Strona 2 z 327
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 3267

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Dorotanna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-04 zobacz kalendarz
    Dobra wiadomość z rana, dwie krechy w internetach obliczyłam termin na 10. kwietnia, ciekawe co na to usg

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    neira88

O mnie
    Mama cudownego syna :)
    gratulacje ja jeszcze czekam, ale u mnie chyba jednak nici... owu jak zawsze czuć na kilometr bólem, to w tym miesiącu się nie objawiła w żaden sposób :/

Cześć dziewczyny

Miesiączka spóźniona 8 dni, piersi bolą i lekko napuchły, ćmi mnie w podbrzuszu więc zrobiłam godzinę temu test. Druga kreska wyszla slaba, ale jednak jest. Betę robię w przyszłym tyg a jak potwierdzi ciaze, to do lekarza wybiorę sie w okolicy 7-8 tygodnia.
    Moja 19 miesięczną corka w końcu doczeka się rodzeństwa, oby
    Ostatnio edytowane przez bisqquit ; 02-08-16 o 18:54 Powód: blad

Senior Member Awatar Dorotanna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-04 zobacz kalendarz
    neira88 to zaciskam kciuki, żeby jednak się udało a kiedy ewentualnie testujesz?

bisqquit gratulacje ja chyba będę musiała iść do lekarza trochę wcześniej, to będzie 6-7 tydz. bo okazuje się, że mężu mi wybywa i potem nie będę miała za bardzo jak pójść przez kolejny miesiąc :/ mam nadzieję, że już na tyle urośnie, że będzie widać co trzeba...

Cześć dziewczyny
    Jestem tu nowa i chętnie bym do Was dołączyła
    Wczoraj ujrzałam dwie, wymarzone kreseczki na teście! Dziś odebrałam wynik bety i jest 2236... bardzo się cieszę, ale jeszcze to jakoś do mnie nie dochodzi. Staraliśmy się o dzidzię prawie 2 lata.
    Wg Internetu mój termin to 8-10 kwietnia
    Pozdrawiam!

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Dziewczyny, gratuluję pozytywnych testów!
    Ja testuję dopiero za tydzień. W tym cyklu miałam monitoring u gina, więc wiem dokładnie kiedy była owu. Jeśli się udało, to termin będzie na 16 kwietnia, czyli dokładnie Wielkanoc.

Ania W- ja miałam owu 15 lipca, a na bhcg 2 sierpnia miałam ponad 2000mlU. Każda ciąża jest inna, a do zapłodnienia mogło dojść innego dnia, więc myślę, że nie ma co panikować (zwłaszcza że widełki poziomu hcg są bardzo szerokie), ale na Twoim miejscu pewnie poszukałabym labolatorium i zrobiła badanie w sobotę.
    Najważniejsze żeby beta właściwie rosła.
    Na pewno będzie ok, nie denerwuj się na zapas. Trzymam kciuki!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Ania_W
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-04 zobacz kalendarz
    Lipka dziękuję za słowa pocieszenia. Między naszymi wynikami jest masakryczna przepaść więc pewnie jutro od samego rana będę szukała czynnego laboratorium :-( z internetowych kalkulatorów termin wychodzi na 9 kwietnia..

Member Awatar Ania_W
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-04 zobacz kalendarz
    Chyba zamiast edytować skasowałam swojego porannego posta ;-)
    Cześć dziewczyny;-)

za mną 3 ciąże, 1 poród -> cudowna prawie już czterolatka. Bardzo chciałam dla niej rodzeństwa, graniczną datą starań były 37 urodziny w marcu. Niespodzianka - planowany na 29 lipca okres nie pojawił się;-)

W środę lekarz na USG potwierdził bardzo wczesną ciąże i zalecił badanie beta HCG w odstępie 48h. Wczoraj ją zrobiłam, dzisiaj odebrałam wynik 732,40 mlU/ml i martwię się czy nie jest za niska? Czy szukać czynnego w sobotę laboratorium czy poczekać do poniedziałku?(owulacja 16.07)

Ania W, sprawdziłam jeszcze raz te widełki beta hcg- w 5 tygodniu zakres jest od 18 do 7340 - obie się mieścimy jeszcze będziemy razem rodzić

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów