Strona 192 z 356
Pokaż wyniki od 1,911 do 1,920 z 3555

Kwietniówki 2017

Junior Member Awatar nastka
    Mieszka w
    Glasgow
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-22 zobacz kalendarz
    Dzieki dziewczyny za wsparcie.

Chociaz tu ktos potrafi mnie wesprzec, bo wszedzie wokol slysze tylko, ze jestem przewrazliwiona.

Ciagle powtarzam sobie, ze najgorsze juz za mna, bo to koniec pierwszego trymestru i dzidzius jest silny, serduszko bije a i na NT wyszlo 1.2.
    Przy poprzednich ciazach, nie udalo sie nawet zobaczyc bijacego serduszka

Mialam wlasnie przerwe w pracy i dostalam od kolegow z pracy mega fajny prezent, bo wiedza jak bardzo przezywam kazdy dzien ciazy. (Brytyjczycy na punkcie ciazy maja swira i zasypuja kobiety ciaglymi prezentami - praktycznie poza wozkiem, lozeczkiem i kilkoma drobiazgami mam prawie wszystko. Tym bardziej, ze w historii mojej firmy jestem pierwsza ciezarna, wiec chuchaja na mnie i dmuchaja jak tylko sie da).

Dostalam od nich baby heartbeat monitor i teraz za kazdym razem bede mogla przystawic go sobie do brzuszka i posluchac jak bije serduszko mojego malenstwa.
    Troche pewnie mnie to bedzie uspokajalo.

No i dzieki Wam za wsparcie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-05 zobacz kalendarz
    O matko, ale super prezent <3 mnie uspokaja patrzenie na zdjęcie usg, a co dopiero przy usłyszeniu serduszka, chyba bym przez następne pół roku tylko słuchała

Mieszka w
    Glasgow
    O mnie
    Ja patrze caly czas na zdjecie.

Jedno trzymam w ramce na biurku w pracy, drugie w honorowym miejscu w domu w salonie.
    Nie moge sie juz doczekac az wroce do domu, podlacze urzadzenie i poslucham serduszka

Moj maz dopiero po ostatnim USG stwierdzil, ze w koncu zobaczyl malego czlowieczka. Wczesniej mialam USG w 8tc, ze wzgledu ze w dwoch poprzednich poronilam wlasnie w tym tyg, zrobilam mala awanture w szpitalu (jak juz wczesniej wspomnialam tu opieka jest straszna, a USG robia Ci tylko w szpitalu, do 12tc moga robic tylko na oddziale wczesnej ciazy, gdzie jeszcze mieli pretensje, ze przyszlam do nich a nie mam zadnych objawow poronienia, bo oni robia USG tylko tym, ktore sa na etapie poronienia, eh...brak slow). No ale zobaczylam wtedy serduszko i w ogole wszystko, maz nie potrafil dostrzec zbyt wiele. Ale coz mezczyzni...Nie jest jedyny na swiecie

Ale prezent to zrobili mi super, i ja i maz bedziemy mogli sobie posluchac serduszka w dlugie jesienne wieczory

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Hej Natka.: ) Ja mam kuzynke ktora mieszka w Londynie i jeat w 12 tyg ciazy wiec wiem mniej wiecej jaka jest tam opieka ale moge Cie pocieszyc ze po pierwszym trymestrze znaczaco spada ryzyko poronienia Powiem Ci, ze Pani dr ktora robila mi prenatalne powiedziala ze trzeba wierzyc w maluszka i teraz czesto sobie to wspominam i jest mi tak na duchu lzej Wierzmy w swoje bobaski
    Super prezent normalnie szalenstwo

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Ja dziś kiepsko się czuję.
    Mam silne bóle brzucha (tam na dole) takie krótkie ale silne...

Dobrze ze wieczorem wizyta (18:30) to się wypytam o wszystko...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Mieszka w
    Glasgow
    O mnie
    Sysiasia44...wiem, ze juz ryzyko jest duzo mniejsze i uwierz mi, ze chyba odetchnelam z ulga po 8tc, tyle trwaly moje poprzednie ciaze...
    Wierze, ze sie uda, musi sie udac i tym razem bede mogla przytulic mocno do siebie swojego maluszka

Wkurzam sie tylko i denerwuje tym ograniczeniem badan. Co by im szkodzilo zrobic mi kolejne USG za miesiac?
    Maz kombinuje jak i gdzie sie tu wybrac na prywatna wizyte w listopadzie, ale to raczej dlatego, ze chcialby wiedziec czy to bedzie chlopak czy dziewczynka. Twierdzi ze czuje i mysli ze to chlopak, ale niby chce sie upewnic.

Na pobranie krwi i moczu to wysylaja mnie ciagle, to by sami z checia chcieli sprawdzac co tydzien. Ale zeby mi moc pozwolic sprawdzic co z dzidziusiem, to juz nie.

Patrzac tez z perspektywy czasu troche inaczej znosze ta ciaze. Przy ostatniej dowiedzialam sie dopiero w 6tc, @ mialam normalnie, a 2 tygodnie pozniej dostalam silnych krwawien.I nie czulam nic, poza malutka sennoscia.
    Tym razem dowiedzialam sie juz w 2 tyg od zaplodnienia, szczescie ze maja tu tak szybciutkie tesciki. Najpierw mega wielka hustawka nastrojow. Obrzmiale piersi i brzusio zaczelo mi rosnac. Koniec 3m-ca a ja mam brzuch jak kolezanka, ktora jest w 6mc ;p

Ale coz, nie wazne jak wielki mam brzuch, byle by dziecko bylo zdrowe.

Poprawilyscie mi dzis humor, nastroj i cale podejscie do tego jakze fajnego okresu

DZIEKI WAM WIELKIE

Member
    figa1

O mnie
    Okrąglinka - oby to nie było nic zlego.
    Pewnie zmęczenie daje ci się we znaki.

Nastka - fajny taki detekror. Nie przejmuj się tak bardzo (wiem, łatwo powiedzieć) - w Polsce jest tylko jedno USG więcej w ramach NFZ, badania krwi chyba 3 razy.
    A to, że lekarz mnie ogląda nie zawsze daje poczucie bezpieczeństwa - ja dużo więcej dowiaduję się od położnej (łącznie z tym, co powinna mi lekarz przepisać, jakie badanie zlecić).
    A na pewne rzeczy nawet najlepszy lekarz nie ma niestety wpływu
    Będzie dobrze!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    figa1

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Emka77 Zobacz posta
    Coś więcej.. cóż...jak zdążyłam zauważyć przeglądając kilka Waszych postów, jestem tutaj dinozaurem
    Jeśli 77 to rok urodzenia to nie jesteś sama

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Ja juz w domku.
    Te bóle to rozciąganie się macicy.
    Dzidziuś jest juz wyżej nie tak nisko...
    A to nie łozysko przodujące, tylko po prostu z przodu - ja coś źle zrozumiałam
    Mam zacząć łykać magnez + b6

No i co mnie najbardziej cieszy nie Utyłam ani grama
    Bardzo się ciesze.
    Bo brzuszek naprawdę pokaźny
    Także następna wizyta 17.11
    Następne usg 2.12

Ale postanowiliśmy iść 18.11 prywatnie - może na 3D
    Mój Misiek ma wtedy urodziny
    Ostatnio edytowane przez Okrąglinka ; 13-10-16 o 19:49
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    Hej mnie wczoraj wieczorem i cała noc bolał brzuch jak na okres. Przestraszylam sie nie na żarty i najpierw myślałam że mi przejdzie, potem chciałam doczekać do rana ale po 2 obudziłam męża i pojechalam taksówką do szpitala. Podejrzewałam oczywiście ze zaczyna mi sie poronienie na szczęście usg wykazało ze dzidziuś szalał aż miło ale strachu sie najadlam.
    Teraz leze w szpitalu ale jutro mają mnie wypisać. Ech oszaleje przez ta ciążę i szybkie organizowanie opieki nad starszym synem.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów