Strona 199 z 1006
Pokaż wyniki od 1,981 do 1,990 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Okraglinka ja drugiego synka rodziłam w Irlandii i tam maz byl przy mnie caly czas pomimo cesarki a syn jak juz mnie przewiezli na sale to tez juz mogł byc. Zobacze jak tutaj bedzie ale wiem ze wpuszczaja nawet na sale tylko popoludniu jak juz nie ma tylu lekarzy.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Dobrze wiedzieć.
    Ja rodziłam Gabi jak panowała Grypa w Warszawie wiec ogólnie było ciężko z odwiedzinami.
    Tylko najbliższych wpuszczali.

Tez bym musiała czekać do grudnia
    Ale ze najchetniej to co tydzień bym Pendraka podglądała to Darek chce iść podejrzeć za 4 tyg
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    My też za miesiąc idziemy i też nie mozemy się doczekać, kto tam rośnie. Widziałam w weekend piękne sukieneczki i takie cudne body z imitacją koszuli frakowej, z marszczeniami, niby guzikami i muchą. Genialne! Kupiłabym, ale córki nie ubiorę w to, więc czekam.

Mój mąż chyba powoli się oswaja z myślą dziecka, bo sam wspomina. W weekend kupowaliśmy gadżety łazienkowe, zobaczył mały stołeczek i mówi "Frankowi musimy taki kupić, żeby dosięgał myć ręce" - rozpłynęłam się... Bo jak na niego to ogromny postęp! Do niedawna niemalże zabraniał mi patrzeć w kierunku dziecięcych rzeczy, a teraz sam niesmiało zaczyna wspomniać coś Już nie prostowałam nawet, że to może dla Julki i dopiero za dłuugi czas będzie potrzebne

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Urocze!

Ja mam taką jedną mega kiecke w szafie - roz. 62
    Cudo
    W sam raz na imieniny babci!
    Które będa 26.04

Ale Szymona w to nie ubiore hehehe

Dlatego czekam.
    Z Gaba byłam pewna że to Córka i się sprawdziło.
    Teraz też czułam ze to dziewczynka a tu... "jak się nie zmieni to będzie chłopak"
    Także
    CIERPLIWOŚCI

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    U mnie karuzela: na początku ciąży pewność, że chłopak. Później jak mnie odrzuciło od mięsa i ostrych potraw to uwierzyłam zabobonom i uznałam, że na pewno dziewczynka. Teraz powoli znów w stronę chłopaka się skłaniam, jakoś podświadomie jak mówię to używam sformułowań "On".
    Niech ten miesiąc już minie, bo mnie skręci z niecierpliwości!!

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Ja mam fazę na nabiał i słodkie..
    Także bardziej zabobonnie dziewucha

No też powiem Ci ze juz chciałabym wiedzieć tak na 99% kto tam mieszka... I powoli zbierać to i owo

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Mi lekarz powiedział, że na 80% dziewczynka ale traktuje tą wiadomość z ostrożnością :-p planowanie ukierunkowane ale zakupów jeszcze nie robię.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Witajcie!
    Wyjechaliśmy na kilka dni do teściów - i powiem Wam, że bylo co nadrabiac po powrocie.

Wszystkiego nie spamiętałam, ale:

Palina - te witaminy to umownie trzeba terminami stosować i jak ci kilka tabletek zostało to nie ma co wyrzucać.

Prezent dla starszego dziecka - przy urodzeniu Filipa stosowaliśmy.
    Gabrysia kiedyś nam pokazała lalkę, którą by chciała i potem dostała ją od braciszka (różnica wieku 2,5)
    Teraz już chyba wyrośli, ale nigdy nic nie wiadomo.

Okrąglinka - gratuluję wagi. No i cudownie, że już czujesz swoje maleństwo.

Odebrałam dzisiaj wynik posiewu i niestety mam antybiotyk na 7 dni.
    Doktor mnie postraszyła, że zakażenie może wpłynąć na niekorzystnie na rozwój ciąży i troche sie cykam.

A tak ogólnie to szalejemy z wykańczaniem mieszkania - czyli szukamy wykonawcy do kuchni, zaczynamy pierwsze zakupy itp.

Junior Member Awatar eMilki
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-17 zobacz kalendarz
    Widzę, że nie tylko ja myślę o ciuszkach dla Bobasa. W weekend ogladałam z mężem ciuszki ,
    zwłaszcza on bardzo się napalił, że chce kupić coś wyjątkowego dla Malutkiej - tak bardzo cieszy się że będzie dziewczynka,
    Chce kupić coś w czym wyjdzie ze szpitala, coś jak to mówi ;;musi mi wpaść w oko, będę wiedział, że to to'' I nic nie kupiliśmy.
    Ja myślę bardziej w kierunku segregacji ciuszków synka, Mam też jeden karton ciuszków od koleżanki po mojej chrześniaczce,
    więc sporo rzeczy, które sama kupowałam

Dzisiaj się wystraszyłam na maksa, bo mój spokojny piesek York czapnął Małego, dałam mu przysmak, synek jak zwykle szturał pieska i nagle chap.
    Mały rozpłakał się strasznie. Na szczęście nic się nie stało , ale do tej pory nie mogę uwierzyć w zachowanie psa.

Fajny pomysł z tym prezentem dla starszego dziecka

Lece jeszcze zobaczyć śpiworki do wózka dla synka bo coraz zimniej.
    Dziewczyny możecie coś doradzić? Nie mam czasu czytać opini w necie i na co zwracać szczególnie uwagę. Będę wdzięczna

Pozdrawiam ciepło
    Ostatnio edytowane przez eMilki ; 17-10-16 o 15:41

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    eMilki ja korzystałam ze śpiworka tako i byłam bardzo zadowolona więc polecam.

http://www.ewozki.eu/pl/p/4w1-Spiwor...KOMBI-Tako/199

Figa trzeba być dobrej myśli, ja wierzę że mimo moich przeziębień dzidzia urodzi się zdrowa

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów