Strona 198 z 1005
Pokaż wyniki od 1,971 do 1,980 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Palina ja od samego początku staram się aby na jedną okazję np. mikołaja Maciek dostawał prezenty mieszane, tj. od jednych zabawkę, od drugich pościel, jeszcze innych ubranie , ale po trzech latach i tak sporo się nazbierało. Dlatego ostatnio zrobiłam z synem porządek i część zabawek wystawiłam do sprzedaży. Dał się przekonać, ponieważ z uzyskanych pieniędzy kupimy lego bądź jakiś pojazd ze strażaka sama, bo to teraz u nas na czasie
    Może też spróbuj zrobić z córą selekcję i zastapisz kilka zabawek, którymi już średnio się bawi na jedną konkretną.

Ja, na Twoim miejscu, bez problemu wykorzystałabym femibion 1 i ewentualnie potem zakupiła coś od drugiego trymestru. Znam kilka osób, które w ogóle przez całą ciąże nie brały witamin. Na początku były na kwasie foliowym a potem przeszły na tran i wszystko było ok. Jedynym warunkiem jest oczywiście zdrowe odżywianie

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Palina według mnie, Tobie w środę będzie się zaczynał 14 tydz. bo teraz kończysz 13, czyli masz 12 pełnych tygodni + 6 dni, zgodnie z Twoim suwaczkiem

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Piękne słońce świeci nad Warszawą aż zaprasza na spacer
    Gabcia juz roznosi energia, apetyt wrócił.
    Wstała o 8 - wiec w 3h jadła juz 3 posiłki + banana

Do mnie się nic nie uśmiecha w lodówce wiec pewnie zaraz się ograniem i ruszymy tyłeczki do sklepu

Ja z kolei zaczęłam brać szybciej tabletki na II trymestr. (Tydzień wcześniej) bo Femibion się skończył

Też zabawek mamy od groma. Gabrysia ich wcale nie niszczy. Ale ma porządek (sa ma go pilnuje)
    To jakoś nie ingeruje w ich ilość.
    W święta zawsze dostaje jakaś zabawkę albo grę. A tak to właśnie ubrania itp.

Dziewczyny byłam ostatnio z Gabrysia u logopedy, przy okazji porozmawiałam ze znajomością psycholog i zasugerowała mi żeby kupić "cos" dla niej gdy już się urodzi maleństwo - prezent od Dzidziusia. Bo wiecie jak to jest zaraz wszyscy będą przychodzić z czymś do maleństwa, nie wiem tak na prawdę ile osób pomysli chociaż o czekoladzie dla Niej, a nie chce żeby czuła się "gorsza" odrzucona... :/
    Myślicie że to dobry pomysł?
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Witam w ten zimny dzien. Co do witamin oprocz kasu foliowego nie biore nic takiego dodatkowego a oprocz zelaza bo mam duza anemie.
    Paulina ja mysle ze mozesz spokojnie dokonczyc to opakowanie i pozniej zaczac brac na nastepny trymestr.

OOkraglinka ja tak mialam jak rodziłam drugiego synka. wczesniej kupilismy jakas zabawke dla pierwszego i jak szlam rodzic to wziełam to ze soba. Jak sie maluszek urodził i Jasio przyszedł go odwiedzic to dostał od maluszka prezencik tak na powitanie. I tak samo ten starszy tez cos kupił malutkiemy na powitanie.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Piękne słońce świeci nad Warszawą aż zaprasza na spacer

Dziewczyny byłam ostatnio z Gabrysia u logopedy, przy okazji porozmawiałam ze znajomością psycholog i zasugerowała mi żeby kupić "cos" dla niej gdy już się urodzi maleństwo - prezent od Dzidziusia. Bo wiecie jak to jest zaraz wszyscy będą przychodzić z czymś do maleństwa, nie wiem tak na prawdę ile osób pomysli chociaż o czekoladzie dla Niej, a nie chce żeby czuła się "gorsza" odrzucona... :/
    Myślicie że to dobry pomysł?
    Pomysł z prezentem super, już gdzieś o nim słyszałam

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    chyba zazynam sie juz lepiej czuc bo juz moge spokojnie na obiad mieso ugotowac a do tej pory to nawet popatrzec nie mogłam bo odrazu wymiotowałam.

Ann85 faktycznie pokręciłam tygodnie.
    To wybiorę do końca te witaminy i dopiero zacznę te nowe.
    Ja już po roczku powiedziałam że Albo ksiązki albo ubrania na Święta jedni mnie posłuchali inni nie. Najgorszy jest chrzestny Julki bo myśli że im większą zabawkę jej kupi tym fajniejszy prezent. Fakt dostała teraz od niego Tablice magnetyczną po której może malować pisakami i kredą i Julka cały czas przy niej siedzi. Ale na dzień dziecka czy na inne okazje kupuje bardzo duże maskotki których ja już nie mam gdzie trzymać. Co jakiś czas robie selekcję i zabawki które są zepsute to wyrzucam.
    Okrąglinka pomysł fajny muszę pomyśleć nad czymś dla Julki od maleństwa.
    Frezyjka mi też mdłości minęły chociaż wolę nie zapeszać bo kiedyś pisałam że przeszły a na drugi dzień czułam się masakrycznie hehe

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Palina ja tez wole nie zapeszac ale widze ze jest coraz lepiej. juz nie spie całymi dniami moge wkoncu wziasc sie tez za dom bo zapuszczony jak nie wiem. W srode zaczynam malowanie czas odswiezyc i akurat zrobie sobie gruntowne porzadki to bedzie jak znalazł na swieta.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    No to teraz pozostaje Nam wymyślić co to za "prezent" mógłby być

U Nas nie ma szans żeby Gabrysia weszła do szpitala. Jest kategoryczny zakaz do 10 lat.
    Także będzie musiała te 3 dni wytrzymać i oglądać zdjęcia i filmiki

No chyba ze szpital mnie - zaskoczy - i coś się zmieniło z wchodzeniem dzieci
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    kurcze jak ja bym chciała podejrzec juz co tam w brzuszku rosnie chlopczyk czy dziewczynka. Musze czekac do grudnia. Niestety.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów