnować że studiów
    Jejku, Dziewczyny, nie wiem jak wy wytrzymujecie tak długo z brakiem wizyty u lekarza, ja zrobiłam test i od razu telefon, na następny dzień siedziałam na fotelu miałam wtedy 5 tydzień, było widać tylko pęcherzyk

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów